Udělala jsem chybu

Udělala jsem chybu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408979/bmid_udelala-jsem-chybu-2Cr-408979.jpg 4 183 59

Jsou věci, o kterých se ve slušné společnosti nemluví. Jako třeba schvalování prostituce. Stejně tak jsou věci, které se ve slušné společnosti nedělají. Jako třeba mít sex s manželem kamarádky své sestry. Jenže fyzioterapeutka Roz je osamělá matka – a je zoufalá. Její podnikání zkrachovalo, tíží ji dluhy, kam se podívá, a musí vysvětlovat svému malému synovi, proč nemají žádné peníze, i když tráví tolik času v práci, a proč jim zrovna někdo odstěhoval všechen nábytek. Teď ale dostala nečekanou nabídku od cizího člověka, kterému se líbí. Za jednu společnou noc jí zaplatí tolik, že se Roz může znovu postavit na nohy. Roz nevidí jinou možnost než přijmout. I když se právě seznámila s velmi sympatickým mužem a ví, že pouští do hodně nebezpečného podniku. Na motivy autorčiných románů, odehrávajících se v okolí jezera Windermere, natočila v roce 2019 britská televize ITV šestidílnou sérii Deep Water.... celý text

Detektivky, krimi Pro ženy Thrillery
Vydáno: , BB art

The Mistake I Made , 2015

Kekik
04.03.2020 5 z 5

Třetí setkání s autorkou. Potřetí maximální spokojenost. Knihy Pauly Daly mi sedí. Je škoda, že je častěji nevídám i u jiných čtenářů. Zasloužily by si větší pozornost.
Příběh o zoufalé ženě, která se svým činem zřítí do další zoufalé situaci, je výborně napsán. Děj je nepředvídatelný. Konec je trochu oseknutý. Možná bych úplně poslední stránku napsala trochu jinak. Přidala bych pár vět navíc.
Za mě doporučení.

veronika9761
02.03.2020 5 z 5

Ctiva knizka o tom, jak se muze vsechno podelat za vterinu.

Hella
10.02.2020 4 z 5

Dobré to bylo, dobré! Podstatně lepší než předchozí autorčin titul (Přátele měj nablízku) a srovnatelně dobré jako titul první (Co jsi to za matku). Jen....vím, že Roz to zrovna lehké neměla, ale přesto mi občas její chování trochu lezlo na nervy.

Iva2020
10.02.2020 4 z 5

Zajímavá zápletka, celou dobu napětí jak to dopadne. Nakonec mi trochu zklamal až moc velký happy end... ne, že bych hlavní hrdince nepřála - spravedlnost se ukázala, s rodinou to dopadlo...ale ten poslední email mohl být jen náznakem/příslibem a zanechalo by to ve mně mnohem přirozenější dojem.

Danago
09.02.2020 4 z 5

Začátek mě moc nebavil, a dost dlouho mě trvalo než jsem se do knížky začetla. Téma je zajímavé a originální.

hopen
08.02.2020 5 z 5

Tleskám!!! Super čtení,zatím nejlepší co jsem od této spisovatelky četla!

PetraBery
04.02.2020 4 z 5

Hlavní hrdinka Roz se ocitá ve finanční tísni a přijímá nabídku cizího muže strávit s ním za peníze noc. Jak moc toto rozhodnutí ovlivní nejen její život si můžete přečíst v této podařené knize. Parádní čtení, autorčin styl se mi moc líbí. S přečtením této knihy chybu určitě neuděláte.

Misa.K1
31.01.2020 5 z 5

Predchozi dve knizky od autorky me az tak nezaujaly, ale tahle se cetla sama, zajimavy namet, muzu doporucit.

PetraN17
28.01.2020 5 z 5

Knížky od autorky se mi líbí čím dál víc. Doufám, že bude brzy další :))

Pípasek
17.01.2020 5 z 5

Moje oblíbená autorka, četli jsme s manželkou všechny její knihy a opět paráda.

zuzana2599
16.01.2020 5 z 5

Určitě jsem neudělala chybu, když jsem si přečetla tuto knihu. No, Roz zase naopak chybu udělala a docela za ni zaplatila. Ale co je skutečně člověk ochotný udělat pro peníze ?
Kniha se velmi dobře četla, byla svižná a měla spád, a čím jsem četla dál a dál, tak se mi víc a víc líbila. Nečekejte ale ani thriller či detektivku, příběh je netypický, ale velmi dobrý !!

tanecnica
12.01.2020 5 z 5

Super čtení! Moje první knížka této autorky, ale rozhodně si přečtu i další. Její styl psaní mi sedí, kniha se velmi dobře četla, text je plynulý, přehledný, neopakují se slova ani fráze. Děj se nedá dopředu odhadovat, je to taková kulička sněhu, která spustí lavinu. Přitom je vše uvěřitelné, klidně by se to mohlo stát. Doporučuji k přečtení...

L.Helena
03.01.2020 5 z 5

Tohle číst mě opravdu bavilo!

Ktecka
31.12.2019 5 z 5

Kniha, u které je vám opravdu líto, že jste ji dočetli. Těším se na další!

monci6485
14.12.2019 5 z 5

Tak trochu jiný thriller. A je opravdu skvělý.

piquillio
06.12.2019 4 z 5

3/4 byly úplně super. Aneb co se stane, když vám teče do bot a vy se chopíte jedné příležitosti.

Šánka
30.11.2019 5 z 5

Čtenářská jednohubka a další povedený a velmi čtivý počin této autorky.
Příběh ženy, která se ocitne v tíživé finanční situaci a přijme nabídku strávit noc s bohatým mužem za peníze. Začátek vypadá jako taková zábavná pikantní zápletka, připomínající film Neslušný návrh, ale nedejte se zmást, tím se roztáčí spirála událostí, jež mohou mít ničivé následky.
Výborně napsané, neotřelé a doporučuji !

baida
28.11.2019 5 z 5

Opět velmi propracované, působivé... Perfektní

karol.cadex
27.11.2019 5 z 5

Silný příběh ze života, který nám ukazuje, kam až se člověk (ne vždy vlastní vinou) může dostat.
Roz jako samoživitelka v dluhové pasti dostane nabídku, co se neodmítá - stráví noc s distingovaným boháčem, avšak známým své sestry, a výdělkem má možnost zaplácnout část svých dluhů. Roz na toto kývne, a tím začne další peklo v jejím životě.
Nesoudím. Tudíž nemohu o Roz říci křivého slova. A nevím, co bych v její situaci dělala sama.
Troufám si říci, že dějově je kniha jedna z originálnějších letošního roku. Žádná severská detektivka, žádný románek cílený pouze na sex. Jen přímočará zpověď zoufalé ženy, která navíc skvěle popisuje fyziologii člověka s ohledem na svou praxi fyzioterapeuta. A to se mi moc líbilo. Blbý je, že napravit duši není tak jednoduché, jako napravit tělo.