Twisted Lies: Lži na ostří nože

Twisted Lies: Lži na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/529319/bmid_twisted-lies-lzi-na-ostri-noze-6620f3785989d.jpg 4 182 25

Twisted série

< 4. díl

Udělá cokoli, aby ji dostal... včetně lhaní. Christian Harper je okouzlující, hrozivý a dostatečně chytrý na to, aby to dokázal skrýt. Je to monstrum oblečené do dokonale ušitého obleku gentlemana. Pro morálku má pramálo smyslu a pro lásku ještě méně, ale nemůže popřít zvláštní přitažlivost, kterou cítí k ženě žijící jen o patro níž. Je objektem jeho nejtemnějších tužeb, jedinou hádankou, kterou nedokáže vyřešit. A když se mu naskytne příležitost dostat se k ní blíž, poruší svá vlastní pravidla a přijde s nabídkou, kterou ona nemůže odmítnout. Každé monstrum má svou slabinu. Tou jeho je ona. Je jeho posedlostí. Je jeho závislostí. Jeho jedinou slabostí. ** Milá, plachá a introvertní Stella Alonsová je navzdory své slávě na sociálních sítích romantička, která své srdce drží na uzdě. Má dvě zaměstnání, jen minimum volného času a žádnou touhu po vztahu. Když ji však hrozba z minulosti zažene do náruče – a do domu – toho nejnebezpečnějšího muže, jakého kdy potkala, je poprvé po dlouhé době v pokušení dovolit si něco cítit. Ačkoli je Christian navenek chladný, ona je zmítána až dosud nepoznanými pocity, když je s ním. Cítí vášeň. Cítí se s ním v bezpečí. Cítí se být milována. Jejich láska je poznamenaná tajemstvím a poskvrněná lží... a když pravda konečně vyjde najevo, mohla by všechno zničit.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Twisted Lies , 2022

Katebe
10.03.2024 5 z 5

Na tuto knihu jsem se moc těšila a rozhodně nezklamala. Když srovnám všechny 4 díly, tak nejvíce se mi líbil 3.díl, ale i tento byl super.
Nepřístupný miliardář, ředitel a majitel bezpečnostní firmy, mistr kybernetických útoků, monstrum nevěřící v lásku. A hodná, milá, introvertní influencerka, trpící úzkostmi se stalkerem za zády.
Už od začátku člověk tuší průběh děje, ale ničemu mi to nevadilo, bylo tam několik okamžiků, které mne překvapily a ačkoliv má kniha přes 600 stran, tak jsem se nemohla od čtení odtrhnout.
Chemie mezi Christianem a Stellou prýštila téměř z každé stránky, intimní scény byly parádně napsané, ostatně stejně jako v předchozích dílech. A i zápletka se stalkerem byla zajímavá a pořád jsem přemýšlela, kdo by to tak mohl být.
Chování Christiana bylo značně za hranicí zákona a mě se to moc líbilo.
Pokud se vám líbily předchozí díly, tak určitě se čtením neváhejte, budete spokojeni.

Bryel
08.03.2024 5 z 5

„Jednou je to shoda okolností, podruhé náhoda. A co je to potřetí, pane Harpere?“
„Osud.“
„Možná mě přesvědčíte, že věříte na náhody, ale nikdy mě nepřesvědčíte, že věříte v osud.“

Perfektní oddechová romantika pro zlepšení nálady. Mistr kybernetických sabotáží na hraně zákona, chodící kalkulačka a přísně kontrolovaný majetnický ředitel se slabostí pro nesmělou a dobrosrdečnou módní influencerku.
Od první stránky čtenář přesně ví, kam příběh směřuje, ale je to psané tak čtivě, konverzačně a humorně, že mi to vůbec nevadilo. U sarkastického vyprávění z pohledu Harpera jsem se smíchy až dusila.
600 stran bylo už i na mě trochu moc, obzvlášť druhou polovinu bych zkrátila, přesto mě příběh Stelly a Christiana oslovil a bavil z toho čtyřlístku nejvíc.
Tohle byla přesně ta kniha, která mi dokáže rozzářit den.
4,5/5

„Nikdy jsem nikomu nezáviděl to, co má nebo s kým je, a přesto.. Žárlím na každého muže, na kterého se usměješ. Na každý tvůj smích, který neslyším. Na každý vánek, který se dotkne tvé kůže, a na každé slovo, které vyjde z tvých úst. Je. To. Šílený.“

mysanda20
06.03.2024 1 z 5

(SPOILER) Tak u tohoto dílu půjdu proti proudu.Zápletka nebyla špatná,ale je to pořád stejné,falešný vztah,hlavní hrdinka je nejistá,pořád nad něčím přemítá,stále se bojí.Do toho chladný Christian,který pro Stellu zabíjí jen když se na ni muž podívá nebo nedejbože sáhne,vím že je to pouze kniha,ale myslím že tohle by se dít nemělo jen tak bez trestu,některé scény byly brutální,hlavně mučení stalkera,které sama Stella ještě podporovala,to mi zkazilo zbytek knihy.Tak jsem konec jen prolistovala a už ji znovu číst určitě nebudu.

Lexie321
05.03.2024 3 z 5

Úprimne povedané, zo všetkých štyroch kníh bola táto moja najmenej obľúbená, čo už niečo hovorí. Stella so svojimi neistotami, Christian so svojím horúcim a chladným správaním, nútenou blízkosťou, falošným zoznamovaním a stalkerskou drámou?! Čakala som majstrovské dielo, ale to sa mi pri tomto nestalo. Zdalo sa mi to príliš dlhé aj na slow burn a Stelle a Christianovi chýbala iskra alebo ľahká dynamika, ktorú mali ostatné páry. Som rada, že som ju čítala poslednú, pretože ak si túto knihu vyberiem ako svoju prvú knihu zo série, nebudem v nej pokračovať. Osobne najlepšie na tejto knihe bol však pre mňa epilóg.

Lucie.285
02.03.2024 5 z 5

Autorka se stala jednou z mých nejoblíbenějších a její další kniha to jen opět potvrdila. Tentokrát jde o příběh Stelly a Christiana, jejich vzájemná chemie byla doslova spalující. Máme zde samozřejmě i páry z předchozích dílů. Knihu nešlo odložit, člověk pořád potřeboval vědět, co bude dále. O žhavých scénách nemůže být ani řeč - na Stelly focení, kdy Christian všem řekl ať vypadnou, asi jen tak nezapomenu. Hlavní tropy: předstíraný vztah a age gap. Epilog měl všechno, pobavil i dojal. Těším se na autorky další knihy.

romantika posedlost touha

Ana Huang