Touhy

Touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287489/bmid_touhy-jZo-287489.jpg 4 205 62

„Kdepak život, to ty sama ses o to zasloužila. Mnohem víc než kdokoliv jiný. Prožila sis bolest, poznala samotu, zakusila zradu… To ale muselo jednou skončit. Protože všechno má svůj čas, to zlé i to dobré… A pak, nemysli si, že jsi na konci. Pořád bude něco, po čem budeš toužit…“ Lucka je svobodná matka, které osud v podobě nespolehlivého partnera uštědřil kruté ponaučení. Má radost ze svého synka, dobré vztahy na pracovišti, jenom doma trpí v područí despotické nemocné matky, která jako by jí nechtěla dopřát žádnou radost ze života. Lucku ubíjejí problémy všedních, jednotvárných dní a už ani nedoufá, že by ji mohlo ještě potkat něco hezkého. Až jednohodne odjede na lyžovačku a její život se úplně změní…... celý text

Aleh
05.10.2016 4 z 5

Touhy je kniha jako i mnoho jiných knih této autorky o obyčejných lidských radostech a starostech, které dnes a denně zažívají obyčejní lidé, kteří touží po lásce, je o vztazích mezi partnery, o vztazích mezi rodiči a dětmi, o vztazích na pracovišti i mezi přáteli…Je o obyčejné lidské touze po spokojeném a klidném životě v kruhu svých blízkých. Táňa Keleová Vasilková je velkou znalkyní lidské duše, která dokáže věrohodně a poutavě psát o životě, který žijeme a který tak dobře známe a přece někdy tápeme, někdy hledáme a někdy také toužíme ……

chezzie
24.09.2016 5 z 5

ze začátku mě to moc nebavilo.. říkala jsem si: panebože, ta Lucka je tak blbá a naivní... ale pak se to najednou zlomilo a mě to chytlo a dočítala jsem dlouho po půlnoci, jen abych věděla jak to dopadne

AdaVinculin
24.09.2016 5 z 5

Neverila jsem, ze se o obycejnem zivote da psat tak poutave:-) Je to ma prvni kniha od teto autorky a rozhodne ne posledni :-)

Januli
30.08.2016 4 z 5

Knížka se mi velmi líbila. Opravdu oddychovka s dobrým koncem. :)

Šánka
24.08.2016 4 z 5

Tato autorka je pro mě sázkou na jistotu, když se potřebuji odreagovat a zrelaxovat.
Touhy jsou dalším příběhem o obyčejných lidech, jejich touhách a snech po tom základním, co dělá náš život šťastným, lásce, rodině, potřebě blízkého člověka, a na co v dnešní uspěchané době nějak zapomínáme.
A o tom Táňa K. V. psát umí, proto jsou mi její příběhy tak blízké, jsou zrcadlem toho, po čem většina z nás touží.

majík1
20.08.2016 5 z 5

Přečteno za dva večery. Nádherná kniha ze života o bolesti a zradě,ale známe knihy od autorky tak tušíme jak asi dopadne.Doporučuji a za mě asi nejlepší od autorky

kika 13
17.08.2016 4 z 5

Pěkně psaný román ze života o obyčejných lidí.

VladkaBU
28.07.2016 4 z 5

... příjemné oddychové čtení ze života. Pro mně další povedená knížka od paní autorky

bookcase
21.07.2016 4 z 5

Romány jedné z nejoblíbenějších autorek píšících pro ženy jsou určeny těm, kteří potřebují čas od času přepnout a trochu si odpočinout. Já je právě tehdy vyhledávám.

alnahu
20.07.2016 5 z 5

Další krásný příběh ze života od této autorky, který nás vtáhne do děje.Knihu doporučuji .

Acquenta
19.07.2016 2 z 5

Vždycky jsem měla knihy od Táni ráda....ale poslední dobou je už nemusím...přijde mi to jako nějaká trapná telenovela...nevím no, ale aby si holka, která má malé dítě nastěhovala do bytu úplně cizího chlapa a druhý by tam chodil občas přespávat, to bylo na mě trochu moc...a ještě tomu cizímu chlapovi svěří syna na hlídání ? Ano, vyklubal se z něj hodný člověk, ale když někoho neznám, tak ho hned objímám a stěhuju si ho domů ? Měla jsem problém knihu dočíst, pořád dokola a dokola...:-/

Pechule
18.07.2016 5 z 5

Táňa Keleová - Vasilková prostě opět nezklamala, tuto knihu řadím k jejím povedenějším.

zuzana2599
22.06.2016 4 z 5

Knížky Táni Keleové-Vasilkové jsou oknem do života obyčejných lidí. Obyčejných, běžných lidí, kteří denně prožívají své starosti, trápení, povinnosti, touhy, sny a také lásku. Její knížky nás polehounku vtáhnou do příběhu a někdy se může stát, že hrdinčin příběh prožíváme reálně ve svém vlastním životě. Mám ráda tuto slovenskou autorku, čtu ji slovensky i česky, a líbila se mi i tako knížka, stejně jako ostatní.

Ankavi
10.06.2016 4 z 5

Klasika od této autorky. Příběh ze života, řada problémů, něco se daří, něco ne - někdo má víc štěstí, někdo méně - ale přes realistický náhled kniha zůstává optimistickou. A proto mám knihy od Keleové-Vasilkové tak ráda.

popeluška
31.05.2016 5 z 5

Nádherné čtení.... které úplně pohltí. Autorka nikdy nezklame prostě to krásně umí ....kniha se mi moc líbila :-)

mischapida
01.05.2016 5 z 5

Za mě patří tahle kniha k autorčiným lepším. Lucii jsem si docela oblíbila a příběh mě bavil. I když za mě by mohly být některé pasáže rozvedené trochu víc je kniha příjemnou oddechovkou.

zdehan
25.04.2016 5 z 5

Kniha přečtena za jeden den prostě Vasilková umí kniha je pěkná a zajímavá za sebe dávám pět hvězdiček

Jajina555
25.04.2016

Hezká oddechovka jako všechny od této autorky.

mariva
25.04.2016 4 z 5

Oddechová četba na víkend, současný příběh ze života, jako všechny knihy autorky. Dobře se čte, vtáhne do děje a člověk jen čeká, jaká tragédie ještě hlavní hrdinku potká. Naštěstí se vše v dobré obrátí.

Peace
23.04.2016 4 z 5

"Jedna jediná bolestná zkušenost ti dokáže převrátit život vzhůru nohama."

Další z řady oddechových a pohodových knížek od autorky. Její příběhy mám ráda - jde o jistotu, která nezklame.

pro ženy

2011  82%Dva životy