To nejlepší z nás

To nejlepší z nás https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164137/bmid_to-nejlepsi-z-nas-Shy-164137.jpg 4 874 235

Dawson Cole se už v dětství rozhodl, že nepůjde ve stopách svých předků – zločinců a kriminálníků, a v sedmnácti letech proto utekl z domova. Útočiště našel u ovdovělého podivína a automechanika Tucka Hostetlera. Rodina Amandy Collierové naopak patří v městečku Oriental k městské honoraci a na svou dceru klade jen ty nejvyšší nároky. Ona má však své představy o životě a nic nedbá toho, že chlapec, do kterého se zamiluje, je z opovrhované rodiny. Nepřízeň i nešťastná nehoda však mladé lásce nepřejí… Když Tuck Hostetler umírá, jeho posledním přáním je, aby se Amanda a Dawson sešli na pohřbu – po pětadvaceti letech. Společné vzpomínky na chvíli sice vzbuzují zdání, že snad existuje nekonečná láska. Jenomže život je o poznání komplikovanější a někdy je nutné vzdát se toho nejcennějšího, co máme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Best of Me , 2011

Kekik
01.02.2018 5 z 5

Stačí napsat jen dvě slova, která vyjádří vše- Nicholas Sparks.

LucyBrand
25.01.2018 4 z 5

Kniha se mi velmi dobře četla, mělo to - velkou lásku, naději, chvílemi i zklamání. Hlavně to byl příběh srdcervoucí, na chvíli jsem se i dojala až mi slza padla nad smrtí Dawsona jak jsem byla do knihy začtená.

LenkaKa
15.01.2018 3 z 5

Potřebovala jsem něco odpočinkového a to kniha přesně splnila. Vlastně se mi to docela líbilo, je to čtivé, má to příběh.

Mahulenka86
09.01.2018 3 z 5

I přes předvídatelnost příběhu jsem se dojala:). Odpočinková četba na víkend.

miuk
22.12.2017 3 z 5

Lehce čtivé, pro mě až moc předvídatelné a sladké.

essterkaa
13.12.2017 5 z 5

Úžasná kniha. Film patří mezi mé nejoblíbenější, ale tohle? To je mnohonásobně lepší! Napínavé, nečekané, srdcervoucí, prostě skvělé! :)

shay
21.11.2017 5 z 5

Nádherná kniha, ráda se k ní vracím.

JessieEx
27.10.2017 4 z 5

Jó prostě doják jak má být. Miluju dojáky a na tohle je Sparks expert a snad jediný chlap kterému se podařilo prorazit psaním kvalitních romanťáren (možná ještě se Segalem). Miluju jeho styl i když je to tak sladké, plné klišé a předvídatelné, jednotlivé romány spojuje spousta podobností... Ale jelikož je nečtu jeden za druhým, nevadí mi to a myslím že se ke Sparksovi budu pravidelně vracet. Můj názor je, že kniha, které se podaří vyvolat u čtenáře emoce je prostě dobrá a tato kniha dobrá byla i když jsem dlouho dopředu tušila jak to dopadne.

Mergirus
18.09.2017 2 z 5

Pro mě to byla první a zřejmě i psolední kniha od tohoto autora. Děj byl příliš rozvláčný a o konci radši ani nemluvím. Nejsem na smutné konce, obzvláště tento, který byl i jaksi nelogický.

Ziva22
04.08.2017 5 z 5

Úžasná knížka. Doporučuji.

Ttammarra
11.07.2017 5 z 5

Nádherná knížka. Moc se mi líbila je čtivá, romantická a ten konec parádní. Moc se povedla. A na konci mi i ukápla slza.

Andulka VK
29.06.2017 5 z 5

Knihy od Nicolase Sparkse jsem objevila náhodou a doslova mne ty jeho příběhy pohltily...z některých příběhů až mrazí,při čtení se nějak podezřele"potí oči" - jeho styl psaní se mi moc líbí,i když jsem zdaleka ještě všechny tituly nepřečetla...

Irsaf
21.06.2017 5 z 5

Moje prvotina od Sparkse...
Nádherná knížka.

Lemurka
06.06.2017 3 z 5

Hezký příběh, nicméně příliš natahovaný, místy nudný, linie příbuzných zbytečné-nebavili mě číst. Konec knihu trochu vylepšil, ale za mě to je průměr. Autor má lepší knihy.

hnilda3
30.05.2017 5 z 5

Věděla jsem o čem kniha zhruba je a jak končí, i tak jsem si ji ale chtěla přečíst. Sparks je skvělý!

Ildi
23.05.2017 5 z 5

Je to úžasná kniha dokonca sa stala mojou obľúbenou. Má výnimočný a nádherný príbeh tiež sa v knihe nachádza kopec krásnych myšlienok. Určite si ju prečítajte, vrelo odporúčam.

Darami87
09.05.2017 5 z 5

Nemohlo to skončit jinak. V jisté chvíli si člověk s těžkým srdcem uvědomí, že i když je tahle láska věčná, šťastně to s ní nedopadne. Konec je malinko průhledný, ale takhle to prostě být muselo. Nádherné čtení.

MíšaS.
30.04.2017 5 z 5

Neuvěřitelně nádherný příběh.

Lovka
28.04.2017

Hezká kniha, ale četla jsem i lepší. Škoda, že zatím všechny, které jsem od autora přečetla skončily smutně.

EvikU.
05.04.2017 5 z 5

Krásný, velký příběh. Bylo smutný, že nakonec nebyli s spolu. Moc mě bavila, samozřejmě jsem fandila tomu aby se po letech dali dohromady. Muselo být těžké se tak velké lásky vzdát. Ale chápala jsem i to, že nechtěla ublížit současné rodině.