Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1007 243

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

Monka0901
23.05.2020 5 z 5

Skvelá kniha, ani sama nerozumiem, prečo som sa rok odhodlávala pustiť sa do jej čítania, nakoniec som ju prečítala za jeden večer.

Zomy
22.05.2020 5 z 5

Po první přečtené stránce jsem se divila tak vysokému hodnocení. Hned v úvodu romance zlomené srdce a rozchod hlavních hrdinů?
Ale je to bomba, má to neuvěřitelnou energii, člověk musí číst dál a dál.

Jediné, co mi opravdu lezlo na nervy, byl "uzlíček nervů" na každé druhé stránce. Fakt to nejde říct i jinak?

Ale příběh je skvělý, Jake je jasný prototyp neodolatelného vola a Gillian měla svatou trpělivost :-)

Ketfl
20.05.2020 5 z 5

Tahle kniha byla prostě skvělá! Jake byl hrozný - takový hulvát, ale přesto si nejde ho nezamilovat. Autorka skvěle vyřešila ten děj - líbí se mi to prolínání vyprávění ze strany obou hlavních hrdinů a příspěvky na blogu. Taky to členění na brány je super. Kniha měla krásný spád, to hašteření a jiskra mezi hlavními hrdiny bylo skvělý. Moc povedený. Určitě si tuto knihu přečtu zase.

martina1312
05.05.2020 4 z 5

Pěkná knížka na večerni knihsex!!! :-D Klidne si ji za dyl opět přečtu znovu.

Jeninas
27.04.2020 5 z 5

S takovou hromadou sexu jsem se snad ještě nesetkala. Přitom to z nějakého důvodu nepůsobilo přehnaně. Dokonce to bylo návykové. Nejvíce děje najdete překvapivě v poslední třetině knihy. Jake byl hodně divný a hulvátský chlap. Komplikovaný. Nesnažila bych se ho poznat, poslala bych ho do háje. Ale když ho Gillian vedla do jeho apartmá, mohla jsem se uchechtat - zamilovala jsem si Jakův humor a některé jeho pasáže čtu jen tak. Všimněte si např., že na začátku ona byla pilotka a on autor bestsellerů. Postupně si mě tedy chladně uvažující, zlomený protiva a notorická porušovatelka pravidel přispívající na nezáživný blog získali a přemýšlím o koupi do osobní knihovny. Bylo to jiné... A příště bez výpustek!

Kristy.Seb
23.04.2020 5 z 5

Po dočtení knihy jsem se usmívala. Mělo to děj, bylo to napínavé a bylo to žhavé!

Myška43
22.04.2020 5 z 5

Tak jo, nevím, kde začít.Kniha je naprostá bomba. Pro mě má vše, co od knihy očekávám. Originální příběh, styl psaní, střídání emocí, romantiku, erotiku, a to, že až do konce, jsem něměla tušení, jak skončí. Takže mám další oblíbenou autorku a doufám, že si od ní přečtu další tituly.

Ajinka88
20.04.2020 5 z 5

Jedním slovem.... NEZAPOMENUTELNA

rnusccnm
18.04.2020 5 z 5

Kniha je skvělá. Jedna věc jsou erotické pasáže, druhá je příběh...opravdu bezva! Jen co mě nebralo, byl Gillianin blog, ale to už je taková drobnost

Damonka12
14.04.2020 5 z 5

Jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četla. Miluji prostředí letectví. A také je to jedna z knih, u které jsem se po delší době zasmála. Všem můžu jedině doporučit.

Zuzana207
09.04.2020 5 z 5

Táto kniha bola SUPER! Čítala sa v podstate sama, pútavý dej, neobvyklé letecké prostredie, hlavný hrdina na zabitie a na zožratie súčasne. :) Buď vás naštval alebo pobavil tak, že ste sa usmievali dva dni. Odporúčam prečítať.

Marfuška89
07.04.2020 5 z 5

Teď dočteno... a... WAW! To bylo SKVĚLÉ! Miluji to! Já jsem se u toho tak nasmála :D . Tolik (pro mě) nečekaných zvratů to má... Bezvadná kniha! Doporučuji!

