Twisted Games: Hry na ostří nože

Twisted Games: Hry na ostří nože https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514005/bmid_twisted-games-hry-na-ostri-noze-2Hp-514005.jpeg 4 451 451

Twisted série

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit... to ho však nedokáže zastavit. Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit... až doposud. Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně tak tvrdohlavá jako on sám, se skrytým ohněm, který má tu moc proměnit jeho pravidla na popel. Není ničím, co očekával, a vším, o čem nikdy nevěděl, že potřebuje. Den po dni, centimetr po centimetru, boří ta žena jeho obranu, dokud není konfrontován s pravdou, kterou už nemůže popřít: přísahal, že ji bude chránit, ale jediné, co chce, je zničit ji. Vzít si ji. Protože ona musí být jeho. Jeho princezna. Jeho zakázané ovoce. Jeho zvrhlá fantazie.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Twisted Games , 2021

IrenaMikerová
06.02.2024 5 z 5

Já na tuhle knížku nemám slov. Rhys Larsen největší green flag!!! Ta chemie mezi nimi je nepopsatelná! Při čtení jsem měla tolik motýlku, že to není ani možný.

bezzink
04.02.2024 3 z 5

(SPOILER) Dam o hvezdu navic, protoze to bylo za me lepsi nez prvni dil, ale stale to neni uplne muj salek caje. Je to teda velmi ctive a ani mi to neprislo nudne. Nevadi mi slow burn. Kazdopadne bylo to dost krkolomne a pribeh trivialni az hloupy, ostatne podobne jako jednicka.
Eroticke sceny na muj vkus trochu toxic a trochu cringe v urcitych situacich. Z princezny ostrilenou pornohereckou, kdy hluboke hrdlo pri prvnim sexu je vlastne uzasna slast. Sex v knihovne se neda popsat jinak nez - MY EYES, MY EYES, MY EYES!! :))
Treti dil asi zkusim, ale spis me zajima Christian.

ElikaS
29.01.2024 5 z 5

Ježíš, tohle bylo sladký! :-) Knížku jsem si moc užila. A musím říct, že se mi líbila víc než první díl. Rhys mi byl určitě bližší než Alex. Stejně tak jsem si oblíbila i Bridget. Vývoj jejich vztahu mě bavil. Obecně mám ráda příběhy nenávidím tě - miluji tě. A autorka chemii mezi postavami umí velmi dobře vytvořit.
Pěkný pohádkový příběh pro velké holky.

MAU256
22.01.2024 4 z 5

Únos, vydírání, zrada... Naše cesta tam, kde jsme byli teď, byla všechno, jen ne konvenční. Nebyla jsem princeznou z pohádky a Rhys taky nebyl žádný kouzelný princ. A ani bych o to nestála. Protože i když to, co jsme spolu měli, nebyl žádný pohádkový příběh, byl to náš příběh. A tak tomu bude navždy.

Ona princezna a on její nový bodyguard. Nemůžou se vystát, ale je tomu vážně tak? Jakmile totiž překročí hranice, není cesty zpět. Nebudou to mít jednoduché, protože ona se bude muset stát královou a on není z té "správné krve", ale jejich odhodlání být spolu je jejich hnacím motorem pro ten správný konec. První díl se mi líbil o chlup víc, ale i tento byl čtivý.

Adris
20.01.2024 3 z 5

Kniha, která je hlavně v podobě útržků audioknihy často propíraná na Tiktoku a Reels - každý booktober si jistě vybaví některé z hlášek Rhyse, jako "You're mine" , " Umím zabíjet na 79 způsobů" nebo tak:). Okolo této knihy byl a je prostě velký hype a celkově je tato série velmi oblíbená. Nicméně, já tento díl četla asi na pětkrát. Nějak mě nevtáhla - anebo vtáhla, ale vždy jen kouskem a pak mě to zase nezajímalo. Chtěla jsem ji však dočíst, protože hodlám v sérii pokračovat. Něco na ní prostě je. Tento díl nebyl napínavý, jako první, žádné mafiánské pomsty, je to víc hrané na romantiku. A za mě je tam teda brutálnější erotická linka, hlavně nakonci. Snad str. 329, jestli se mi to vypálilo do sítnice dobře:D. Asi nesmazatelně. Pokud máte rádi Deník princezny a představujete si, jaká by byla její "nasty" verze, tady ji máte.

