Konečná volba

Konečná volba https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/163769/bmid_konecna-volba-SBp-163769.jpg 4 203 28

Údolí stínů série

< 5. díl

Nenechte si ujít závěrečný díl dech beroucí pentalogie Údolí stínů! Kyliina cesta hledání sebe samé je téměř u konce… Je to těžká věc, když je vám šestnáct a vy nevíte, co dál se svým životem. Když Kylie vstoupila na začátku prázdnin do tábora Údolí stínů, netušila, co ji zde čeká. Navždy za sebou zanechala „starý“ život, aby odhalila svět mnohem magičtější, než si kdy dovedla představit. Aby zde našla dvě nejlepší přítelkyně, z nichž jedna je čarodějka a druhá upírka… a aby zjistila, že ani tady není láska jednoduchá. Teď se její největší a nejnebezpečnější nepřítel se vrací, aby ji jednou provždy zničil. A existuje jen jedna cesta jak ho zastavit! Kylie musí naplno využít svých nadpřirozených schopností, projít proměnou, která všechny kolem ohromí. Její cesta však nebude u konce, dokud se konečně nerozhodne… dokud si její srdce nevyvolí toho, koho bude celý svůj život milovat. Měla by si snad vybrat vlkodlaka, jenž jí zlomil srdce, ale teď by dal cokoliv za to, aby ji získal zpátky? Anebo se rozhodnout pro elfa, který raději utekl před mocnou láskou, aniž by jí dal šanci? Všechno, co se Kylie v Údolí stínů naučila, by měla zúročit… teď, když její osud bude naplněn a srdce si konečně zvolí toho pravého.... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Chosen at Nightfall , 2013

Dorisek
25.10.2014 5 z 5

Kniha se mi velice líbila pěkné zakončení serie jen mě velice zklamal boj s mariem čekala jsem, že když se Kylie připravovala takovou dobu že to bude velice těžký boj. Kdyby to bylo více rozepsané určitě by to bylo skvělé a také mě mrzí že tam nebylo více o tom jak to dopadlo s chameleonama. Jinak knížka mě potěšila a určitě tuto serii mohu doporučit

NatyDee
14.10.2014 4 z 5

Takhle knížka se mi z celé série líbila asi nejvíc. Jen ten boj s Mariem vzal rychlý konec, navíc se do toho zamotal John. Ale jinak velmi pěkná série.

Rose18
11.10.2014 3 z 5

Spíše 3 a půl hvězdičky. :-) Bylo to moc fajn čtení a upřímně řečeno... tahle série mi bude opravdu chybět.

Teraslík
30.07.2014 5 z 5

Skvělé zakončení série.

angelbooks
23.06.2014 5 z 5

Celou sérii jsem přečetla docela rychle :D a ted toho trochu lituju.
Protože tak báječnou sérii knížek jsem ještě nečetla ( možná na 1 nebo 2 vyjímky ).
Líbil se mi konec :D posledních 5 stránek jsem se jenom usmívala :D.
Jsem ráda že si Kylie vybrala toho koho si vybrala :). A celkově..... Možná až na ten boj s Mariem ( který se mi zdál trochu rychlý, ale pro mě ne až tak moc rychlý ).
Neívm co dodat :). Asi jen toto: Neváhejte a přečtěte si tenhle díl :), vlastně celou sérii :))).
Vřele doporučuji :).

Misa25
10.06.2014 4 z 5

Sérii jsem přečetla celou, líbila se mi, ale hlavní hrdinka byla tak.....já nevím jak to říct, prostě mi nesedla.....takže sérii můžu doporučit, ale pro mě je jednou ze slabších :)))

mary.M
31.12.2013 4 z 5

Pro mě byl tento díl nejpovedenější z celé série. Stále se něco dělo a od příběhu jsem se nemohla odtrhnout. Jen mě mrzí ten uslazený závěr a odbytý zápas s Kylii a Mariem. Kdybych měla hodnotit obálku, musela bych hvězdičku odebrat, ale hodnotím příběh.

ciniminisek
08.12.2013 4 z 5

Po přečtení knihy, jsem byla nadšená. Líbilo se mi to celou dobu a hltala jednu větu za druhou. Přečetla jsem to poměrně rychle. Teď, když jsem se na to pořádně vyspala, zjišťuji, jaké chybičky a nedostatky příběh má. Tak třeba, několik dílů se celé údolí bojí jednoho člověka. Všichni očekávají veliký a napjatý boj a co z toho nakonec bylo? Kylie a Lucas, to je kapitola sama o sobě. Celý díl jí od něj drží něco, co nakonec vlastně je úplně fuk. Tahle kniha mi postupem času přijde nedotažená do konce. Zbytečně usekaná a málo promyšlená. Co se týče samotných postav, k tomu se nemá cenu vyjadřovat. Jediné plus dávám za to, že s postavami, nebyly dělány nějaké větší změny - a tím myslím hlavně Kylie. Byla pořád tak stupidní, jako v prvním díle. Když se ohlédnu zpět, tak celkově mi celá série přišla dobrá, napínavá, vtipná a občas žádné oko nezůstalo suché. Ne všechny díly, obzvlášť když jich je tolik, se vždy povedou, ale od posledního bych to vážně očekávala. Proto budu hodnotit tento díl a ne celou sérii. Jednu hvězdu navíc, dávám pěkné obálce.

C. C. Hunter (p)
americká