Ukradnutý bozk

Ukradnutý bozk https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412896/bmid_ukradnuty-bozk-66043e010f1eb.jpg 4 844 844

PRVÝ BOZK BY VRAJ MAL BYŤ Z LÁSKY. Môj mi ukradol diabol v maškarnej maske pod tmavou chicagskou oblohou. SVADOBNÉ SĽUBY SÚ VRAJ POSVÄTNÉ. Naše sme porušili ešte v kostole. SRDCE ŽENY VRAJ BIJE PRE JEDNÉHO MUŽA. Moje zlomené krvácalo pre dvoch rivalov, ktorí oň bojovali až do trpkého konca. Sľúbili ma Angelovi Bandinimu, dedičovi jednej z najvplyvnejších rodín chicagskej mafie. Vzal si ma však senátor Wolfe Keaton ako výkupné za otcove hriechy. VEĽKÉ ĽÚBOSTNÉ PRÍBEHY SA VRAJ KONČIA ŠŤASTNE. Ja, Francesca Rossiová, som ten svoj škrtala a prepisovala až do poslednej kapitoly.Jeden bozk. Dvaja muži.Tri životy. Osudovo prepletené.Dekadentne šťavnatý román Ukradnutý bozk sa od vydania teší obrovskej popularite mladých čitateliek. Nenávistný a vášnivý vzťah Francescy a Wolfa sprevádza poznanie, že Wolf požiadal o jej ruku iba z pomsty. Rozmaznaná dedička mafiánskeho impéria sa ocitá v cudzom svete, vystrašená, ale odhodlaná presadiť sa.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

The Kiss Thief , 2019

dikyna
11.05.2020 5 z 5

No bylo to super. Nemohla jsem se odtrhnout. Takovéhle čtení je prostě pro mě. Wolf byl prostě super. Takže doporučuji.