janca.hl
17.12.2023 4 z 5

Bylo to strašně napínavé, vášnivé, jako tomu bylo u první knížky. Dozvídáme se něco o Rhysovo dětství a odtajňují se nám nějaké informace. Bohužel musím říct, že první knížka byla o chlup lepší, bylo v něm více napínavého a vše vám potom zapadlo jako puzzle, tady tento moment bohužel nebyl. Při čtení první knížky to šlo jako po másle, a tady tomu nebylo. Napojení z první knížky jsem čekala větší, takže by klidně knihy mohly být oddělené a vyhnuly by se porovnávání. Ale i tak další skvělá knížka.

kacenka6144
15.12.2023 5 z 5

Dvojka se mi líbila ještě víc než první díl. Bridget a Rhys byli taková "rozumná" dvojice. Sice se špičkovali, ale pořád zachovávali určité dekorum. Dokud se neprotrhla hráz jejich trpělivosti. A to pak byla docela jízda. Příběh bohaté ženy a jejího bodyguarda jsem četla už v několika verzích (vždycky to dobře dopadlo). Ale tenhle byl pro mě jeden z nejlepších. Už se těším na příběh Joshe a Jules. Doufám, že Ana Huang neusla na vavřínech a připravila nám další úžasný příběh.

Jita160
14.12.2023 5 z 5

Nejlepší vládci jsou ti,kteří umí stejnou měrou používat cukr i bič.

Naprosto skvělá pohádka o princezně a jejím osobním strážci. Okamžitě mě naskočil film s Kevinem Costnerem a Whitney Houston.
Byli jako kočka s myší. On neustále velel,dožadoval se a ona utíkala a neposlouchala. Jenomže utíkat se pořád nedá... vzájemná chemie a přitažlivost byli silnější. Zakázaná láska a vše co k ní patří byla pro ně jako magnet.
Emoce létaly vzduchem, ale oba byly tak pohlcení jeden druhým ,že dokázali zdolat obrovské překážky a bortit hradby monarchie.
Z princezny se stává silná panovnice a z osobního strážce její pevný pilíř.
Sakra to bylo fakt boží!!!
Rozhodně doporučuji k přečtení.

oresvo
03.12.2023 5 z 5

Pokračování mě rozhodně nezklamalo. Sice ten rozjezd byl trochu pomalejší , ale zas nemůžeme čekat, že princezna roztáhne nohy hned . Každopádně , mělo to humor, romantiku, trochu napínání, vrátili se nám zde okrajově postavy z prvního dílu.
Konec mě nezklamal. A jen se modlím aby byl i příběh Stelly. nyní se těším na další díl o Julles.

houdkic
02.12.2023 2 z 5

Za mě byl první díl o 100% lepší. Byl akčnější, zábavnější, čtivější... Na spojení bodyguard-princezna jsem se těšila, ale do Twisted Games jsem se musela hrozně nutit. Několikrát jsem knihu i odložila, protože mě nebavila. Teď si od této série dám chvíli klid a dočtu ji, jakmile budou venku všechny díly.

Vknihách
05.11.2023 5 z 5

spaľujúca vášeň, iskrenie a chémia

To mi, žiaľ, v príbehu princeznej a bodyguarda chýbalo. Napriek tomu, sa mi však pomaly zrejúca láska v knihe KRÁĽOVSKÁ HRA páčila.

Dôvod je jednoduchý. Vyvážili to iné emócie. Môže sa zdať, že v príbehu lásky by chýbajúca vášeň mohla byť kameňom úrazu. Nie u mňa. Páčilo sa mi, že autorka vo mne dokázala vyvolať niekoľko druhov emócií. Síce som vzájomnú náklonnosť hlavných hrdinov verila, niečo osobné, intímne, mi tam chýbalo, ale po dlhých úvahách som prišla na to, že som to takto pravdepodobne vnímala najmä kvôli častému skákaniu v čase. Mala som dojem, že autorka mi niektoré pohľady, či dotyky zamlčala XD

Nevadí, emócií som si užila dosť. Smútok z náhlych zmien, frustrácia z obmedzení, oddanosť a láska k priateľkám, rozhorčenie voči rodine, odpor k niektorým postavám, dojatie, hnev i šok pri určitých odhaleniach a kopec iných.

