Ultimates 2: Kniha druhá: Jak ukrást Ameriku

Američané mají superhrdiny. To si Rusko, Čína a Blízký Východ nemůžou nechat líbit. A tak se objevuje konkurence týmu Ultimates, která má jediný cíl. Pokořit Ameriku. Pokořit své protivníky. A jelikož je Hulk mrtvý, Iron Man se žení, Thor je na cestě do blázince, Captain America obviněný ze zrady, většina ostatních superhrdinů za mřížemi nebo mrtvá, tak se zdá, že je se světem konec. Finále druhé sezóny Ultimates je monumentální tak, že vedle něj vypadají filmy Rolanda Emmericha jako komorní ibsenovská dramata....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61627/big_ultimates-2-kniha-druha-jak-ukrast--E2j-61627.jpg 4.647

Ultimates 4.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art, Crew

Ultimates 2: Grand Theft America, 2007

Kniha Ultimates 2: Kniha druhá: Jak ukrást Ameriku

FuriosoR
25.04.2019

Pro mě o poznání lepší než předchozí díl, krutá týmovka od začátku do konce..

jarynek
20.11.2018

Trochu slabší než předchozí díl, ale přesto stále výborné. Při epické bitvě mezi Amerikou (Ultimates) a záporáky, kteří možná až takoví záporáci nejsou, jsou čtenáři odhalovány mnohé odpovědi, na otázky z předchozích dílů. Sice by se tam nějaké výtky našly, ale celkově to pasuje. Opět výborná kresba a především bezkonkurenční osmistránkový rozložitelný obrázek. Za všechny čtyři knihy Ultimates mohu shrnout, že v žánru superhrdinských týmovek jsem se takto dobře snad ještě nepobavil.

Wojta777
13.10.2018

Lepší Marvel komiks jsem v poslední době nečetl. Spoustu akce, samé plottwisty, krev, intriky, monumentální bitvy a výborná kresba a boží příběh. Toto zakončení 2. série Ultimates je zároveň i poslední komiks s Ultimates v češtině. Tato série mě natolik chytla, že bych si někdy koupil 3. sérii v angličtině. Bože, jak já miluji Marvel. Vřele doporučuji 1. i 2. sérii a dávám 5 ultimátních hvězdiček.

dexterman
08.06.2018

Tak tu máme konec . No bylo to úžasný . Škoda že se 3 ultimates už nepovedli a tím pádem tady ani nebudou zde . Nicméně serii hodnotím serii jako ultra mega povedený . Víc takových věcí .

Atlantis
28.02.2018

Nemám rád svět Ultimates a komiksy, které vyšly v UKK byly otřesné, a proto jsem k této knize přistupoval velice skepticky. Jsem rád, že se moje obavy nevyplnily a Ultimates 2 jsou zábavnou jízdou, která nestíhá nudit. Vypíchnout musím naprosto unikátní osmistránkový (!!) panel.
Jediným negativem byl jaksi uspěchaný konec, kdy jednotlivé boje byly mnohdy hotové na půl straně a značná část postav tak nedostala možnost se výrazněji projevit.

3DD!3
31.08.2017

Ultimátní finále s neskutečnou vizuální rubanicí v druhé polovině knihy. Politické motivace "záporných hrdinů" dávají smysl stejně jako zabijácký postoj (kapitána) Ameriky k nepříteli. Porozumění jde stranou, nastává bitva ideologií. Millar posunuje hranici klasického mainstreamu.

Lenka.Vílka
26.11.2015

Neměla jsem v plánu sednout a všechny čtyři díly přečíst na zátah, ale neměla jsem na výběr. Ale co. Když musíš, tak musíš...

Mako123123
12.12.2014

Kresba ako vždy veľmi dobrá. Dej celkom slušný hoc trochu mi vadilo že Spidey, F4 a mutanti tam boli len veľmi okrajovo (práve preto sa to volá ,,len,, Ultimates takže si nebudem moc sťažovať) Ale inak good. Thor vždy bol a je moja najobľúbenejšia postava... takže aj pre túto súvislost som spokojný.