Nikkinike87
23.03.2020 5 z 5

Za mne příběh s velkým "P". Hltala jsem každé slovo, každý řádek... popis erotických scén velmi výstižný, člověk by možná některá místa ani nečekal. Kniha Vás vtáhne do děje, pohled obou hrdinů naprosto fenomenálně napsaný. Fandům erotických románů určitě doporučuji přečíst, jen na konci knihy budete smutní, že nemáte už co číst.
PS: Je škoda, že není víc knížek této autorky v češtině.

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Pecka! Tenhle styl mě hodně bavil. Škoda jen že jsem se do knihy začetla a ona nakonec skončila. :D Určitě doporučuji přečíst! Poutavý příběh, který vás jen tak nepustí. ♥
A taky si každý užije sex na různých místech. Pro někoho příliš, pro někoho akorát..určitě si každý přijde na své. ☺

Leniii
15.03.2020 5 z 5

Pecka čtení! Tohle mě dost bavilo! Já zbožňuju chlapi v uniformách a tady mi jela dost fantazie, jak Jake vypadá - no dopr....:)
Řekla bych dost zajímavé ukotvení knihy na letiště a s tím vše spojené. Bavilo mě, že názvy kapitol bylo dle terminálů a ne kapitola jedna, dva apod.
A ten sex? to už je jen třešnička na dortu..mohlo by se zdát, že pro někoho to může být příliš, ale mě to bavilo..:)

Anniee
07.03.2020 5 z 5

Proč, proboha proč mě tyhle knihy vždycky tak rozloží. Proč se pak vždycky půl dne usmívám jako debil. Proč proboha nemám doma někoho jako je Jake (na druhou stranu, díky bohu že nemám doma někoho jako je Jake).

Asi jste pochopili, že kniha Velký Dobrý! Autorčin styl psaní byl brilantní. Ani jsem si neuvědomila, že se od knihy nemůžu odtrhnout, tak brilantní byl.

Líbily se mi originální názvy kapitol, střídání pohledů, milovala jsem Jakea, milovala jsem ty turbulence. A kupodivu jsem se zamilovala i do toho prostředí plného letadel, letušek, pilotů a sexu na letišti (možná to byl ten důvod...).

No prostě další láska. Píšu si do svého seznamu "musím koupit, ne jen půjčit v knihovně" a rozhodně jsem to nečetla naposledy.

rampapa
20.02.2020 5 z 5

Wow. Už hodně dlouho jsem si něco takového nečetla a byla jsem hodně překvapená. Knížku velmi doporučuji.

Majuš333
26.12.2019 5 z 5

Turbulence Vás dostane...
Úžasná kniha, ktorá ma milo prekvapila a až príliš rýchlo sa zaradila medzi moje najobľúbenejšie knihy. Opakovane sa k nej vraciam. Príbeh Vás pohltí od prvej stránky a nepustí, až kým nezaklapnete knihu a nepoviete si: "To je už vážne koniec?"
Hlavní hrdinovia sú veľmi sympatickí. Jakea som si zamilovala (aj keď je to neskutočne arogantný hajzlík) a Gillian mu nič nedaruje :)
O slovné prestrelky naozaj nie je núdza, tak ako aj o vtipné situácie, preto Vám nedoporučujem čítať túto knihu na verejných miestach, či v prostriedkoch hromadnej dopravy, kde sa po Vás budú otáčať ľudia, keď budete bez príčiny vybuchovať smiechom a hľadieť na Vás ako na blázna :)
Škoda len, že na ďalšiu knihu od tejto autorky si musíme pár mesiacov počkať :(

Nela2
20.12.2019 3 z 5

Méně je někdy více - epilog už bych bývala nepotřebovala. Jinak kniha čtivá, prostředí zajímavé.

maafa
06.12.2019 3 z 5

Trvalo mi chvíli, než jsem se začetla, ten nápad byl ale zajímavý. Když se děj rozjel, bylo to čtivé. Jen mám pocit, že se možná něco ztratilo v překladu....takovej CHLAP a říká "čičinka" ???