Síla lásky

Síla lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/482846/bmid_sila-lasky-Ur4-482846.jpg 4 5 3

Trilogie: Láska bolí série

< 3. díl

Poslední kniha z trilogie o Petrovi a jeho cestě životem, kdy na vlastní kůži poznává, že v životě není nic zadarmo. Díly trilogie: Láska bolí Najdi sám sebe Síla lásky

Rainbowdreamer
12.06.2023 3 z 5

Závěr trilogie, zajímavý a čtivý příběh života Petra, oddechovka, nevím ale, jak celý příběh zaujme mladší generaci, spíše ne, je to generační zpověď odhadem tak z 80.-90. let. Škoda, že si autor nedal práci s odstraněním různých pravopisných a stylistických chyb (někdy i faktických chyb a nesrovnalostí) , které zbytečně ruší při četbě. A je tam šíleně cigaret, piva a vyměšování, autorovi je evidentně velmi blízké hospodské prostředí.

Gaabii
18.05.2023 3 z 5

Poslední díl mě bavil nejméně. Bohužel tam bylo i hodně nesrovnalostí - kluci od sebe byli 20let, v knize se dvakrát zopakovalo, že 15. Fanda s Petrou měli 3 děti, v tomhle díle měli jen 2 a ta chata se taky zvětšovala jak se to zrovna hodilo. A ke všemu spousta chyb a překlepů a slovo "však" skoro v každé větě. Opět i spousta alkoholu, cigaret a nudismu. Vážně někdo přijede na návštěvu k někomu, koho neviděl dlouhou dobu a svlékne se do naha a požádá o porno? To snad ne! Vlastně celá ta scéna s Patrikem mi přišla úplně mimo.
Naštěstí měla kniha sladký konec a to mě uchlácholilo a potěšilo, takže si odnáším z příběhu dobrý pocit.

TomTomis
06.02.2022 3 z 5

Třetí díl- čteno v řadě- mě místy dost štval. Pokračující nudismus hlavní postavy jsem tak nějak překousl, ale ten úvod mě docela zarazil ( navíc byla úvodní linka opuštěna zcela a nijak ji autor už nerozpracoval- tudíž mi tam přišla jen jako jakási výplň...) Postavy se opět přes různé peripetie ( zdravotní, žárlivost) přenášejí a ujišťují se o své lásce... Někdy až příliš. Samá slova a slova. Možná to tak někteří lidé mají, ale mě říkat neustále někdo, jak mě miluje, asi bych mu brzy přestal věřit... I tak jsem rád, že jsem si autora pro sebe objevil. Dám si i jeho další knihy, jistě se u nich pobavím, někdy i zasměji... někdy i zamyslím. Odpočinková literatura, kterou by mnozí asi spíše hodnotili jako červenou knihovnu...

homosexualita gayové LGBT, queer, LGBT+

Saša Nový