Odhalení

Odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223948/bmid_odhaleni-i8S-223948.jpg 4 552 88

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně.... Ava O’Sheaová dostane novou zakázku na úpravu interiérů v luxusním Panském sídle. Očekává, že ji přijme postarší rezervovaný pán, ale Jesse Ward je pravý opak. Tenhle neuvěřitelně pohledný muž ji na první pohled okouzlí a ona se nechá strhnout jeho šarmem a sebejistotou. Zároveň si uvědomí, že mu nemůže podlehnout úplně, a snaží se proto alespoň částečně vymanit z jeho vlivu, jak jí velí intuice. Jenže Jesse ji nechce pustit. Posílá jí do práce bílé kaly, brání ji před bývalým milencem i před zuřivým řidičem a její spolubydlící koupí nové auto, aby už z něj Ava neměla modřiny. Ubrání se mu, nebo tomuto rozporuplnému muži podlehne? A co odhalí v Panském sídle? Erotický román This Man: Odhalení je prvním dílem This Man trilogie. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšin romantické lásky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

This Man , 2012

Ulrika
05.02.2015 4 z 5

Hlavní hrdinka mě tedy dost zklamala. Jen co uvidí Jesse stane se z ní nemyslící stvoření, které se před svým osudovým mužem div nesesype jen co ho uvidí na vzdálenost 100 metrů. I tak jsem ale zvědavá, jak se příběh ještě posune a minimálně druhý díl se chystám přečíst.

Samira
28.01.2015 4 z 5

Na knížku jsem se moc těšila, pak se jí po recenzích trošku obávala a nakonec se mi líbila. Naopak se mi spíš líbila víc druhá polovina knihy, v úvodu mi totiž chvilku trvalo, než si mě postavy získaly. Jejich lehce destruktivní romance, plná sexu a manipulace byla dobře popsána a zpracovaná, ale knize by neublížilo, ba naopak, kdyby tam bylo tak o dva popisy sexu méně. Tušený závěr se mi moc líbil, i když byl nepěkně useklý, takže nezbývá, než vyčkávat do dalšího dílu, ocenila jsem také bonusovou kapitolu.

Beni
14.01.2015 5 z 5

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA TLUSTŠÍ NEŽ 500 STRAN.

Určité pasáže se neustále opakovaly, to musím přiznat, hlavni hrdinka k určitým věcem naprosto slepá..., ale i tak se kniha líbila.
Vzhledem k tomu, jak to skončilo, se nemohu dočkat druhého dílu (prý březen 2015). Dávám tak 4,5 hvězdičky = 5 :-)

Lucka.79
26.12.2014 3 z 5

Přiznávám - čekala jsem mnohem víc a hodnocení 3-mi * je až dost. Začátek se mi zdál slibný - talentovaná bytová architektka, kterou si najme zámožný majitel Panského sídla ... jen kdyby se z ní po spatření pana dokonalého nestala slečinka neschopná normálně myslet. Bohužel se tohle stalo hned na začátku knihy a takřka celých 500 stran knihy je to jedno a to samé pořád dokola. I kdyby měla kniha jen polovinu stran a polovinu erotických scén (a i ty stávající o polovinu zkrácené) ..... stejně bych se nudila, zápletka je téměř nijaká.
Tahle série se asi nebude řadit k těm, kde netrpělivě čekám na pokračování.

Alencka
16.12.2014 1 z 5

Tak nějak nevím ... jsem za půlkou knížky a nějak jsem jí zatím vůbec nepřišla na chuť. Pro mě je to naprosto okatá nepovedená napodobenina padesátky, ze které si bohužel autorka vybrala jen to nejhorší. Absolutně postrádám, alespoň náznak nějaké zajímavé dějové linky, která by mě donutila knihu dočíst. Uvidím zda se mi jí za dlouhé vánoční večery podaří dolouskat nebo ji odložím nedočtenou :-(
Hustej samec Jesse, kterej by pořád souložil a komandoval naivku Avu, to už tady několikrát bylo a bez příběhu co by se za nehet vešlo je to opravdu strašně málo :-(