Bridget som si obľúbila už v predošlej knihe Bezpodmienečná láska. Jej cesta z princeznej, ktorá si žije privilegovaný život so snahou o normálnosť, po záver knihy, kedy sa chopila toho, čo jej osud(spolu s bratom)nadelil, bola úžasná. Dospela, bila sa za to, čo jej patrí, za seba aj svoju krajinu. Bola silná, láskavá, chápavá

Naopak Rhys bol zvláštny. To jeho smrteľne vážne vystupovanie! Ako toto mohlo Bridget imponovať? Asi videla pod masku od začiatku. Inak si to neviem vysvetliť. Ale jeho gestá, maličkosti, ktoré pre svoju zamestnávateľku robil, boli veľmi úsmevné. Zápletku týkajúcu sa bodyguarda som tipovala dávno predtým, ako sa stala- a správne. Nevedela by som si predstaviť inú.

Vedľajšie postavy sa párkrát zapojili do deja, ale o zťahu Alexa a Avy som sa nič nové nedozvedela. Čo je aj škoda, ale zas som dostala jasnú indíciu, kam povedú kroky Josha a celkom sa tomu teším. To bude hate-to-love ako vyšité.

Čo ma ale dostalo do kolien situácia takmer v závere knihy, návrat do domu ďaleko od ľudí odohrala sa tam taká epická scénka, až sa mi reálne vykotúľali slzy z očí! A to nie je bežné, stalo sa mi niečo takéto pri konkrétnej činnosti postáv úplne po prvý krát. Nerozumiem tomu, no nezabudnuteľná chvíľa ako táto ma rozcítila natoľko, že som potrebovala vreckovku.

Vyše 400 strán príbehu som si užila, pretože Huang píše parádne a radím ju k mojim obľúbeným zahraničným autorkám.

jana1874
23.10.2023 5 z 5

První kniha od autorky, kterou jsem četla a musím říct, že jsem mile překvapená

Rhys a Bridget jsou dvojka. Jejich první setkání bylo pro Bridget pěkné do chvíle, než Rhys otevřel pusu, a začal ji hned rozkazovat Odtud začínají slovní přestřelky, dohadování, vtipné odpovědi. Tihle dva mě bavili

Obě postavy byly skvělé, jejich povahy uvěřitelně vykreslené, s minulostí která je doteď ovlivňuje a se kterou se postupně navzájem svěřují.

Jak je na začátku knihy napsáno, je to příběh, který se odehrává v průběhu 4 let a má několik časových skoků. I tak jsem necítila žádný zmatek, protože o jak dlouhý časový úsek od kapitol se třeba jedná bylo napsáno v textu, případně i v krátkosti popsáno, co se v té době stalo. Romantika a milostné scény jsou spíš až v druhé části knihy.

Trochu jsem čekala nějaké překvapení ohledně jedné postavy a Rhyse už od jejich setkání, ale tu třetí postavu, která s nimi souvisela ? Ta mě teda nenapadla

Kniha se dá číst, i když jste nečetli první díl, což je můj případ. Má žlutou obálku a tak ji mám zařazenou ve výzvě, ale postupně si asi přečtu i ty ostatní díly

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Jak se mi první díl série tolik nelíbil, tenhle byl naprosto úžasný. Rhys byl úchvatný, choval se k Bridget uctivě, ale zároveň nestoudně. Nenazýval jí děvkou jako Alex Volkov Avu v prvním díle, ale říkal jí princezno.. bože.
Tenhle díl si rozhodně musíte přečíst

Tamirai
29.09.2023 4 z 5

Druhý diel série a som spokojná.

Samozrejme v knihe je aj nejaká tá erotika a príbeh je viac-menej rozprávkový, no ja som to od knihy očakávala a oddýchla si pri nej.

Hlavní hrdinovia z románu boli napísaní super - hodili sa do príbehu aj Rhys aj Bridget.

Mala som pocit, že čítam taký mix Denníka princeznej 1 a 2 a Päťdesiat odtieňov (! Ale bez bičíkov a týchto vecí, aby sme si to ujasnili, skôr ide o nejaké podobnosti príbehu, alebo aspoň mne to tak prišlo) -> a vlastne som si čítanie užila.

Na oddych dobrá kniha, bolo aj napätie, láska, romantika.
Prostredie kráľovskej rodiny, ale v takej milej komornej atmosfére, že mi to nevadilo a príbeh zase niečo také v sebe rozhodne mal mať už len podľa anotácie a predošlého dielu.

