Zpověď

Zpověď https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338470/mid_zpoved-bK1-338470.png 4 360 47

Tento muž série

Panské sídlo, místo, kde všechno začalo, se pomalu zaplňuje lidmi. Ava si ukradla chvíli pro sebe a ve svatebních šatech sedí na pohovce v jednom apartmá tohoto luxusního sídla, tohoto sexuálního ráje, přemýšlí nad mužem svého života. Pochopila, že nikdy nezkrotí jeho divokost, a vlastně ani nechce. Když ji před dvěma týdny požádal o ruku, neváhala ani chvíli. Miluje ho až do morku kostí a on stejně hluboce miluje ji. Možná ale Jesse Ward není takový, jak si myslí... Umí ji dostat za hranice extáze, ale také dovést na pokraj nezměrného zoufalství. Možná nastal čas na jeho zpověď...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

This Man Confessed , 2013

Ivy
30.01.2016 5 z 5

Nejlepší díl série. Ava a Jesse byly tentokrát k zulibani. K tomu trochu záhady a napětí a hned to mělo jiný spád než předchozí díly. Navíc konečně odhalení ohledně Jesseho minulosti... a tak mi konečně seplo, proč se v předchozích dílech událo všechno tak jak se událo. A možná i trochu přehodnocuji svoje recenze na předešlé dva díly.
Tahle kniha si zaslouží bez konkurenčních 5* a jedno aaaach nad Jessem :).

alex_foster
10.01.2016 2 z 5

Dočteno. První dva díly mě trochu zmlsaly - jo, je to erotický román, takže o to tady jde především, ale ono to mělo i nějaký děj a i když to bylo kýčovité, neměla jsem chuť mlátit hlavou o stůl. Ne tak bohužel v případě posledního dílu. O děj znovu nebyla nouze, ale - come on! Nebudu spoilerovat, ale to, co mi v předchozích částech ještě bylo snesitelné, bylo tady už příliš. Na konci se autorka snažila o jakési takési rozuzlení a vysvětlení, proč se Jesse chová tak (neodolatelně) pošahaně, jako se choval a já jí to prostě nějak nemůžu uvěřit. Jestli jsem dala prvnímu dílu 70%, druhému 85, tak tenhle 40% jenom za Jesseho a Avu.

PetraAnna
26.10.2015

Nevite, zda tato kniha je i v elektronicko podobě?

Katka85
29.09.2015

Nevite někdo zda se tento dil bude take překládat? Popřípadě kdy?

petvet
26.09.2015 5 z 5

Kniha byla super, dokonce mi ani nevadilo,že je psaná ve slovenštině. Děj poutavý, hlavní postavy mi sedly, pohádkový konec... nemám co dodat :)

Nicole26
29.06.2015 2 z 5

Na začiatku čítania tejto knihy pri istých udalostiach, ktoré tu ale opisovať nebudem, keďže by sme ich mohli označiť ako spoiler, som si bola na 100% istá, že tejto knihe skrátka viac ako 1 hviezdičku nedám, ani keby ma mučili. Podľa môjho názoru by sa 3/4 knihy mohli bez problémov vymazať a nikomu by to ani nechýbalo, pretože aj tak takmer všetok hlavný dej sa odohral v závere knihy. Ten sa mi (na moje veľké prekvapenie) páčil naozaj veľmi.
Preto mám teraz naozaj problém ohodnotiť knihu ako celok. Najradšej by som dala prvým 3/4 hodnotenie 0% = "Odpad" a 4/4 nejakých 80%, čiže keď to spriemerujeme, vyjde nám 40%, čiže 2 hviezdičky.

Každopádne, som rada, že táto séria skončila :D.

JToman
27.04.2015 5 z 5

Mě se tahle série velice líbila, tady se pořád něco dělo a já se vůbec nenudila, od první stránky po poslední...někdo může namítat, že byla prošpikovaná hodně sexem, ale o tom ta kniha byla( o určité sex. preferenci hlavního hrdiny), sedělo mi to tam, prostě škoda, že to skončilo (četla jsem sérii v polském př.)
Taky musím říct, že český šat této série vypadá daleko líp než ten pl.
Chystám se číst další sérii z pera této autorky One night..tak uvidíme

erotika

Jodi Ellen Malpas