Turbulence

Turbulence https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1006 242

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

stehlicek
29.03.2021 5 z 5

Výborná kniha, přečtená na jeden zátah. Ale! Neskutečně mě rozčilovalo, že překladatelka zvolila pro "pussy" výraz "čičinka". Sorryjako, ale copak by alfasamec opakovaně používal takové slovo? To je stejné, jako by hrdinka mluvila o jeho "velkém tvrdém lulínkovi" :-)

majka45
28.03.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila i přes to, že obsahovala zprávy SMS či emaily, což mě zrovna nebaví číst...naštěstí se kniha prolínala dějovým textem a přečetla jsem ji jedním dechem....dobré odpočinkové čtení

Jita160
21.03.2021 5 z 5

No to fakt joooo!!!
Vážně skvělé napsaný příběh kde nechybělo nic co mám v knížkách rada.Prostě turbulence v pravém slova smyslu.
Určitě se k ní ještě vrátím vážně se do mě vryla.

Radka1727
20.03.2021 4 z 5

... začátek je takový nijaký a dost mi vadili vulgární výrazy. Pak se to trochu rozjelo. Jake byl ze začátku dost velký "macho", ale byl fakt sexy a k tomu ta uniforma ...... Líbili se mi pasáže z nemocnice a střešní párty. Epilog byl povedený a napsaný zajímavým stylem. Ze všech knih, které jsem od autorky četla je ale pořád nejlepší Výpověď. Možná proto, že jsem jí četla jako první a protože nasadila "vysokou laťku", mám teď u ostatních knih větší očekávání......

Sebík0903
19.03.2021

Mě se to líbilo, hlavní hrdina je originální, jo sice se občas zachoval jako hajzl ale jeho hlášky, vtipy a návyky jsou pro mě dost příjemná změna. Oblíbila jsem si ho téměř hned, stejně jako hlavní hrdinku.
Celkový styl psaní a příběh je čtivý a zajímavý. V jednu chvíli jsem se do knihy tak ponořila, že jsem nebyla schopná se odtrhnout a přímo jsem potřebovala vědět, jak to dopadne. Za mě pět hvězdiček a palec nahoru pro autorku.

barb_B
17.03.2021 3 z 5

Pitomé, nereálné, ale přesto všechno JO, proč ne :-) nehledejte tam hlubokou myšlenku, nehledejte tam vlastně nic, jen se nechte unášet turbulencí jejich anomálního vztahu :-)

Lily101
27.02.2021 4 z 5

Prostředí bylo skvělé! Sexuální podtext knihy se mi už líbil méně, ale budiž, leč závěr mě totálně zklamal. Nicméně i tak hodnotím jako čtivou oddechovou literaturu, byť konec mě víceméně jen rozhořčil (nicméně to je právo autora-ukončit text dle své libosti).

Současně je závěr dle mého skromného názoru prostě neuvěřitelný (SPOILER: Chlap, co vyhledává jen prosté potěšení, se náhle zamiluje? Může se stát, ale kniha podle mě spíš utužuje ženy v podobném postavení k tomu “Sečkejte, on se možná zamiluje.” a když máte kamarádku v takové situaci, tak Vás to spíš mrzí-avšak to je věcí autora, jak si knihu obsahově “sestaví”. KONEC SPOILERU.). AVŠAK se jedná o žánr romány pro ženy, tak budiž toto nemůže být (a není) součást hodnocení.

Chování hlavní protagonistky mě nesmírně iritovalo a to jsem už dlouho nezažila (ne-li poprvé), asi jsem k postavám v knihách shovívavá (anebo zatím přečtené knihy měly v pohodě postavy/?/).

Datr1
22.02.2021 4 z 5

Až na ty vulgární výrazy, které mi kazily jinak hezky psaný příběh, se mi knížka líbila. Má vtip, dobře se čte, nečekané zvraty, i povedený závěr.

martina1797
09.02.2021 5 z 5

Tak tohle mě hodně bavilo. Je to skvěle napsané, dobře se to čte, je tam spousta zvratů a překvapení a na začátku jsme se i od srdce zasmála. Já říkám určitě ANO.

Alnima
08.02.2021 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších knih tohoto žánru. Už jsem se k ní vrátila několikrát. Je pro mě v mnoha ohledech originální, ač toto téma je zpracováváno stále dokola.

Klaaarka
27.01.2021 5 z 5

Čtivé,pěkně. V rámci žánru rozhodně doporučuji.