Pedruska01
07.05.2020 5 z 5

Ano, ano, ano. Já jsem totálně nadšená. Na tuhle věc jsem se opravdu hodně těšila. Vím, že autorka umí psát a anotace zněla skvěle - prostě přímo pro mě, takže jsem neváhala ani vteřinu a pustila se do toho. Četlo se to samo, neskutečně dobře - ten styl je ideální, a rychle, ani nevím jak a když jsem nevyhnutelně musela knihu odložit, málem jsem se rozbrečela. Prostě úplně mě to pohltilo. Taky musím zmínit grafickou úpravu knihy - začátky kapitol, která byla pro mě nová, netradiční, ale krásná.
Hlavní hrdinku Francescu jsem si oblíbila, neměla jsem vůči ní výhrady. Uměla jsem se do ní vcítit, fandit ji, politovat i závidět. Nacházela se ve světě, v kleci, kterou vlastně vůbec neznala, nevěděla, jaká může být. Brala ji život i možnost svobodné vůle, byla přísná, drsná, smrtící. Krok po kroku se s tím seznamovala, ale bylo to pro ni především bolestné. Francesca byla trošku naivní, měla zkreslené ideály, ale to proto, že byla mladá. Pasovalo to k ní, vzhledem k výchově, však snažila se vystrkovat i drápky, což bylo jen dobře. Překvapilo mě, možná tím, že jsem se s tím setkala poprvé, že hlavní hrdinka kouřila. Zlozvyk, který v knihách mají když už, tak většinou muži. Byla to příjemná změna. Nevadilo mi to. A taky mě překvapoval její koníček - záliba v zahradničení. Bylo to milé.
Druhý hlavní hrdina Wolfe Keaton, pan senátor, mě totálně rozbořil. Respektive mě až uhranul, rozcupoval, slepil a ještě s ďábelským úsměvem na tváři mi ukradl srdce. Byl to, co snad ani nejde popsat. Dva proti-póli v jednom. Byl zlo a paradoxně i dobro v jednom. Byl skvěle vykreslený jako naprosto krutý, podlý a pomstychtivý hajzl a hráč, zbavený veškerých dobrých citů. Dostal mě jeho životní příběh a tím chápu, proč se takovým stal. Však nemůžu si pomoct, imponoval mi - ta moc, majetnickost, žárlivost a nejen to. Měl toho na kontě daleko víc. Byl fascinující, uchvacující. I přes ta zatracená písmenka.
Dohromady tvořili něco třaskavého, co páchalo jeden výbuch za druhým - co ničilo jako smrtící bomba, a pak i to, co bylo krásné, příjemné a barevné jako ohňostroj. Hrozně se mi líbilo a užívala jsem si to jejich společné kočkování, obviňování, podezírání, manipulování, štěkání, mstění. Dohromady tvořili zkázu a zároveň mezi nimi jiskřila pomalu hmatatelná přitažlivost. Co se mi dál líbilo je, že autorka dala mezi hlavní hrdiny poměrně velký věkový rozdíl. Neuměla jsem si to představit, do doby, než jsem o nich četla a ono to vážně fungovalo. Nebylo to vůbec špatné. Pak se v knize objevil jeden okamžik, který mě vážně dostal. Jednalo se o velké fyzické sblížení. Bylo tak drsné, bolestné, krvavé, fanatické a neuvěřitelné. Prostě páni a cože naráz. Bylo hodně fajn mít pohled na věc z obou stran.
I z anotace to tak vyznělo, že by se mělo jednat o milostný trojúhelník. Neříkám, že to nebylo pro mě další lákadlo, protože ty já můžu, ale v tomhle příběhu to nebyl doslova ten milostný trojúhelník, který většinou známe. Dovolím si říct, že vlastně nebyl žádný, takže pro nepříznivce - nebojte. Trochu mě to mrzelo, protože Angelo se na začátku uvedl víc než zajímavě a pak už vlastně neměl moc prostor. Čekala bych, že když se jedná o mafiány, tak si za láskou půjdou trochu tvrději, krvavěji? Ale nevadí, nezkazilo mi to dojem ani zážitek. Dostala jsem drobky, které svou práci odvedly dobře. Alespoň vždycky napružily Wolfa. ;)
Co se týče příběhu - vlastně dost zajímavý a upřímně i složitý a těžký, každopádně dobře propracovaný. Zajímavé postavy a jejich osudy, charaktery. Hodně se mi to líbilo a neskutečně mě to bavilo. Škoda, že ta "válka" mezi Nemesis a Mizerou netrvala déle, vážně jsem si to užívala. :D Kniha ve mě probudila emoce - pobavení, nevěřícnost, lítost, vztek i překvapení a především mi pevně sevřela srdce, až mě z těch dvou vážně bolelo.
Bylo jasné, jak to dopadne ve smyslu dobře/špatně, takže jsem se epilogu úplně nebála, ale zajímalo mě, jak se s tím autorka poprala, přeci jenom k tomuhle mafiánskému a nenávistnému příběhu by se klišé konec vážně nehodil a mě by to akorát namíchlo. Ale epilog mě mile překvapil, vykouzlil úsměv. Byl dobrý.
Za mě se tohle autorce prostě povedlo. Byla to úžasná kniha - nemůžu si pomoct. Asi jsem zvrácená nebo mimo, ale táhne mě to ke zlým hlavním hrdinům a to okolo. Jojo. :D Autorka prostě nastavila laťku v tomhle typu literatury vážně vysoko a umí si ji držet. Jsem totálně spokojená, s úsměvem na tváři, tak co víc si po skvělé knize přát. Tohle jednoznačně hodnotím všemi hvězdami co mám a musím okamžitě doporučit. :)

peitho.1
07.05.2020 3 z 5

V tomto případě půjdu bohužel proti proudu a nepřidám se k nadšeným ovacím. Příběh mi přišel přehnaný až přitažený za vlasy, hlavní postavy byly nesympatické a nad jejich jednáním jsem často kroutila hlavou. Navíc mi chyběl nějaký logický vývoj jejich vztahu, přešli od "Nenávidím tě", přes "Pořád tě nenávidím, ale chci tě" k "Miluji tě", aniž by bylo zřejmé, jak se k tomu vlastně dobrali (nebo jen neumím číst mezi řádky).
Celkově, ač jsem se na knihu moc těšila a podobný typ příběhů mám moc ráda, tak tady to zachraňuje jen relativní čtivost. L. J. Shen mám ráda, ale tentokrát mi bohužel do noty nekápla.

LenRan
05.05.2020 5 z 5

Jsem moc ráda, že anotace k této knize je úplně mimo, protože v reálu nejde o typický milostný trojúhelník. Zaplaťpánbu :)
Je vidět, že autorka ty chlapy - zmetky - opravdu umí, příběh není moc uvěřitelný, ale to nevadí, super se to čte, je to napínavý i romantický a tak to mám ráda!

