Tento muž

Tento muž https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206055/bmid_tento-muz-206055.jpg 4 555 555

Tento muž série

Vitajte v zmyselnom svete TOHTO MUŽA. Keď mladá bytová architektka Ava O’Sheaová prijme pracovnú ponuku, netuší, čo ju v luxusnom hoteli s názvom Zámok čaká. Najskôr bežná konzultácia s nafúkaným, nudným vidieckym snobom s cigarou v ruke. Napriek očakávaniu tam však stretne Jesseho Warda, zničujúco príťažlivého, veľmi sebavedomého plejboja, ktorý vyhľadáva erotické dobrodružstvá a neuznáva pritom nijaké hranice. Okamžite medzi nimi preskočí iskra. Ava sa k Jessemu nechce citovo pripútať, ale nedarí sa jej ovládnuť obrovskú túžbu, ktorú v nej prebudil. Vie, že tento muž jej napokon zlomí srdce, a inštinkt jej našepkáva, aby od neho ušla, kým to ešte dokáže. Lenže Jesse sa jej nechce vzdať. Aj on po nej túži a je rozhodnutý získať si ju za každú cenu. Z anglického originálu This Man (Orin Books, an imprint of The Orion Publishing Group, Ltd, London) preložila Jana Seichertová.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

This Man , 2012

KarolínaLaufero
02.06.2016 5 z 5

Vyborna kniha a dalsi dil je ještě lepsi! Postavy jsem si rychle zamilovala.Jesse i pres to, ze se obcas chova jak maniak, je velice okouzlujici a je nadherne objevovat jak moc je tenhle dominantni playboy schopen Avu milovat, at je to v prvnim dilu nevyřčeno.Kompletně mu podlehnete. I vedlejsi postavy jako nejlepsi přátelé Avy a Jesseho jsou nesmirne sympaticke! :) doporucuji!!!

radus
28.05.2016 4 z 5

Knížka se rychle a dobře četla, děje tam bylo pomálu a je tedy s podivem, že autorka popsala 500 stran skoro jen o sexu. Nicméně mě knížka bavila, ještě určitě nebyla odhalena všechna tajemství, proto možná sáhnu i po druhém dílu :-)

Booker
12.05.2016 5 z 5

Jodi Ellen Malpas-smekám klobouk, kniha mě okamžitě vtáhla do děje a naprosto perfektně se četla. Autorka děj rozepsala a zavedla do trochu jiného světa, takže se neopakuje stále to samé dokola. Krásná kniha

Mellisek
25.04.2016 4 z 5

Dle meho jde o velmi dobrou knihu. Byla jsem prekvapena ze kniha je psana v detailu vse podrobne popsane at jde o situaci s praci ci se sexem. Bohuzel na me sceny az moc dlouhe takove pak nudne ale musim uznat kniha me bavila a precetla sem ji za jeden den. Jiste budu chtit casem docist triologii.

muchomurka
14.04.2016 3 z 5

Knížka byla velmi čtivá, i když to není žádné třeskuté dílo. Původně jsem si myslela, že si půjčuji thriller (nevím, kde jsem k tomu přišla) a byla jsem dost překvapená, že čtu erotický román. :D Naštěstí se to četlo samo, stránky ubíhaly dobře, ale bylo to pořád dokola. Posledních 150 stran si autorka klidně mohla odpustit, už se opakovala.
Ze začátku mě to i bavilo, Jesseho dominance, mělo to celkem lehkost. Ale s Avou jsem se nedokázala popasovat. Nejradši bych s ní pořádně zatřásla. Následné chování bylo, jak kdyby kniha byla o puberťácích a ne dvou dospělých lidech. Nejlepší řešení je útěk, že? Proč si to rozumně vyříkat? Navíc to, že si s ním nedokáže ale vůbec promluvit? A pak se chová jako malá ublížená holčička, i když na to nemá právo.
Konec autorka úplně zabila. Se na posledních 15 stranách rozhodla, že to bude trilogie a tak to musela ukončit tak, jak to ukončila? A už vůbec nechápu Avino pohoršení. Tak má Jesse nevěstinec, no a co? Žijí v 21. století, tak proč z toho proboha Ava dělá takovou tragédii? Úplně zbytečná, malicherná rozepře, jen aby si autorka udělala můstek.
Přestože mě to neskutečně štve, další díly si přečtu, chci vědět, jak to celé dopadne. Doufám, že to nepůjde od 10 k 5, jako to bylo v tomhle příběhu.
Plus přičítám Samovi a Kate, škoda že tam jejich momentek nebylo víc :)
(A teda celkem dost mi to připomínalo román After. Také se pořád ujišťoval, ať ho neopustí a dělal kraviny, byl majetnický, zamilovaný a také si spolu nedokázali pořádně promluvit. Jen After se mi líbil mnohem víc.)

cukrovka
07.11.2015 3 z 5

Další erotické čtivo. Despotický maniak a bláhová hlavní hrdinka. Přesto se to dobře četlo.

Jemimah
31.10.2015 2 z 5

Při čtení knihy jsem byla šíleně unavená. A to začala celkem dobře, jenže od setkání hlavních postav mi bylo jasný o co tam jde a to, že až do konce knihy byla Ava v nevědomosti, přestože vše bylo od začátku naprosto průhledný. Z Avy udělala autorka hloupou husu a Jesse...no to nemá smysl komentovat. A vášně co by se za nehet vešlo :-(

Dominika3
21.09.2015 4 z 5

Kniha se mi velice libila, ciste nenarocna a odpocinkova cetba :) dlouho jsem ocekavala jeji druhy dil, a ani ten nezklamal. Skoda jen, ze treti dil jiz letos nevyjde...