Etoiles
22.01.2021 3 z 5

Klasická červená knihovna, kde už od začátku tušíte, jak dopadne. Konec mohl být lépe propracovaný, a lépe vysvětlený. Nejzajímavější bylo prostředí, kde se děj odehrává. A samozřejmě také mužný hlavní hrdina v uniformě pilota!

Katie88
20.01.2021 2 z 5

Nechala jsem se přemluvit k přečtení této knihy díky pozitivním recenzím... Bohužel mě čekalo zklamání, ani jeden z hrdinů mi k srdci nepřirostl. Hrdina je necitlivý blbec, který ženy využívá jen k sexu (a to opravdu jen a jen k sexu, ani o přátelství a normální komunikaci nestojí) a hrdinka do takového "vztahu" jde s tím, že třeba se hrdina změní :) (No tak samo, že se nakonec změní, jak jinak že?) I přestože se k hrdince hrdina chová jak k rohožce a nic ji neslibuje, ona je natolik hloupá a naivní, že se k němu neustále vrací pro ten úúúžasnej sex. Konec provází velké drama a slib nehynoucí lásky... Asi zůstanu u novějších knih od Whitney, těch kde hrdinové nejsou sexističtí sobci. Dvě hvězdy jen za originální prostředí - létání :)

Laf
03.01.2021 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je čtivě napsaná, že mne hned vtáhla do děje a těšila jsem se, co dalšího bude na příští stránce. Výborná kniha k odpočinku. Můžu doporučit :)

adela_02
24.12.2020 5 z 5

Knihu jsem si hned zamilovala. Jedna z mých oblíbených. Bavil mě děj i postavy. Ráda se k ní vracím. Rozhodně doporučuji.

lihate
21.12.2020 5 z 5

Tahle kniha stojí za přečtení, možná i sedmkrát. Tváří v tvář se setkáváme s Gillian a Jakem, se dvěma lidmi, který k sobě svedli lži a spoustu nevyřčené pravdy. Ovšem, nikdy není úplně ten správný čas, občas to prostě musíte říct, ať se to hodí nebo ne. Občas se prostě stane, že ať člověk udělá cokoli, nezavděčí se lidem, na kterých mu záleží ze všech nejvíc. A co pak? Pak musí hledat jinou cestu. Tahle kniha ukazuje těch cest několik. Turbulence je o otřesech, o změně směru během několika málo vteřin - a přesně takový je i příběh. Změny přicházejí náhle, nečekaně a jsou zatraceně důležité a někdy z nich mrazí. Během knihy se mi chtělo smát, radit a křičet na ně, proč udělali tohle a jak to dopadlo... Ke konci se mi chtělo brečet a křičet. Epilog je příjemné zakončení celého příběhu. Mám nutkání začít zjišťovat, jestli by tahle kniha mohla být autobiografická, je to moc pěkně, v celku realisticky napsané. Zkrátka jedna z knih, u které nemůžete přestat číst a nechcete, aby to skočilo.

Raislin
19.12.2020 5 z 5

Vůbec jsem nechtěla, aby příběh skončil! Naprosto senzační. Těším se na další!

petraLI
12.12.2020 5 z 5

Ona naivka, on arogantní frajírek, to klišé kdy žena chce zkrotit chlapa, který má na každém prstě několik žen. Hrozně omáčky kolem, ale nakonec to skončí tak jako vždycky...happy endem. Přesto se mi kniha líbila a četla se dobře. Odpočinkové ale žhavé.

JanuldaN
09.12.2020 4 z 5

Kniha přečtena za dva dny. Žhavá romanťárna u které si odpočinete. Sice příběh obsahoval řadu klišé a nepravděpodobností, ale to v tomto žánru musí být... Oceňuji především letecké prostředí, kde se děj odehrává - přitažlivé. Za mě 3,5 hvězdy :-) Musím vyzdvihnout epilog, názvy kapitol, novinové titulky a články na blogu - zpracování je neotřelé.

Hildasbooks
07.12.2020 4 z 5

Za mě dobré. Svižná oddychovka na dva večery.
Je tam všechno, co od takové knihy člověk čeká. Jako bonus trocha napětí, překvapení a fajn humor. Hodně mě bavily přepisy komunikace mezi hlavními postavami.
Konec je možná trochu uspěchaný, ale svým způsobem jej nahrazuje epilog.
Určitě doporučuji.