Pre toho, kto nevie čo, ale chcel by niečo od novej autorky, kde sa kĺbia predošlé veci, ktoré som tu spomínala - je to dobrá voľba. Ja sa nesťažujem :)
…prečítam si asi aj tretí diel, aj keď Jules mi z dievčať je tá najmenej sympatická. No, možno sa to zmení, som zvedavá, tak už len preto, ale neviem kedy bude v SK jazyku, tak možno siahnem po češtine.

Etule
29.09.2023 3 z 5

(SPOILER) Ach jo .. Já snad nenarazím na dobrou knihu, kde bude bodyguard a jeho svěřenkyně/svěřenec. Už druhá kniha, kterou jsem letos četla (první jsem vlastně ani nedocetla) s tímto tématem a zase spíš průměr.
Jak se vyřeší problém se sňatky je předvídatelné už od okamžiku, kdy Rhysovi jeho šéf řekne, že mu může říct to jméno. Ani není třeba vědět o kom přesně mluví. Budiž, dalo se čekat, že se to nějak musí vyřešit, vzhledem k tomu jak víme, že tyhle knihy končí. Tím to nechci nějak shazovat, miluju romantické knihy, ale nemusí to byt zas až tak předvídatelné. Takže tohle mi nijak zvlášť nevadilo. Chemie mezi postavami byla dobrá, ovšem až do chvíle kdy kolem sebe přestali kroužit. Pak to sklouzlo k macho vlastnickému vztahu ze strany Rhyse, kdy na jednu stranu chápal, jak to s Bridget a její kralováním je, ale na druhou stranu odmítal uznat cokoliv než že je jeho. Jako každá holka sní o tom, že o ní chlap bude nakonec bojovat a nezdrhne při první příležitosti, kdy mu řekne něco hnusného, což sice trochu udělal, ale nakonec se vrátil ze. *mrk mrk* Takže i to se dalo relativně vzít v pohodě. Ale co mě vyloženě rozčilovalo, byly nevhodné sexuální scény (a teď nemyslím, že byly vulgární, na což autorka na začátku upozorňuje, takže byly očekávané), které se do některých situaci dle mého prostě nehodily. Takže shrnutí je asi následující - první třetina celkem fajn, druhá třetina totální nuda a poslední třetina taky celkem fajn.

dooky
18.09.2023 4 z 5

Za mě určitě o něco lepší než první díl. I když se mi to moc líbilo, tak na pět hvězd ještě kousek chyběl.

Butterfly340
17.09.2023 2 z 5

Tak tohle byla katastrofa, jinak se to říct nedá :D Přiznám se, že jsem první díl nečetla (a nepřišlo mi, že by to něčemu vadilo) a po tomhle zážitku ho ani číst nehodlám.

Styl autorky mi absolutně nesedl. Respektive, měla jsem obrovský problém s Rhysem a s jeho částmi. Každá kapitola je napsaná z pohledu jedné ze dvou hlavních postav. A zatímco pohled Bridget byl vcelku snesitelný, pohled Rhyse mi způsoboval až fyzické utrpení. Ten chlap chce permanentně někoho zabít. Na každé stránce aspoň jednu osobu. A do toho má pořád erekci! No a jeho myšlení se točí kolem těhle dvou věcí.

Bridget je naproti tomu zlatíčko. Není to chodící klišé, což oceňuji. Avšak ani ona nedokázala vyvážit utrpení, které jsem zažívala s Rhysem.

Co se týče děje, tak ten je dost předvídatelný. Tak už to ale u romantiky bývá. V tomhle ohledu bych zmínila jen to, o čem se píše už v komentářích níže, tedy přeskakování v ději. Ze začátku mi to nevadilo, ale po nějakých osmdesáti stranách mě mírně rozčilovalo. A po dvou stovkách už mě to vyloženě s... Je to otravné. Autorka popisuje jen útržky, momenty, které ji baví psát. A na to ostatní kašle a prostě přeskočí v ději.

Osobně mi tenhle román připomínal některé příběhy na Wattpadu. Naivní, nedospělý sloh plný klišé.

Jinak ano, v knize se vyskytovaly i erotické scény. Ale nebylo jich tam (díkybohu) tolik, kolik jsem čekala. A to málo, co tam bylo, se dalo v pohodě přeskočit.
Upřímně nevím, co to mělo být, nicméně to bdsm light, jak jsem tomu soukromě říkala, jsem mileráda vynechala.

