Ultimate Spider-Man a spol. 7

Ultimate Spider-Man a spol. 7 https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210225/bmid_ultimate-spider-man-a-spol-7-210225.jpg 5 14 2

Ultimate Spider-Man: Nikdo učený... (5. a 6. díl) Spider-Man kontra obrovský Kingpin! A kromě toho s další spoustu bídáků a člověkem, který ovládá elektřinu. Tenhle díl Spider-Mana bude opravdu nabitý. Dalo by se říct, že to bude pořádná pecka. A abychom se postarali o vaše napětí a až elektrizující vrzušení – dojde i na jedno velké přiznání. Ultimate X-Men: Lidé zítřka/Návrat do projektu X (6. a 1. díl) Poslední bitva vzplála! A zajatci se neberou. Magneto se jako odvetu za masakr mutantského útočiště v Divočině rozhodl vyhladit Ameriku. A jako pomocníky má... armádu sentinelů. Pokud to X-Meni zvládnou, čeká je návrat do tajemného projektu X. A možná i jeden nový člen s velmi specifickou schopností.... celý text

Delphín
31.10.2020 5 z 5

Končí nám zde oba příběhy, jak Spiderman: Nikdo učený tak X-Men: Lidé zítřka.
Oba díly jsou uzavřeny ve velkém stylu. Ve Spideym se víc vsadilo na humor a jedno velké odhalení, akce tedy v této části musela krapet do ústraní. Ale nestěžuju si, i tentokrát jsem si Spider-Mana dost užil! Chybějící akci v stěnolezovi nám kompenzují nám akcí našlapaní X-Meni. Celý ten příběh s nimi mě moc nebavil, ale hon na Nightcrawlera byl dost dobrý a obecně start nového příběhu se též jeví dost slibně.

jh666
26.06.2014 4 z 5

Zatím nejslabší díl, který jsem četl (ale pořád hodně povedený). Spider-man toho teď opravdu moc nepředvedl. X-meni v první sešitu, kde vrcholí první story arc bomba, ale druhý sešit se zase nic neděje.