Učedník a pyramida Orků

Učedník a pyramida Orků https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309777/bmid_ucednik-a-pyramida-orku-Yhz-309777.jpg 5 247 33

Učedník série

Fletchera s Ignatiem uvěznila inkvizice pro zločin, jehož se nedopustili. Když pak král chystá výpravu na nebezpečné území orků, povolá i Fletchera. Právě k němu se upírají naděje celého království. Hrozí totiž, že orcké armády se pozvednou v takové síle, jakou říše dosud nikdy nezažila.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Alpress

The Inquisition , 2016

hadis9144
17.09.2017 5 z 5

Nejlepší kniho jakou lze najít :). Už jsem jí přečetl 3 a pořád mě překvapuje jak mě moc a moc baví. Otevřené, ale zato velice působivé konce, skvělí originální příběh, zkrátka skvělá kniha!!!!!!! Jen mě štve že jsou poměrně krátké :/ . Na třetí díl se už sakra nemohu dočkat ....... prosím rychle, rychle ten konec byl super ale strašně otevřený takže každý chape ze uz to spousta lidí nemuže vydržet. :))))) Dávam 10 *

Deathwing
07.07.2017 5 z 5

Stejně jako první díl se mi kniha líbí, ale mohlo tam být více akce, čekal jsem, že i Flečrův démon bude silnější, ale toho se dočkáme asi až ve třetí knize.

1259
05.03.2017 5 z 5

Tenhle díl byl o něco lepší, než předchozí. Daleko víc tajemství, napětí, dobrodružství a trochu začínající romantiky. Za mě všem doporučuji a osobně doufám, že bude pokračování. Skončilo to hrozně otevřeně a chci se dozvědět víc.

knihomol16roku
01.03.2017 5 z 5

Lepší pokračování jsem ani nemohl čekat,opravdu napínavé

Jůšo
28.12.2016 5 z 5

Rozhodně lepší než první díl. Mnohem víc akce, napětí a když už zbývalo jen posledních pár kapitol, příběh začal nabírat obrátky a nedalo se od něho odtrhnout. A opět to skončilo tak otevřeně! Prosím prosím, já nutně potřebuji pokračování! :D

Janičta
26.12.2016 4 z 5

Hezká pohádka. Všechno se tam děje moc snadno a okatě, ale i tak mě to bavilo. Odpočinula jsem si a pobavila se. Proč ne... :-)

VlahošvonRosret
17.12.2016 5 z 5

Dávám 6 ******.

Alcine
05.12.2016 5 z 5

Naprostý luxus! Už aby byl třetí díl

LilianaFalcon
28.11.2016 5 z 5

Mnohem vyspělejší než první díl. Byla jsem neskutečně mile překvapená, protože první díl mi nijak zvlášť neučaroval.
A hned od začátku to je jízda. Hlavně to začíná až rok po tom, kde jsme skončili. A ne jen čtenář, ale i hlavní hrdina si musí doplnit "hluchá místa". Prostě skvělý nápad. A ten konec? Masakr!
Takže za mě fakt super a 5 hvězdiček.

pejty
17.10.2016 5 z 5

Tento díl byl ještě lepší než ten první. Akční napínavé, místy humorné a neskutečně návykové. Hlavní hrdina příběhu je my velmi sympatický a jeho démonického společníka mám velmi rád. Navíc v knize autor vytvořil svět, který má zajímavě vytvořenou magii pomocí démonů a jejich vyvolávání a ovládání, což je něco, co jsem já zatím v jiných fantasy sériích nenašel. A asi i proto mě tato série zatím tak bere. Je to prostě něco maličko jiného, než jsem zatím měl tu čest číst.

milunka21
13.10.2016 5 z 5

Dvojka je mnohem lepší, akčnější a napínavější než první díl. A hlavně se tam dovíte hodně věcí, které vám vyrazí dech.A zakončení je ještě horší než u prvního dílu. :-D Utnul to v tom nejlepším. :-D

Highlander
09.10.2016 5 z 5

Nemám moc, co bych ke knize dodal. Bavil jsem se stejně dobře, jako u prvního dílu a nemám nic, co bych vytknul. :)
Líbí se mi zeleně laděná obálka, obrázek už o něco méně.

pherenike8574
09.10.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila,ale opět musím podotknout že ten začátek byl poněkud zdlouhavý než se to k něčemu dostalo. Určitě se těším na další díl.

Taran Matharu
britská, 1990