Kniha mě nebavila. Bylo tam příliš blbostí, o kterých bych tu mohla psát ještě pár hodin, a všechny ty drobné nedokonalosti vytvořily ne zrovna hezké puzzle.
Tímto se loučím s autorkou. Druhou šanci už u mě nedostane.

Angie.D
15.09.2023 3 z 5

Určite to bolo lepšie ako prvá časť. Postavy boli ooveľa sympatickejši (asi to bude tým, že ani jedna z hlavných postáv nebol toxický násilnický psychopat) a aj dejovo/zápletkami to bolo na vyššej úrovni.

Zápletka s princeznou a bodyguardom je zaujímavá a sexy a kniha sa samo o sebe číta ľahko, je to taká oddychovka. Máme tu aj nejaké tie tajomstvá z minulosti (i keď dosť predvídateľné), ktoré nútia čítať ďalej. Hlavní hrdinovia majú medzi sebou chémiu a je celkom ľahké im fandiť.
Niektoré sexuálne scény ale boli úplný cringe, vôbec sa mi do deja nehodili svojím prevedením a ani k postavám mi nepasovali.
Čo mi ešte vadilo bolo, že cez začiatok ich "vzťahu", ako sa spoznali a ako bol Rhys jej bodyguardom, kniha len preletala, skoky v deji boli na mesiace až roky.
Potešili ma ale scény v Kostarike, keďže to je moja srdcová krajina, to som si užila :)

Suma sumárom, netrpela som pri tom ako pri jednotke, čítalo sa to dobre a rýchlo, aj som pri tom vypla mozog.
Nečakajte nič svetaborné a príjemne si pri tom oddýchnete :)

*Pájuše*
14.08.2023 1 z 5

(SPOILER) Půjdu proti proudu, ale tohle je kniha, která nemá snad jedinou dobrou vlastnost.
První část knihy byla useknutá. Autorka stříhala látku a pak ji k sobě lepila lepidlem. Výsledek? Několik měsíců jejich vztahů sesumírovaných do pár štěků v divadelní hře. Chybělo mi opravdu to jejich oťukávání. Začít jeden den, kdy se setkáte a najednou přeskočit o čtrnáct dnů ne-li měsíců později, mi nepřijde jako dobrý začátek knihy, potažmo prostor pro vztah hlavních hrdinů.
Druhá část knihy byla jak patetická gradace románku. Tuna sexuálních scén (které jako měly posouvat děj dál?!), tuna vulgárních slov, které se prostě do knihy nehodily (nemám problém s obhroublými výrazy, ale tady to bylo prostě tlačeno na sílu) a bez legrace(!) druhá část knihy byla nelogická. Klepala jsem si na hlavu a říkala jsem si, jestli to autorka myslí vážně.
Klišé střídá další klišé, tam, kde to má být vážné, je kniha k smíchu, místo, abyste napjatě čekali na rozuzlení celé zápletky, vám bylo hned jasné, jak to skončí. Stačilo, aby z úst slavného bodyguarda zaznělo, odkud pochází jeho otec.
První díl jsem si plánovala koupit také, ale ačkoliv jsem začala druhým dílem - dá se číst prý i samostatně - do prvního dílu, kde má být Ava a Alex, se pouštět nebudu. Postavy mi nebyly sympatické tady, pochybuji, že by byly sympatické i v jejich hlavním příběhu. Velmi ráda pošlu knihu dál.

Konfu97
04.08.2023 4 z 5

Od samého začátku jsem si říkala, co mi příběh připomíná. Nakonec jsem na to přišla. V knize jsem našla Deník princezny a seriál The Royals. Ale rozhodně to knize neubralo na kráse. Ano, první díl byl lepší, to zase nebudu lhát, ale rozhodně mě láska princezny a jejího ochránce okouzlila.

Ze začátku jsem měla s Rhysem celkem problém, člověk ho chtěl vzít palicí mezi nohy, ale od cca půlky už se s ním dalo mluvit :D

Princezna Bridget mi sedla, už jen tím, jak mu dávala zabrat. :D

Celkově se příběh rozjel až asi od půlky příběhu, ale potom už jsem knihu nemohla odložit a ač je od začátku jasné, jak to dopadne, užívala jsem si každou stránku. Jen úplný závěr byl na mě uspěchaný, zbytečně zrychlený.

Rozhodně jsem zvědavá na další díly.