Tři drsné lekce

Tři drsné lekce https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493287/bmid_tri-drsne-lekce-Bcq-493287.jpg 4 406 406

Klub zavázaných očí série

Jsem žena, které muži platí tisíce dolarů, aby s ní mohli spát. Dělám to, co miluju a v čem jsem tak dobrá. Pak se ale objeví on a hodí na stůl třicet tisíc dolarů. Chce si povídat. A líbat se. A vzít mě s sebou domů. Za jedinou noc mi tenhle muž obrátí svět vzhůru nohama a přinutí mě porušit všechna pravidla, podle kterých jsem do té doby žila, abych si udržela muže od těla. Uštědří mi několik tvrdých lekcí, ze kterých plynou tři hlavní ponaučení. Nikdy ho neprovokovat. Nestanovovat mu hranice. A nemyslet si, že si můžu vybrat, koho budu milovat.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

Three Hard Lessons , 2015

Ketfl
19.04.2022 4 z 5

Po prvním díle už člověk ví, co má čekat. Prostě hromadu erotiky a žhavého sexu a v závěru ne příliš mnoho toho ostatního kolem, ale mě to prostě zase docela bavilo. Jako jo, na mě je to už docela odvaz a u některých scén prostě koukám jak bambula, ale každému co jeho jest, jak se říká. Trochu mě překvapila samotná hlavní hrdinka, v prvním díle na mě působila krapet jinak, ale celkově mě ten vztah ústřední dvojice tak nějak bavil, takže jsem knihu měla přečtenou jedna dvě. Není to nic světoborného, ale je to fajnově napsaný. Za mě dobrý.

kristy.books
11.04.2022

Tři (s)prostá pravidla sa mi veľmi páčili, preto som musela siahnuť aj po druhej časti tejto série. Musím však povedať, že z dvojky som už taká nadšená nebola. Áno, vedela som, že ma čaká poriadne pikantný príbeh, ale tu sa okrem sexu v podstate nič nedialo. Takmer v každej kapitole bola sexuálna scéna a nejakých 100 strán do konca som ich už bola presýtená. Keď som videla, že ide ďalšia takáto scéna, moc sa mi ju ani nechcelo čítať. Neboli popísané nejak vulgárne (aj keď niektoré scény by niektorým čitateľom mohli vadiť), ale stále som čakala, že príde nejaký dej, zápletka... a nič. Keď sa už ku koncu niečo udialo, vyriešilo sa to ľahko a rýchlo. V jednotke mi to prišlo lepšie vyvážené.

„Vzťah“ medzi Payton a Dominikom začal v podstate hneď v prvých kapitolách, čo mne prišlo veľmi rýchlo, osobne by som to trochu viac natiahla a možno viac popísala prácu Payton a fungovanie celého clubu.

Dominik ma trochu miatol, chvíľu bol hanblivý a červenal sa, potom sa zasa z neho stal rozkazovačný alfasamec, a tak nejak som sa nevedela rozhodnúť, ku ktorej jeho stránke sa prikloniť. Asi by sa mi viac páčilo, keby autorka dlhšie ponechala jeho hanblivejšiu stránku a tentokrát bola dominantnejšou postavou Payton, napríklad by ho ako „profesionálka“ priučila niečo novému a nejak ho viedla v sexuálnej oblasti.

Páčilo sa mi prostredie Japonska, celý príbeh spestrilo, bolo to niečo nezvyčajné. Dozvedeli sme sa niečo o ich kultúre, jedle, prostredí... bolo to zaujímavé.

havrmoni
09.04.2022 3 z 5

Byla jsem zvědavá jak to bude pokračovat a bohužel nic moc. První díl se mi líbil na to, že v kategorii erotika, člověk nic moc nečeká. No tohle mě moc nebralo. Asi, že tyhlety hrátky dom.a sub a sm mě moc neberou. Jako číst se to dá jen to není asi to pravé pro mě.

Riley11
07.04.2022 1 z 5

(SPOILER) Na příběh Payton jsem byla pěkně zvědavá, a moc jsem se na něj těšila. První kniha byla o moc lepší. Poslední stránky slibovaly super příběh. Ale zápletka byla taková podivná. V první knize se Payton prezentovala úplně jinak měla jsem jí za bohéma, ale v této knize mi připadala jako obyčejná holka od vedle.
Sexuální linka v Japonsku se mi vůbec nelíbila. Za mě teda veliké zklamaní.

paulinschildie
05.04.2022 3 z 5

(SPOILER) Nejsem znalec erotických románů, takže knihu nemám s čím srovnat. Dovolím si malý spoiler *Obsahem mi to připomíná film Pretty Woman o pracháčovi znuděným životem, který si pronajme profesionální sexuální pracovnici. On v Tokiu maká od nevidim do nevidim a ona tráví svůj čas nakupováním úžasného zboží pěkně po americku. Po svém náročném dni se věnují aktivnímu odpočinku, to znamená šu**čkám hezky tvrdě na všechny způsoby, až se z nich kouří jako z lokomotivy.* Jak tohle skončí, Vám dojde hned na začátku. Děj je předvídatelný a zápletka jednoduchá. Nechci však knize úplně křivdit, docela mě bavila, hlavní postavy byly sympatické, některé hlášky vtipné a jedna erotická scéna se mi moooc líbila. Fajn odpočinkovka.

uminaa
03.04.2022 4 z 5

Celkom zaujímavé čítanie :) Uvítala by som, keby bol príbeh napísaný aj z Dominikovho pohľadu, lebo nie všetko mi dávalo zmysel.
Možno by som ubrala pár sexy scén a viac sa zamerala na opis krajiny, kde sa dej odohrával, ale iba do takej miery, aby sa z toho nestal cestopis alebo turistický sprievodca.
Trošku sa mi zdá, že Payton bola na takú drsniačku, ako bola prezentovaná v prvej knihe, veľmi submisívna a dosť rýchlo sa Dominikovi vzdala, ale na druhej strane sa to aspoň zbytočne nenaťahovalo ;)

nina3905
03.04.2022 5 z 5

Kniha je porovnateľná s prvých dielom. Dej neročný, postavy klasické, v popretí sú erotické scény.

