Zkuste to doma sami - kuchyně

Zkuste to doma sami - kuchyně https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404360/bmid_zkuste-to-doma-sami-kuchyne-o8q-404360.jpg 4 16 4

Zapomeňte na nezdravé nebo drahé výrobky ze supermarketu, lepší alternativu si totiž může každý připravit snadno doma! 137 z našich nejlepších receptů a nápadů do kuchyně vám ukáže, jak je to snadné. Proto se vyplatí připravovat mnohé produkty doma a nekupovat je.

Literatura naučná Dům a byt Ekologie, živ. prostředí
Vydáno: , Kazda

Selber machen statt kaufen - Küche: 137 gesündere Alternativen zu Fertigprodukten, die Geld sparen und die Umwelt schone , 2017

bigbabe
13.04.2023 2 z 5

Bohužel mě kniha moc nenadchla, asi jsem už stará a všechny tipy a vychytávky znám. A např. příprava domácího kečupu z kupovaného protlaku mě neoslovila.

maminkoutek
02.03.2020

Knížka přináší spoustu tipů, jak nahradit vybrané kupované ingredience v kuchyni. Najdete zde také spoustu receptů, jak si vytvořit sami, rychle a jednoduše různé produkty a pokrmy. Tipy jsou ze života a hodně jich opravdu využíváme, takže vřele doporučuji.

jana.hud
19.11.2019 5 z 5

Knihu jsem dostala a mile mně překvapila, byť nekteré věci již znám.
Postupně ji studiji a plánuji co vyzkouším např. veganskou alternativu k sýru.

Olous1
16.11.2019 5 z 5

Tak na tuto knihu jsem v knihovně narazila čistě náhodou. A jsem nadšená. Spousta rad,nápadů a receptů. Za mě určitě doporučuji.