Tréninková bible pro cyklisty

Nezáleží na tom, jestli sníte o velké cyklistické kariéře nebo chcete jen zdokonalit svou fyzičku: Joe Friel ukazuje všem cyklistům (i cyklistkám), jak si snadno naplánovat cestu k dokonalosti, spokojenosti a větší radosti z ujetých kilometrů. Jak rozvíjet cyklistické schopnosti? Jak cíleně zdokonalovat jízdu do kopců, rychlost a vytrvalost? Jak intenzivní má být trénink, jaký má mít objem a jakou délku? Jak se vyhnout přetrénování? Jak urychlit regeneraci po náročném tréninku? Jak si naplánovat roční, sezónní nebo denní tréninkový plán? Na všechny tyto a stovky dalších otázek odpoví nejúspěšnější a nejprodávanější kniha o cyklistice a tréninku posledního desetiletí. Kniha obsahuje množství praktických rad a tipů, příklady správné výživy a regenerace, stejně jako spousty příkladů a tréninkových metod světových cyklistických hvězd....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/16_/167220/treninkova-bible-pro-cyklisty-zmz-167220.jpg 47
Literatura naučná, Sport
Vydáno, Mladá fronta

The Cyclist´s Training Bible

Kniha Tréninková bible pro cyklisty

Vesmich
06.09.2018

Pŕesně tuhle knihu hledá cyklista, ktery chce svému treninku dat potřebnou kvalitu a strukturu.

vitzero
08.01.2017

Naprosto ucelený návod, jak se sám testovat a efektivně připravovat na závody a budovat kondici, o které sníte v postatě s minimální výbavou. Četl jsem už ang originál, tahle v češtině je místy doplněná. 3. rokem mám stejný plán, akorát si navyšuji intenzity, zkracuji odpočinkové periody podle potřeb mého těla. Před tím jsem už systematicky trénoval, ale s touhle knížkou jsem se konečně posunul dál a to o pořádný kus.

alisie
30.10.2014

Podle knihy si sama trénink nesestavím, asi nemám tolik píle a vytvalosti. Některé informace byly pro mě novinkou a spoustu věcí jsem nepochopila a nevstřebala.

cyklistika cyklotrial

Joe Friel
americká, 1943

Kniha Tréninková bible pro cyklisty je v