Tiše a přesně

Tiše a přesně https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486289/bmid_tise-a-presne-Ktl-486289.jpeg 5 114 114

Eva Dallasová série

Laserový paprsek přiletěl rychle, tiše a se smrtící přesností. Během několika vteřin zemřeli tři lidé. Je jasné, že zabíjel odstřelovač s taktickou laserovou puškou. Brzy se ukáže, že toto bylo jen zahřívací kolo, a nový útok po sobě zanechává další mrtvé. Eva Dallasová má před sebou mimořádně těžký úkol.

Detektivky, krimi Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Alpress

Apprentice in Death , 2016

Nelly
23.11.2017 4 z 5

Jedna z lepších "Dallasovek" - má to spád. Jen bych si přála, aby i partnerství hlavních hrdinů nabralo nový dech, zpočátku to jiskřilo a žhnulo, teď je to domácí idylka, chtělo by to nějak osvěžit... K této sérii se vlastně ráda vracím hlavně kvůli hlavním postavám, nějak mi všechny přirostly k srdci.

biki
21.11.2017 5 z 5

Myslím, že mariva to vystihla za nás za všechny, kdo tuto sérii čteme po mnoho let. Už v jednom komentáři k jedné z předchozích knih jsem psala, že si nepamatuju nějaký vysloveně špatný kousek ze série. Kam na ty nápady autorka chodí, že dokáže pořád tak ohromně bavit a přitom udržet stále vysokou úroveň příběhů?

vumi
08.11.2017

Souhlasím s mariva. Taky čtu již dlouho o Evě Dallasové a taky se nemůžu nabažit. Vždy netrpělivě čekám, až vyjde další kniha. A přesně - zlo versus dobro nebo trochu humoru je úžasná věc. Opět skvělá kniha.

mariva
31.10.2017 5 z 5

Nevím, čím to autorka dělá, ale nikdy bych nevěřila, že budu číst více než 40 dílů detektivky a pořád mě to bude strašně bavit a nebudu se moct dočkat dalšího dílu. Zatímco posledně čtená kniha (jiné autorky) mě spolehlivě uspávala, od této se nešlo odtrhnout a jít spát. Od prvních řádků mě děj chytil a všechno ostatní šlo stranou, dokud jsem knihu nedočetla. Je fajn, že autorka mezi drastické scény a zločince dokáže vložit i příjemné a pohodové chvíle a čtenář má tak pocit, že pořád má smysl hledat v životě to hezké.

J. D. Robb (p)
americká, 1950