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Kniha byla čtivá líbila se mi :-)

Turmee
06.09.2015 2 z 5

Co napsat o téhle knížce? Prvních 450 stránek bylo utrpením. Další dokonalý muž s pochybnou minulostí? Není to ani originální ani zábavné. Knížka je plná zastřených očí, těžkého dechu, stehen a upnutých šatů. Dokonalí lidé v dokonalém příběhu? Ani nápad. Hlavní postavy mi byly velmi nesympatické a hloupé. S klukem, který mi rozstříhá šaty nebo si dovolí mi něco přikazovat bych nestrávila ani hodinu. Natož kdyby mě tak šíleně pronásledoval i po jasném odmítnutí. Ava, která neumí říct ne a očividně ani ovládat své tělo je jen hadrovou panenkou v rukou nemožného muže (kdyby byl alespoň nadpřirozenou postavou, bylo by to uvěřitelnější).

Druhým kamenem úrazu byl doslovný překlad a šílené slovní obraty. Příslušenství místo koupelny, bušení srdce, které je vidět přes košili nebo strana 115, kde se "cítí použitá".

Ano, je to erotický román, takže nemůžu čekat příliš hlubokou pointu, ale ony i ty sexuální scény byly.. divné. Chvílemi se mi zdálo, že autorka nikdy neměla muže, natož sex. Domlouvat se na orgasmu? Jako vážně? "Už tam budeš? Tak ještě počkej."

Přes to přese všechno jsem těch 500 stránek přelouskala celkem rychle. Bylo to místy čtivé, zamilovala jsem si teplého kolegu Toma i ujetou kamarádku Kate. Po předlouhém čekání na NĚCO, jsem se dočkala na posledních 30 stránkách. Příběh se konečně pohnul, dozvěděli jsme se něco nového, pan Úžasný přestal být úžasným a Avě možná ten všukaný rozum konečně doputoval až do mozku. Kvůli těmhle 30 stránkám si možná přečtu i další díl. Uvidíme.

petvet
29.08.2015 4 z 5

Docela zajímavá kniha :) Poprvé, když jsem si přečetla, že je Jessiemu 21let, tak jsem chtěla knihu odložit - těšila jsem se vyspělého muže, ne na cucáka :D Ale pak si postupně na věku přidával - stále jsem ale v napětí, kolik mu vlastně bude??
Také nevím, co mám čekat od jeho "kamarádky" Sarah (že by druhá Mrs.Robinson ?)
No,jsem zvědavá na další díly :)

SiminkaS
21.05.2015 4 z 5

Nevíte, kdy budou další díly v češtině? Našla jsem jen v SK... Děkuji.

Kackac74
24.04.2015 5 z 5

luxusní čtení

jitka7
24.03.2015 4 z 5

Mě tedy kniha chytla. Jsem zvědavá na další díly.

Ditules
20.03.2015 2 z 5

Dočteno tak nějak z donucení a lítostí nad 10 korunami za rezervaci. Tyto knihy bývají na jedno brdo, přesto si u nich člověk ,,odpočine". Tahle kniha mě ale vůbec nebavila. Ke konci jsem i přeskakovala stránky.

wvanilka
19.03.2015 4 z 5

Tak přečteno za dva dny a musím říct, že kniha chytne, ale zpětně, když se nad tím zamyslíte, tak nic moc - oddechovka. Hlavní hrdinové - no super; ženská, co slintá nad chlapem, chce ho a přesto od něj každou chvilku utíká a že ho nechce. Přitom stačí, když ho uvidí a má Pavlův reflex - začne zase slintat. A chlap, to je taky kapitola sama pro sebe - vývoj postavy je ze sebevědomého až arogantního sympaťáka, přes náladového neurotika po alkoholika. Dávám čtyři hvězdičky, protože je to čtivě napsané a oddechové. Rozhodně si koupím i druhý a třetí díl, abych věděla, jak to nakonec skončí.

Nicole26
03.03.2015 1 z 5

Kniha mi celá ako taká nesadla, prišlo mi to ako strašne lacná (a úbohá) kópia 50 Odtieňov... Po prečítaní 30 strán je úplne jasné, že autorke v tej dobe chýbal sex a poriadny chlap, pretože napísať také kraviny ako napríklad bozkávanie sa hneď pri prvom stretnutí?! A takýchto okamihov tam bolo sakra dosť... Skrátka odo mňa 25%, rozhodne som čakala viac.

matena7425
28.02.2015 4 z 5

Zravím,
nemáte někdo informace o tom, kdy vyjde další díl? :)

nnell
19.02.2015 odpad!

Kniha je dle mého napsaná lépe než 50 odstínů. Hlavní hrdina má podle mě ale úplně jasné rysy psychopata do budoucna se sklonem k domácímu násilí a jakákoliv kniha, která se tváří, že je tohle sexy a normální, nemůže být mnou hodnocena lépe :-(

domina
11.02.2015 4 z 5

Mě se kniha docela líbila. Jasně, je to slátanina, ona ho uvidí a hned není schopná myslet, on ji uvidí a okamžitě ji miluje a musí jí mít...Na oddech dobré. A jak všichni srovnávají s 50 odstíny, tak musím říct, že styl psaní je lepší zde. V odstínech mě pěkně štvaly ty neustále stejné věty, když autorka popisovala orgasmy a naprosto stejné věty, které používala v rozmluvách se svou vnitřní bohyní a podvědomím. Tady se aspoň půlka knížky neustále neopakuje dokola. Docela se těším na druhý díl.

erotika

Jodi Ellen Malpas