Tokyo Revengers 5

Tokyo Revengers 5 https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514303/bmid_tokyo-revengers-5-WI5-514303.png 4 16 2

Tokyo Revengers série

Takemiči, který zabránil Drakenově smrti a změnil tak minulost, se v současnosti setkává s Hinatou. Jeho radost však trvá jenom krátce, protože opět Hinatu tragicky ztrácí. Hnán osudem, vyráží opět do minulosti, aby zahájil svou cestu na vrchol Tokio Mandžikai!

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Crew

Tokyo Revengers. Vol. 5 , 2018

Atlantis
11.07.2023 4 z 5

3,5* No to jsme se jaksi moc nikam nehnuli, že? Po luxusním dvou přechozích dílech nabíráme dech a zklidňujeme. Nehážu flintu do žita, tohle se určitě ještě zlepší.

Covenant
22.06.2023 3 z 5

Není to špatný, jen je to tak trochu nastavování kaše. Za mě bych byl spokojený, kdyby to skončilo předchozím dílem. Ale tohle je manga, že. To nemůže skončit čtvrtým dílem, ani desátým, dvacátým..... Výhoda je, že "přečtený" to je do půl hodiny i s prohlížením, takže není čas si stěžovat na protahování aktuálního dílu. Pořád se budeme vracet a pořád budou přibývat postavy z minulosti. Vzhledem k tomu, jak je Takemíček typický příklad lůzra, předpokládám, že nastane okamžik, kdy začne výcvik a potom všechny přepere a Rocky hadr. Nebo mě Wakui překvapí nečekanou pointou? Uvidíme. Nechám to na setrvačnosti a když se mi šestý díl dostane do pazour, zase proč se nepodívat. Pořád jsem ještě zvědavý..

Ken Wakui
japonská