Twisted Love: Láska na ostří nože

Twisted Love: Láska na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509564/bmid_twisted-love-laska-na-ostri-noze-YWS-509564.jpeg 4 648 108

Twisted série

Má srdce z ledu... ale pro ni by spálil celý svět. Alex Volkov je ďábel s tváří anděla a s prokletou minulostí, jíž nemůže uniknout. Jeho úsilí je poháněno tragédií, která ho pronásleduje po většinu života, a jeho bezohledná honba za úspěchem a pomstou mu nechává jen málo prostoru pro srdeční záležitosti. Když je však okolnostmi přinucen postarat se o sestru svého nejlepšího přítele, začne na hrudi cítit něco nečekaného: Prasklinu. Tání. Oheň, který by mohl jeho svět převrátit vzhůru nohama. Ava Chenová je svobodná duše uvězněná nočními můrami pocházejícími z dětství, na které si nevzpomíná. Navzdory své zlomené minulosti však nikdy nepřestala vidět na světě krásu... včetně srdce pod ledovou slupkou muže, jehož by nikdy neměla chtít. Je to nejlepší kamarád jejího bratra. Její soused. Její zachránce i její zkáza. Ti dva se do sebe nikdy neměli zamilovat – ale když se to stalo, na světlo světa vyšla tajemství, která by mohla zničit vše, co je jim drahé. Twisted Love je román o tom, jak se protiklady přitahují, a má v sobě prvek napětí. Jedná se o první knihu ze série Twisted, ale lze ji číst i samostatně.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Twisted Love , 2021

evineckY
20.01.2023 5 z 5

Když mě kniha rozbrečí, je po mně skvělá :-)

moma08
19.01.2023 3 z 5

V tomhle asi půjdu proti proudu s komentáři, které tady zatím jsou.
Začátek knihy byl fajn, užívala jsem si čtení a Avu jsem si hned oblíbila, ale jakmile přišla část, kdy Alex otočil o 180 stupňů vůči svým zásadám a mě to najednou nesedělo.
Do konce knihy jsem se musela vyloženě nutit, abych to dočetla.

Ďumbierka
12.01.2023 4 z 5

“To, že v ľuďoch vidím dobro, neznamená, že som idot. Myslím si, že optimizmus je dobrá vlastnosť a je mi ľúto ľudí, ktorí prechádzajú životom v predvedčení, že v tých ostatných je len to najhoršie.”
Nikdy by som nepovedala, že ma táto knižka takto namotá.

Možno je to tým, že som bola ako taký rozvarený slíž, po celom akčnom decembri a potrebovala som vypnúť.
Prečítať si niečo pre radosť a zábavu a neočakávať od knihy a príbehu nič, len jednoduchý prísľub, že si oddýchnem a dostanem dobrý koniec.

A možno je táto kniha jednoducho len SKVELÁ a zaujme aj čitateľov, ktorý tento žáner nevyhľadávajú až tak veľa.

Či je to tak, alebo tak, bola to výborná voľba.

Mala som tu síce aj pár momentov, keď som nesúhlasila s konaním hrdinov - ehm, Alexa, ale to je môj subjektívny pohľad na vec.
Ja by som niečo “nedoťahovala” až do takého konca, ako sa to stalo tu, aj keď, čo sa stalo bolo šokojúce, zlé a neľudské!
No je vždy na nás, či budeme konať inak alebo práve rovnako ako niektoré “monštrá” medzi ľuďmi.

Ava, ako hlavná hrdinka tohto úvodného dielu série TWISTED si ma získala.
Bolo to také slniečko a v jej spoločnosti ste sa vždy cítili skvelo.
Prišla však aj búrka a temnejšie časy a vtedy ma veľmi mrzelo, čím si musela prejsť.

Alex, ten je naopak jeden búrkový mrak hneď od začiatku :D .
Áno, ano, opísaný ako fešák a lámač sŕdc a hotový mraziak, pokiaľ ide o prejav citov.
Máme však práve možnosť sledovať, čo dokáže LÁSKA.

Kniha ma tak milo prekvapila!
Čakala som niečo oddychové, nenáročné a dostala som k tomu plný balík bonusov.

Boli chvíle, kedy som čítala tak rýchlo, že som sa sama divila, ale potrebovala som vedieť, čo bude ďalej.
Mimo romantiky a štipky erotiky je knižka pretkaná aj inými zapletkami.
Vzťahy, rodina, tajomstvá, ktoré sú prekvapivé a nenudia.
Dokonca prišli chvíle, keď som si myslela, že čítam akčný thriller a nie romantickú beletriu.

A presne takéto knihy, ktoré prekvapia a dokážete sa pri nich zasmiať, rozcítiť aj sa báť o hrdinov, také knihy, sú dobré knihy - aspoň pre mňa.

Tým pádom je jasné, že už teraz čakám na slovenské vydanie druhého dielu série, s názvom Twisted Game.

Ralemo
29.12.2022 5 z 5

Velice povedená kniha, zajímavě vymyšlená zápletka, spousta dramatu, touhy po odplatě, lásky a taky tajemství a lží. Nemám co bych vytkla, kniha se krásně četla, nešlo se odtrhnout, Alex i Ava byli úžasní, sice jako noc a den, ale vzájemně tvořili skvělý pár, byla mezi nimi od začátku neskutečná přitažlivost. Určitě doporučuji přečíst. :)

Ivka14
06.11.2022 3 z 5

(SPOILER) Je mi líto, že jsem si knihu přečetla a nelíbila se mi. Mám pocit, že tempo toto knihy bylo trochu divné a promeškali jsme hodně vývoje vztahu mezi Alex a Avou.

