Najdi sám sebe

Najdi sám sebe https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448538/bmid_najdi-sam-sebe-9Xe-448538.jpg 4 8 3

Trilogie: Láska bolí série

„Najdi sám sebe“ je volným pokračováním knihy „Láska bolí“. Petr, který prožil smrt obou svých partnerů, hledá nový smysl života. Jak se mu to daří, co vše prožije, o tom je nový LGBT román s kriminální zápletkou. Díly trilogie: Láska bolí Najdi sám sebe Síla lásky

Rainbowdreamer
12.06.2023 3 z 5

Prostřední díl trilogie, zajímavý a celkem čtivý příběh života Petra, oddechovka, nevím ale, jak celý příběh zaujme mladší generaci, spíše ne, je to generační zpověď odhadem tak z 80.-90. let. Škoda, že si autor nedal práci s odstraněním různých pravopisných a stylistických chyb (někdy i faktických chyb a nesrovnalostí) , které zbytečně ruší při četbě. A je tam šíleně cigaret, piva a vyměšování, autorovi je evidentně velmi blízké hospodské prostředí, které nemusím. K těmto knihám už nebudu mít moc chuti se vracet.

Gaabii
17.05.2023 4 z 5

Zajímalo by mě, kolikrát je v knize použito slovo "však" a slovo "nyní", to musí být vyšší tisíce. Bylo to pro mě hrozně rušivý, protože ty slova do vět standardně nedávám. Takže když byly skoro v každé větě, už mě to úplně irotovalo.
Jinak příběh se mi líbil. Bála jsem se, aby se Petr moc neutapěl ve smutku po Ondrovi a Danovi, to se naštěstí nedělo, bylo to decentní a moc milé. Matěj je sympaťák a Renata taky.
V tomhle díle se naštěstí tolik nekouřilo a nečůralo, zato se více chodilo bez oblečení.:-)

TomTomis
06.02.2022 3 z 5

Druhý díl jsem taky prosvištěl. Ocitáme se v novém prostředí. Změna je život. Děj o stárnoucím muži, co si vytrpěl svoje, se znovu rozjíždí. Lásce je dána šance. Autor se pokusil o romantické vyprávění. Občas s nějakou tou krimi zápletkou. Zase kupa pravopisných i slohových nedostatků. Ale opět musím říci, že i když hodnotím třemi hvězdičkami, četlo se mi to pěkně, odpočinul jsem si u toho... Ne každá kniha musí sloužit k hlubokomyslným úvahám... Pozorný čtenář jistě i tady může najít něco pro sebe.