MilackovaN
28.03.2022 5 z 5

Opět skvěle napsáno. I v tomto díle byly věci, které byly za mou hranicí vkusu, ale četlo se to jedním dechem. Uvidíme, co nám přinese další díl, už teď se těším.

Artep071
27.03.2022 3 z 5

Dalo se to přečíst, ale skvělý to tedy nebylo ... chápu že to mělo bejt žhavý , ale čeho je moc toho je příliš ... za mě nereálný a přepornovizovaný úlet. Dějová linka mě nikterak nezaujala a s odstupem času jsou mi hlavní hrdinové zapomenuti mezi mnohými béčkovými slátaninami ... :)

uzivatel1061
26.03.2022 4 z 5

(SPOILER) První knížka od této autorky a teda jedno velké WAU. Popisovat sexuální scény vážně umí. Troufnu si říct, že dokonce jako jedna z nejlepších. Knížka jich je tedy plná a možná by bylo fajn zaměřit se i na prohloubení a popis okolního děje. To mi ale až tak moc nevadilo. Co mi problém dělal, byly sexuální scény s dalšími lidmi, které mi pocit "zamilovanosti" hlavních hrdinů narušovaly. Ale podle gusta..

georginaa
20.03.2022 5 z 5

Ani druhý díl nepolevil co se týče sexu. Příběh plný scén sexových hrátek, které trochu přitvrdily. Náročnější Payton, která měla svá pravidla, nikdy si nepomyslela, že najde partnera, který ji bude stíhat a nebude ji nudit. Když náhodou přišel Dominik, převrátí jí pravidla vzhůru nohama a Payt nedokáže odolat. Dokonce se pustí do neprobádaného dobrodružství, které ji překvapí. Zjistí, že vše co dříve uznávala, nebyla taková pravda jak si myslela.

simona5372
18.03.2022 4 z 5

První díl se my líbil ale druhý už teda moc ne.

Nikola_
14.03.2022 4 z 5

První díl se mi líbil o něco více, ale i tak to bylo moc hezké počtení :D

NikolaSkop
10.03.2022 4 z 5

Stejně jako první díl i tento díl je neuvěřitelná ,,prasárna´´ . :D :) ALE PROČ NE ??? Jednou za čas to nikomu neuškodí. :) Takže 4/5*

Nissi
08.03.2022 3 z 5

Kniha není špatně napsaná, je to velice čtivé, ale zde je opravdu to hlavní sex. A že mi to normálně nevadí, spíše naopak děj to umí okořenit, ale co je moc, to je příliš. Autorka si mohla pohrát s tou omáčkou okolo. Každopádně plus body za sebevědomou hlavní hrdinku. Úplně nesnáším, když je to uplakaná nána, ale Payton je svá a to je paráda

rampapa
26.02.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Krásné zvrhlé a sexy. Payton jsem si zamilovala už z předešlýho dílu a teď jí mám ještě radši. A Dominika jsem si hnedka oblíbila. Tenhle příběh je zatím nejlepší z celé série ale jsem zvědavá na další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku a příběhy z tématikou padesáti odstínů šedi. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

DreamerX9
26.02.2022 2 z 5

skoro stejny jako první díl jen jiné prostředí a postavy

Dela90
20.02.2022 5 z 5

Tohle byla vážně jízda! Od první kapitoly až po tu poslední, přečetla jsem ji doslova jedním dechem. Příběh, který sice nebyl nijak náročný, za to mě neskutečně bavil. On si vybere ji, a ona se mu poddá ve všech směrech, poruší svá vlastní pravidla a všechno je najednou jinak. Byla jsem mile překvapená, že se velká část knížky odehrává v Tokiu. Bylo to zase úplně něco jiného a Dominik sakra, ten byl prostě dokonalý. Pokud jste zastánci opravdické eroťárny, tak tady rozhodně nešlápnete vedle.

Saimoon
20.02.2022 4 z 5

První kniha se mi líbíla o fous více. Asi jsem od Payton čekala víc akce. Jinak kniha je taková odpočinková, žádná velká zápletka zde není. Ale moc jsem si užila popisování japonské kultury, to byl příjemný bonus. Jako u první knihy, tak i zde je hodně sexuálních scén. Až mě někdy překvapovala, kam na to autorka chodí. :D Kniha se příjemně čte a pokud potřebujete vypnout a relaxovat, tak je to jasná volba.

Fidibus
19.02.2022 2 z 5

(SPOILER) "Ignoroval jsi moje pravidla." "... A připrav se, že tohle budu ignorovat taky. Klidně si okolo sebe postav ty svoje zdi..."
Mně to proti prvnímu dílu přišlo slabší. Zápletka už moc nová není, bonusem japonské prostředí a bdsm. Jinak jde většinou o sex na mnoho způsobů a zápletka zpestřená o závěrečné "drama" s odletem a klubem.
"Nemůžu tě přinutit, abys mi řekla, že mě miluješ. Ale můžu tě přinutit to cítit..."