Ultimates 2: Kniha první: Bohové a monstra

Začíná přituhovat. Iron Man se zamiloval, Hulk má být popraven za masakr v New Yorku, Thor si založil sektu, Giant-Man se spouští se skupinou druhořadých superhridnů, Wasp začíná chápat, že chodit s Captainem Americou, který si víc rozumí s lidmi kolem osmdesátky, nebude žádná sranda... a navíc je v týmu zrádce, který vynáší tajné informace. A to je jen rozjezd. Uplynul už rok od zastavení mimozemské invaze a první americký superhrdinský tým zase už zaplňuje pouze stránky bulváru. Kdo se rozvedl, kdo se oženil, kdo s kým chodí, kdo se zbláznil, prostě nic extra zajímavého – aspoň do chvíle, než se provalí, že Hulk, který zničil polovinu New Yorku, je ve skutečnosti člen Ultimates Bruce Banner… a brzo taky prvním superhrdinou, který dostane trest smrti. A to je jen začátek problémů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42812/ultimates-bohove-a-monstra-iB4-42812.jpg 4.752

Ultimates 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew

The Ultimates 2: Gods & Monsters, 2005

Kniha Ultimates 2: Kniha první: Bohové a monstra

martunka
16.11.2019

Paráda! Je to úžasný příběh. Rozhodně bych to, co se tam děje, nečekala.

FuriosoR
25.04.2019

Mělo to spád, mělo to koule...

jarynek
20.11.2018

Druhá serie navázala na to nejlepší z té první, a jelikož se nemusela vařit startovací omáčka, tak se jde hned od začátku na věc a celá kniha je skutečně skvělá jízda. Superhrdinské hvězdy, jak je neznáme a asi ani nikde jinde nepoznáme, občas spolu, občas proti sobě. Cap tesknící po čtyřicátých letech, Iron man až příliš holdující alkoholu, manželské a partnerské problémy téměř všech, mírový aktivista Thor, Hulk odsouzený k trestu smrti - je to ještě myšleno vážně, či je to parodie na Abvengers:)? Kdo je zrádce v týmu? Jak je to s Thorem, je opravdu mimo realitu? Co se stalo s Hulkem? Toto a spousta dalších otázek, které snad budou zodpovězeny v posledním díle. K tomu všemu se přidává výborná kresba Bryna Hitche, která je ve velkých celostránkových obrázcích pastvou pro oči.

Wojta777
23.09.2018

2. série začala nadějně. Vrací se nám staré postavy a nějaké nové, třeba jako Captain Britain, Valkyrie, Power Man a LOKI! Ten v tomto komikse rozdmýchá takový chaos, že by mu i Thanos záviděl . A ještě k tomu v řadách Ultimates nachází krysa. Tento díl je plný zvratů, humoru a akce. Vřele doporučuji a dávám 5 hvězdiček.

dexterman
03.06.2018

Pořád si to drží tu neskutečnou kvalitu . Jediné věci co opravdu lituji je to že je přede mnou už poslední book . Vím že pak od Loba vyšlo pokračování ale to je prý více než děsivě hrozné . No já to nečetl . Vzhledem k tomu že to tady ani nevyšlo to bude asi opravdu děs . Abych se však vrátil k tomuto dílku . Skvostné , vtipné a smutné viz proces z Hulkem . Ilustrace opět fantastická

3DD!3
26.08.2017

Millarův cynický přístup ke komiksovému žánru a realistické pojetí světa, ve kterém se tihle rádobyhrdinové promenádují tvoří dokonalé zrcadlo naší realitě. Ohromné bitvy mají svůj protipól v malých konfliktech mezi členy týmu. Zrada, faleš, nedůvěra jsou silnými nástroji a Ultimates jsou kováni právě jimi. Hitchova kresba patří k žánrovým vrcholům. Ohromné kompozice navíc silné v detailech. Co chtít více?

Lenka.Vílka
26.11.2015

Stále dobré, stále krásné. Co dodat...

Mako123123
10.12.2014

Naproti predchádzajúcim častiam je toto veľké zlepšenie. Konečne dej ktorý ma neirituje svojou naivitou a hlúposťou (ako Hulkové trápne a frustrujúce vyčínanie, a najdebilnejšia mimozemská invázia všetkých čias kompletne zvládnutá za jedno popoludnie) Kresba bola ako aj v predchádzajúcich častiach, veľmi dobrá.