Ukradnutý bozk

Ukradnutý bozk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412896/bmid_ukradnuty-bozk-66043e010f1eb.jpg 4 838 173

PRVÝ BOZK BY VRAJ MAL BYŤ Z LÁSKY. Môj mi ukradol diabol v maškarnej maske pod tmavou chicagskou oblohou. SVADOBNÉ SĽUBY SÚ VRAJ POSVÄTNÉ. Naše sme porušili ešte v kostole. SRDCE ŽENY VRAJ BIJE PRE JEDNÉHO MUŽA. Moje zlomené krvácalo pre dvoch rivalov, ktorí oň bojovali až do trpkého konca. Sľúbili ma Angelovi Bandinimu, dedičovi jednej z najvplyvnejších rodín chicagskej mafie. Vzal si ma však senátor Wolfe Keaton ako výkupné za otcove hriechy. VEĽKÉ ĽÚBOSTNÉ PRÍBEHY SA VRAJ KONČIA ŠŤASTNE. Ja, Francesca Rossiová, som ten svoj škrtala a prepisovala až do poslednej kapitoly.Jeden bozk. Dvaja muži.Tri životy. Osudovo prepletené.Dekadentne šťavnatý román Ukradnutý bozk sa od vydania teší obrovskej popularite mladých čitateliek. Nenávistný a vášnivý vzťah Francescy a Wolfa sprevádza poznanie, že Wolf požiadal o jej ruku iba z pomsty. Rozmaznaná dedička mafiánskeho impéria sa ocitá v cudzom svete, vystrašená, ale odhodlaná presadiť sa.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

The Kiss Thief , 2019

Misspullinn
10.11.2019 5 z 5

Já tuto autorku prostě a jednoduše miluju! Další skvělá knížka, nádherný příběh :)

Anežka524
08.11.2019 2 z 5

Tuto knihu jsem četla v angličtině a musím říct, že se mi nijak zvlášť nelíbila. Hl. hrdina byl naprosto na ránu a hl. hrdinka taktéž. Příběh by mohl být zajímavý, nebýt těch over- the- top situací. Autorčiny knihy mám ráda, četla jsem všechny a tahle byla zdaleka nejhorší. Zdá se mi, že čím víc autorka vydává knih, tím víc ztrácejí na kvalitě. Ale chystám se tohle dílko přečíst znovu a uvidíme, třeba se mi tentokrát bude líbit víc.

lusitta05
06.11.2019 4 z 5

Na 5 hviezd mi tam niečo chýbalo, ale príbeh mal vcelku spád a dobre sa čítal. Trochu mi vadil ten vekový rozdiel hlavných hrdinov a jeho stále pripomínanie.

Martina1988
05.11.2019 5 z 5

Obálka možno láka k tomu, že príbeh ukrytý pod ňou je z inej doby. Omyl, vážení. Príbeh je riadna pecka! a to doslova. Od prvých riadkov som sa do neho zamilovala. Musím sa priznať, že som beznádejná romantička. Plačem pri Titanicu a iných klišé filmoch, ale toto ma naozaj dostalo. Nevedela som sa od knihy odtrhnúť, Wolfe svojím slovníkom ma hocikedy dostal na kolená a usmievala som sa od ucha k uchu. Áno, príbeh je plný klišé, možno pre niekoho aj zvrátených nechutností, ale je jednoducho Woooou. Za mňa aj 10*/10*.

keiko33
02.11.2019 4 z 5

No jedno sa knihe upriet neda. Citala sa rychlo. Pribeh bol super, hoci v nom bolo vela klise. Na zaciatku sa nenavidia, postupne sa do seba zalubia. On je proti vstahom a nikdy nechce deti. Ona vsak vsetko zmeni. Jedine co je tu nove, je to, ze sa senator zalubi do mafianovej dcery. To tu este nebolo. Mozno, ze by som aj dala 5*, no ten slovensky preklad bol katastrofa. Tie niektore slovne vyrazy, my doslovne trhali oci. Skoda, ze kniha nieje v cestine.

Knihomolka97
30.10.2019 5 z 5

No tak to bylo opravdu něco!
Moje oblíbené ,,od nenávisti k lásce'', s opravdu velkou nenávistí hlavně z jedné strany...no není se čemu divit.
Vášeň, sexuální napětí a jiskření, bouřlivá, nelehká láska jak na horské dráze. Jediná vada až moc velká předvídatelnost, hlavně ke konci a trochu mi vadilo Franciscino někdy nelogické, divné chování, které jsem nepochopila a nad kterým jsem až kroutila hlavou :-O ... Ale jinak pěkné počteníčko, které rozhodně doporučuju! :-)

Shanib
29.10.2019 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších od L. J. Shen! Oba hrdinové mi přirostli k srdci a jejich společné scény jsem si užívala. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a těším se, s čím dalším autorka přijde.

Kukicka
28.10.2019 4 z 5

Ja jsem mile prekvapena. Tohle jsem od L. J. Shen necekala. Bylo to neco jineho, nez jeji predchozi knihy a to vazne ocenuji.

Anysa
28.10.2019 5 z 5

Další pěkná knížka od této autorky.

werastk
24.10.2019 5 z 5

Za mňa super knižka až do konca.....,stále to malo grády :-)

LilliBell
22.10.2019 5 z 5

Tato knizka je uplne top. Pribeh je skvely.

Damienronnie
21.10.2019 5 z 5

Ako sa mi nechcelo do tejto knihy ,tak sa mi páčila :)

inom
18.10.2019 5 z 5

Tenhle týden druhá kniha od L.J. Shen a zase naprostá pecka. Bylo to jiné než Vicious, ale rozhodně stejně skvělé. Dokonce ani to, že kniha byla psána v slovenském jazyce, mi nezabránilo si ji naprosto užít. Mám pocit, že L.J Shen stejně jako Elle Kennedy jsou zárukou dobrého čtení :).