Tréninková bible pro cyklisty

Tréninková bible pro cyklisty https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167220/bmid_treninkova-bible-pro-cyklisty-zmz-167220.jpg 4 9 4

Nezáleží na tom, jestli sníte o velké cyklistické kariéře nebo chcete jen zdokonalit svou fyzičku: Joe Friel ukazuje všem cyklistům (i cyklistkám), jak si snadno naplánovat cestu k dokonalosti, spokojenosti a větší radosti z ujetých kilometrů. Jak rozvíjet cyklistické schopnosti? Jak cíleně zdokonalovat jízdu do kopců, rychlost a vytrvalost? Jak intenzivní má být trénink, jaký má mít objem a jakou délku? Jak se vyhnout přetrénování? Jak urychlit regeneraci po náročném tréninku? Jak si naplánovat roční, sezónní nebo denní tréninkový plán? Na všechny tyto a stovky dalších otázek odpoví nejúspěšnější a nejprodávanější kniha o cyklistice a tréninku posledního desetiletí. Kniha obsahuje množství praktických rad a tipů, příklady správné výživy a regenerace, stejně jako spousty příkladů a tréninkových metod světových cyklistických hvězd.... celý text

Žánr:
Literatura naučná , Sport

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

The Cyclist´s Training Bible


více info...

Přidat komentář

ruzer
10.10.2021 5 z 5

pomerne obsiahla kniha s kompletným návodom ako si pripraviť ročný tréningový plán. Kniha ponúka informácie ku všetkým tréningovým aspektom od štruktúry tréningu, cez intenzitu, stravu až po regeneráciu. kniha je zameraná hlavne na cestnú cyklistiku. popisuje trénovanie podľa meraču tepu aj wattmetra.

Vesmich
06.09.2018 5 z 5

Pŕesně tuhle knihu hledá cyklista, ktery chce svému treninku dat potřebnou kvalitu a strukturu.


vitzero
08.01.2017 5 z 5

Naprosto ucelený návod, jak se sám testovat a efektivně připravovat na závody a budovat kondici, o které sníte v postatě s minimální výbavou. Četl jsem už ang originál, tahle v češtině je místy doplněná. 3. rokem mám stejný plán, akorát si navyšuji intenzity, zkracuji odpočinkové periody podle potřeb mého těla. Před tím jsem už systematicky trénoval, ale s touhle knížkou jsem se konečně posunul dál a to o pořádný kus.

alisie
30.10.2014 2 z 5

Podle knihy si sama trénink nesestavím, asi nemám tolik píle a vytvalosti. Některé informace byly pro mě novinkou a spoustu věcí jsem nepochopila a nevstřebala.

Štítky knihy

cyklistika cyklotrial

Autorovy další knížky

Joe Friel
americká, 1943
2013  84%Tréninková bible pro cyklisty
2014  98%Tréninková bible pro triatlonisty

Kniha Tréninková bible pro cyklisty je v

Přečtených15x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce14x
Chystám se číst7x
Chci si koupit5x