Skrytá těla

Skrytá těla https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258575/bmid_skryta-tela-258575.jpg 4 341 114

TY (You) série

< 2. díl

Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu. Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl k zoufalému přesvědčení, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak ale začala v jeho knihkupectví pracovat Amy Adamová a Joe zjišťuje, že se ve svém chmurném úsudku mýlil. Je svou novou kolegyní posedlý, přestože (nebo protože?) představuje pravý opak Beck – nesnáší Twitter, dokonce ani nemá e-mailovou adresu a na internetu o ní není jediná zmínka. Joe je uchvácen. Než však stačí Amy požádat o ruku, dívka zrádně zmizí a zanechá po sobě jen několik mlhavých stop. Ty stopy vedou do Los Angeles. Tam se Joe nikdy v životě nechtěl vydat! Úplně cítí, jak v něm pouhé pomyšlení na to příšerné město probouzí šílenství. Touha najít zrádkyni a pomstít se jí za způsobené příkoří je ale silnější, a tak se Joe brzy ocitá v mučivé přítomnosti podivných existencí, kterých je LA plné. U některých dokonce Joe nabude přesvědčení, že bez nich by byl svět lepším místem... Jedna osoba se však z tohoto panoptika vymyká: chytrá, krásná a bohatá Love Quinnová. Možná by se mohla stát Joeovou vstupenkou do světa vyvolených. Možná by mohl díky ní překonat svou smutnou minulost. Ale možná je Love jen další dočasnou zastávkou na Joeově namáhavé cestě k nalezení té pravé. Tohle nikdo neví. Nejspíše ani Joe.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Hidden Bodies , 2016

brosofa
20.07.2017 3 z 5

Po jedničce jsem měla vyšší očekávání. Kniha se mi četla dobře, ale po jejím přečtení se nedostavil ten 'wow efekt' jako u Ty.

Verrrunka
11.07.2017 3 z 5

Tak druhý díl už mi přišel trochu nuda... Kniha je velmi čtivě napsaná, ale děj mi přišel přeplácaný a zbytečně natahovaný. Bylo toho prostě moc.

sofmysl
02.07.2017 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, stejně jako Ty, jen konec mě trochu zklamal, zdá se mi to nedokončené. Styl této autorky mi naprosto sedí a je pro mě velmi čtivým.

rodak
27.06.2017 5 z 5

Zase jsi si to všechno vysvětlil že vlastně konáš vše pro dobro,ale moc dobře jsi teda neskončil.V některých situacích jsem ti teda záviděl...Kniha super jako první díl -více se cestuje -více se...Škoda že příběh nepokračuje,zajímalo by mne co s Joem dál.

ajla5
13.06.2017 4 z 5

Vážně byl Joe jediná trochu sympatická postava? Jsem divná.

martina.tim
13.06.2017 odpad!

Ze začátku mě to chytlo, ale postupem stran mě to znechucovalo čím dál tím víc. A nejen těmi vulgaritami. Styl vyjadřování postav mi přišel, jak pro fracky. Zařazuji do nedočtených knih. :(

SilvieSisinka
12.05.2017

Každá kniha by se měla dočíst....dočetla jsem a bohužel mě to nezaujalo.

Jaruš7
08.05.2017 4 z 5

Pokračování románu TY. Načtená, opět zážitek,
Joe - hezky řečeno antihrdina, nefandit mu, by bylo něco hodně proti ženské intuici. Doufám, že ho autorka miluje a nedá mu zahynout.
Citáty : "Ambice dokáží likvidovat mozky. Láska je bitevní pole. Vědět je moc. Problém, jsou lidé lásky neschopní." Další v Citátech u autorky.
Mít knihu, byla by v jistých pasážích znehodnocená černým fixem.

Danago
24.03.2017 1 z 5

První knížku jsem přečetla s přinucením, tuto odkládám po 100 stranách, je to opravdu pro mě škoda času.

Giný
07.03.2017 5 z 5

Tento kousek neměl chybu!
Oproti prvnímu dílu bylo tohle čtení několikanásobně napínavější a to hlavně z toho důvodu, že v něm bylo více akce, která mi trochu v prvním díle chyběla navzdory dokonalému zpracování psychologické stránky a hlavně charakteru hlavní postavy Joea.
Tuhle smršť zvratů, emocionálních a situačních proměn jsem si užil, až jsem knihu nechtěl dát z ruky.
Líbí se mi prvek s hrnkem moči, protože ačkoliv působí primitivně, dává podnět k zamyšlení a děj se k němu často rafinovaně stáčí.
Každý má určitě v životě nějakou nedořešenou záležitost, každý má někde svůj hrnek moči, kterého by se rád zbavil.
Ne každého však dovede k tomu samému jako Joea a to konkrétně k Love.

LaPetja
08.02.2017 1 z 5

Každá kniha nám něco vezme a něco dá. Skrytá těla mi dala pouze neobvyklý pohled na příběh ze strany vraha. Naopak mi vzala 4 večery strávené nad touto knihou, které mi již nikdo nevrátí.

Lucina88
01.02.2017 1 z 5

Jak Ty, tak ani tohle me proste nechytlo. Dala jsem tomu sanci i kdyz me Ty nudilo. Bohuzel.

spencer
31.01.2017 3 z 5

Skrytá těla byla pro mě oproti prvnímu dílu velkým zklamáním. První díl byl napínavý, reálnější a hlavně mi přišel propracovanější.

Ereniss
19.01.2017 3 z 5

Možná to je tím, že jsem začala druhým dílem, ale kniha mě tolik neuchvátila. Přišlo mi to takové celé nereálné.

leny.wood
18.01.2017 5 z 5

Asi už jsem zapomněla, jaké pocity ve mně zanechal první díl, ale tak jako tak mi dvojka přišla silnější a vulgárnější. Užila jsem si to. Koneckonců... Který autor vás přiměje mít rád psychopata a dávat mu za pravdu? Hlavní postava děsí svým uvažováním, ale vždyť má přece pravdu.

Yuki_Kuchiki
10.01.2017 3 z 5

Na to, jak byl první díl propracovaný a plný překvapení, tento díl mne místy i nudil, což se mi moc často nestává. Nutit se do čtení asi není úplný bonus. Ale pokud se Vám zrovna nechce spát, tak to je fajn

XenasChakram
03.01.2017 2 z 5

Moc me to nezaujalo. Spis jako porno knížka a už to nebylo takové úzkostné...

KatnissLavender
01.01.2017 3 z 5

Celkem zdařilé pokračování, od kterého jsem ale čekala víc...
Velmi mi tu chyběl onen psychotický nádech a zvrácenost hlavního hrdiny. Při čtení prvního dílu mi chvílemi bylo opravdu úzko. Tady bohužel ne...
Nicméně skutečnost, že vás autorka donutí sympatizovat s hlavním hrdinou - zvráceným vrahem - je opravu děsivá, alespoň tedy pro mne...

tereza94
31.12.2016 4 z 5

Je zajímavé sledovat příběh vraha z jeho úhlu a vidět jak si své činy umí obhájit sam před sebou. Rozhodně mě zajímá, jak to s Joem dopadne.

koolsavage
23.12.2016 4 z 5

V hlavě psychopatického stalkera Joea aneb život v totální deziluzi. Forma vyprávění v "Ty" mi přišla u tohoto typu příběhu lepší, více vtahovala do děje. Celkově se mi ale C. Kepnes zamlouvá; tématy, které vybírá, jak utváří postavy a děj.