Učitele nesmíš milovat

Studentka Julie se zamiluje do svého učitele němčiny. Po delší době mezi nimi vznikne vztah, který se snaží držet v tajnosti. Vše se dozví Štěpánova bytná, největší drbna v okolí, která se zná s ředitelem školy. Štěpán se rozhodne raději vztah ukončit, problémům a komplikacím ani jeden neuniknou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30802/ucitele-nesmis-milovat-30802.jpg 3.130

Einen Lehrer liebt man nicht

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

bibi 24
25.08.2015

Neznáte prosím někdo knihu s podobným námětem?

Ivy
28.11.2014

Rozhodně nejsem cílová skupina pro kterou kniha byla napsána. Chtěla jsem dát průměrné tři hvězdičky, ale nějak se mi nelíbil ten konec. Trochu jsem v průběhu čtení pomýšlela na to, že se vyplní ten sen, který se jí zdál a umře. Ne, že bych jí to přála. Ale bylo by to originální*. Celkový dojem je takový, že kdybych to četla když mi bylo 11 let asi by se mi to líbilo (i když si matně vzpomínám, že v té době jsem o knihy ani nezvadila). Teď knihu prostě neocením. Škoda, protože bych si ráda přečetla nějakou dobrou romantiku na téma vztah učitel-studentka.
*jistou originalitu ten příběh měl, a to, že neskončil a žily šťastně až do smrti, což je neobvyklé a vzácné tudíž i originální, ale i přesto to nestačilo

1v8na
07.08.2014

námět to byl celkem dobrý, ale nějak mi v té knize něco chybělo

evans100
21.03.2013

Pěkná knížka, přečetla jsem jí za jeden večer. Trochu smutný konec ale kniha se mi líbila

Katee
23.08.2011

Je to fakt zajímavé, a taky smutné

fransi
21.04.2011