Verulesa
05.05.2020 1 z 5

Uf, si říkám jestli i ta jedna hvězda není moc. Chlap hroznej zmetek a láska k náctiletý panně, jeho osudovy lásce, ho strašně změní. Kolikrát už tady tohle bylo.. A ty dialogy? No chci vidět, kdo by tohle z pusy v reálu vypustil

Ráčkajda
04.05.2020 5 z 5

Po detektivkách a thrilerech jsem měla chuť na oddychovku. Od knihy jsem nic moc neočekávala a byla jsem velmi mile překvapená a spokojená. Knížka mě naprosto pohltila.

Ketfl
04.05.2020 4 z 5

Na plný počet bodů to není, ale i tak se mi kniha líbila. Mělo to spád a rozhodně to mělo šťávu. Nedovedu si představit, že by mě můj otec někomu takhle "prodal", takže i to téma se mi jevilo dost zajímavě. No, doporučuji! :-)

AlzbetaBetkaSee
02.05.2020 5 z 5

Jedním dechem v jeden den :-)

ElikaS
02.05.2020 5 z 5

Moc jsem si to užila a od knížky se nedokázala odtrhnout. Příběh mě vtáhl a do poslední stránky nepustil.

Ivuska.09
01.05.2020 3 z 5

Ukradený polibek byl lepší než Barvy půlnoci. Nicméně příběh má pár nejasností, se kterými by bylo možné si lépe pohrát. Nicméně bylo to čtivé a plné jiskření mezi hlavními hrdiny.

Zomy
01.05.2020 4 z 5

To byla jízda. Našla jsem tam teda hodně velkou inspiraci od Judith McNaught (Whitney, moje láska), ale to nic nemění na tom, že to mělo skvělou jiskru a spád.

mysanda20
30.04.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem.
Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Úžasná kniha,určitě se k ní znovu vrátím.

LadyElisa
30.04.2020 5 z 5

Musím dát plné hodnocení, kniha mě naprosto pohltila a přečetla jsem ji jedním dechem za necelé tři hodinky. Někdy byla Frankie na facku, stejně tak i Wolfe, ale chemie mezi nimi byla úžasná. Takže doporučuji. :)

Janišta
29.04.2020 5 z 5

Jedním slovem wau....takový příběh jsem nečekala...

AliceTief
27.03.2020 5 z 5

Naprosto nezapomenutelný příběh, hlavní hrdinové ani zápletka neměli chybu a samozřejmě i super happy end;)

margitka13
11.01.2020 5 z 5

Od začiatku som vedela, že Wolfa si zamilujem. A mala som pravdu. Francesca bola proste mladá, takže jej správanie bolo aké bolo. Ale keď si to tak vezmem, tak ja by som robila asi to isté ????.
Ale inak pekný príbeh, občas som až nedýchala ale tak to má byť.

Jejunka
31.12.2019 5 z 5

Teda jsem ohromená. Sice v téhle knize mi dělala slovenština problémy a to je má 4.kniha v tomto jazyce. Ale jinak příběh krásný a drsný. Opět něco jiného než takové klasické příběhy. Dlouho jsem nevěděla komu fandit Angelo nebo Wolf!? Občas mě unavovalo dlouhé přemýšlení a rozebrání jednotlivých postav i na několik stran. Tak dlouhé duševní pochody jsem nikde nečetla, ale díky napinavosti příběhu jsem zatla zuby a stalo to za to.

Lokajka
03.12.2019 5 z 5

Naprosto skvělá kniha.

mimisko
03.12.2019 5 z 5

To byla jízda. Už dlho som nečítala nič v slovenčine a táto kniha mi sadla. Mám síce pár výhrad k hlavnej hrdinke, ktorej chovanie v niektorých prípadoch je menej predvydateľné ako aprílové počasie ale chápem čo tým autorka chcela dosiahnuť. Wolfe bol super, chápala som ho a fandila som mu. Táto kniha mala krásne fungujúcu chémiu medzi hlavnými hrdinami. Čo dodať, tlieskam a určite som to nečítala prvý a posledný krát.

EvaSupovic
20.11.2019 5 z 5

Byla jsem do toho zažraná až po uši a bavila se. Pro mně krásně zakončeno.