Ivy
02.12.2014 3 z 5

Tak vůbec nevím jestli těch pět set stránek stálo za to. Za celou knihu se v podstatě o Jessem nic nedozvíte, což mi nedalo moc prostoru k tomu abych si ho oblíbila. Dělá velkou záhadu ze všeho. Ava jakkoli mi byla prvních pár stránek sympatická jamkmile začně poslouchat poslušně jako pejsek u mě končí, stačí aby napočítal do tří a přiběhne, když ho vidí doslova postrádá mozek a když náhodou zjistí, že má vlastní názor stačí aby jen zmínil sex a je po názoru.
Ke konci jsem až musela kroutit hlavou, protože důvod kvůli kterému šli od sebe (aby se kniha mohla natáhnout do série) byl no... nevím...? V jednu chvíly to nedokázala skousnout, pak si najednou uvědomí, že by se přesto dokázala přenést, ale protože ho najde namol tak si to zas rozmyslí...? Vážně?
Ani mě nezajímala bonusová kapitola z pohledu Jesseho, na to jsem fakt neměla sílu.
Spíš slabší průměr - 2,5 hvězdiček.
P.S. Podle mě kdyby to někdo chtěl srovnat s 50 odstíny tak je to nesrovnatelné. 50 odstínů je rozhodně lepší. EL James s knihou přišla jako s originálem, kdežto tohle je jen špatná napodobenina.

mmmisulka.r
19.11.2014 4 z 5

Další erotická kniha na českých pultech. A můj názor na ní? Ano, proč ne.
Ano, nedá se přehlédnout jistá podobnost s Fifty shades..., ale upřímně, tento žánr nemůže být moc odlišný. Vždy v něm jde o jedno a to samé.
Musím říct, že mě kniha moc bavila, četla se bleskurychle a "fungovala" stejně jako Odsíny ;-).
Z těch mnoha erotických knih, které v posledních měsících vyšly, mohu tuto s čistým svědomím doporučit.

SindyEM
09.07.2014 3 z 5

Veľmi som sa na knihu tešila, pretože som vedela, že pôjde o niečo dosť podobné Fifty Shades knihám, ktoré milujem..nemýlila som sa, ale zároveň som ostala sklamaná. Padesát odstínů a Tento muž je to isté a zároveň sto a jedno. Podobnosť v určitých miestach je až nehanebná kopírka. Zo začiatku som sa z knihy tešila, ale radosť z čítania opadla príliš rýchlo. Erotika je síce úplne všade, ale každá jedna sex-scénka je na jedno brdo. Originalita niekde zmizla, stále ju len vykladal na kuchynský pult alebo ju "ospalo" pomiloval... Hlavná hrdinka sa mi po pár stránkach totálne znechutila...to dievča nevedelo, čo chcelo a prechádzalo z áno k nie, behom dvoch prekliatych riadkov! Hlavný hrdina bol na tom trocha lepšie-možno vďaka tajomnosti, ale stále mi prišlo, že oba charaktery robili nezmyselné veci, rozhodnutia, tlachali sprostosti...proste príbeh v podstate o ničom-len o sexe, o tom ako ju hlavný hrdina naháňa, šteká rozkazy, prehadzuje si ju cez rameno a hlavná hrdinka nevie čo chce, uteká pred ním, potom sa mu vrhá do náručia...celá kniha totálne neprepracovaná, neprepracované rozhovory, charaktery, dej...akoby si autorka prečítala od E.L. James-Padesát odstínů, nadchla sa pre knihy a rozhodla sa, že iba poupraví okolnosti, vypustí dej, koncept pošle vydavateľstvu a je to. A čuduj sa svete, oni jej ten koncept rovno vydali! Ku koncu knihy som sa k dočítaniu musela nútiť, ale určite si prečítam aj ďalšie dve knihy, už len zo zvedavosti, či sa náhodou cestou ku sláve autorka nepolepšila...Aj tak však knihu nemôžem hodnotiť nejako zle, pretože na knihy podobného žánru by ste zasa vysoké nároky mať nemali...chcela som čítať erotiku, a tú som tam aj našla...

erotika

Jodi Ellen Malpas