Alex je zadumaný boháč, který dohlíží na sestru svého nejlepšího přítele. Docela rychle spadli do vztahu a já jsem chtěla více sledovat jejich malé okamžiky a vývoj. Hodně jsme toho přeskočili a měla jsem pocit, že to k lásce přešlo příliš rychle.

Pak tu byl celý příběh o padouchovi, který jsem považovala za klišé. Připadalo mi, že autorka má tolik komponentů pro úžasnou romanci a ve skutečnosti je tak dobře nespojila. Některé části byly přehnané, některé uspěchané a konec mě pak neuspokojil.

Alex se také zdál jako ne úplně dokonalá osoba. Dodnes nevím, do čeho byl zapleten a bez rozmyslu jen tak házel penězi a mocí. Mohl komukoli čímkoli vyhrožovat a získat, co chtěl. Jen mi to přišlo trochu přehnané, ale vím, že tohle fungovalo pro tolik lidí!

Anna195
27.10.2022 5 z 5

Čakala som romantiku, ale okrem romantiky som dostala viac. Jednoducho viac akčnosti, vášne, iskier, tajomstiev, lásky...proste viac všetkého.

Ak hľadáte majetníckeho alfa samca, tak práve v tejto knihe ho nájdete, taký je presne Alex Volkov, mne tento majetnícky hrdina sadol. Alex bol už od začiatku vykreslený ako nekompromisný muž či v biznise, alebo vo svojom súkromí (aj čo sa posteľných scén týka). Takže nečakajme od neho, len tie dobré skutky, pretože Alex má v sebe aj svoju temnejšiu stránku. No mne sa tie tajomstvá a zvraty okolo Alexa veľmi páčili, keďže som nikdy nevedela, čo ma čaká na ďalšej kapitole.

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, to platí aj pre tento príbeh, Ava je Alexov protiklad. Nie nadarmo ju prezýval Slniečko, ona bola jednoducho svetlom v jeho temnote, ich vášeň bola očividná už len z ich pohľadov. Takéto páry vážne zbožňujem. No jedno mali spoločné, a to nie práve ružovú minulosť. Ale nečakajte, že Ava bude iba milučká dievčinka, pretože Ava Alexovi, len tak niečo nedaruje.

Celá ta spleť rodinných tajomstiev bola skvelo vymyslená, samozrejme niektoré rozuzlenia som vedela odhaliť skôr, ale boli aj také, ktoré ma zaskočili. Napríklad kapitola 35 ma tak zaskočila, že som nechápala, čo sa tam všetko stalo, dosť dlho som ostala s otvorenými ústami.

Skrátka toto čítanie som si užívala a Alex Volkov bol pre mňa úžasný hlavný hrdina. Už teraz teším na ďalšie časti, keďže Avine kamošky boli všetky do jednej svojské ...napríklad, taká princezná a ochrankár.

Holubicka1
25.10.2022 5 z 5

Twisted love první díl ze série a také moje první seznámení s Anou Huang a musím říct, že rozhodně ne poslední.
Protože tohle bylo skvělé. Knížka je čtivá, svižná a ani na chvilku jsem se nenudila. Tajemství, zrada, pomsta, uzdravení, odpuštění a samozřejmě nechybí ani láska, která spálí vše, co se jí postaví do cesty. A jako bonus nevrlý, chladný, dominantní, majetnický hrdina. Příběh má vše co miluju.

Chladný a nebezpečný Alex Volkov má nový úkol - musí se postarat o sestru svého nejlepšího přítele. Díky času, který je nucený trávit s Avou, mění své priority a pomalu se bortí jeho obranné zdi. Nakonec si sám už není jistý, zda pomstu, kterou plánoval má dokončit, protože v sázce je všechno, ale především člověk, který je pro něj na světě nejdůležitější.

Ava Chen je šťastná, usměvavá studentka umění, která je ve skutečnosti uvězněna ve vzpomínkách a minulosti. Nepamatuje si na své dětství a jen v noci se vrací do nejasných vzpomínek v podobě nočních můr.

Ava a Alex. Jiskření mezi nimi a jejich stupňující se vášeň mi skoro zapálilo knížku.
Miluju je, spolu jsou výbušní a zbožňovala jsem každou vteřinu jejich spalující vášně a lásky.

Příběh mě opět úplně pohltil a četla jsem každou volnou chvilku. Někdo může říct, že je zde několik předvídatelných zvratů, ale já jsem to až tak nevnímala a příběhu to určitě neubírá na fantastičnosti.

Pokud milujete dominantní, majetnické hrdiny, kteří by nechali svět lehnout popelem, jen aby jejich láska byla v bezpečí, je to knížka pro vás. Celý příběh jsem si užila od začátku do konce a už teď se nemůžu dočkat druhého dílu.

valika0302
24.10.2022 5 z 5

Sériu ako celok veľmi odporúčam, každá kniha je o inom páre. V Twisted Love sa stretávame s Avou Chen, večným slniečkom a optimistkou v jednom. Jej vášňou je fotografovanie, miluje svojich priateľov a brata bezpodmienečne. Aj napriek zajatiu nočných môr a nejasných flashbackov minulosti sa snaží vidieť všetky krásy, ktoré svet ponúka.
Krásu a príťažlivosť nachádza aj v najlepšom priateľovi jej brata. Alex Volkov. Chladný a neprístupný s minulosťou, ktorá ho prenásleduje za každých okolností. Nenávidí svet a ľudí v ňom. Je až neuveriteľne inteligentný, čo mu už v skorom veku zabezpečilo bohatý "bezproblémový" život.
Dlho Ave odoláva, no aj ten najsilnejší láske neodolá a podľahne.