Odhalení

Odhalení https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223948/bmid_odhaleni-i8S-223948.jpg 4 552 88

Tento muž série

Vítejte ve smyslném světě plném lásky a vášně.... Ava O’Sheaová dostane novou zakázku na úpravu interiérů v luxusním Panském sídle. Očekává, že ji přijme postarší rezervovaný pán, ale Jesse Ward je pravý opak. Tenhle neuvěřitelně pohledný muž ji na první pohled okouzlí a ona se nechá strhnout jeho šarmem a sebejistotou. Zároveň si uvědomí, že mu nemůže podlehnout úplně, a snaží se proto alespoň částečně vymanit z jeho vlivu, jak jí velí intuice. Jenže Jesse ji nechce pustit. Posílá jí do práce bílé kaly, brání ji před bývalým milencem i před zuřivým řidičem a její spolubydlící koupí nové auto, aby už z něj Ava neměla modřiny. Ubrání se mu, nebo tomuto rozporuplnému muži podlehne? A co odhalí v Panském sídle? Erotický román This Man: Odhalení je prvním dílem This Man trilogie. Od samého začátku Vám nedovolí vydechnout: budete se zmítat ve vlnách citů, propadat se do hlubin vášně i stoupat do výšin romantické lásky.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

This Man , 2012

AliceTief
29.06.2020 4 z 5

Wow, no tak tak rychlou akci jsem nečekala, je to absolutně nereálný svět, ale stejně jsem se od toho nemohla odtrhnout a vrhla se na další knihu =)

jinbr
09.04.2020 4 z 5

Tento první díl mě připadal ze začátku takový trochu utahaný, ale potom začalo spoustu z toho dávat smysl později a hlavně pak v dalších dílech. Jednoznačně dlužno říci, že tady je hodně v erotickém ranku, což mě v zásadě nevadí, zde mi to přišlo i hezky a citlivě napsané. Na další díl jsem se opravdu těšila.

Knihomolka728
01.04.2020 2 z 5

Tuhle tu sérii nemám moc ráda. Už od začátku jsem chtěla Avu vzít a proplesknout???? Jak se někdo může za pár dní do někoho bezhlavě zamilovat??? Vždyť o něm nic neví,jen vi že vlastní "hotel".
Místo aby problémy řešila tak furt jenom utíkala,žarlila jak pominuta. Když na něho byla naštvaná tak ji to moc dlouho nevydrželo, stačilo aby na ní sáhl a už mu hned odpustila?
No a Jess toho bych vzala a nakopala do za*ku.. Přímo jsem nesnášela jak skoro na každé stránce začne počítat 3...2...1...0...
Co to mělo za smysl??? Proč to dělal?? Bože a jak ji rozkazuje a nadávají že mluví sprostě... Však sám nadává jak dlaždič..
Navíc Ava byla strašně naivní a neviděla nic jiného než Jessa.. Měla by si sundat ty růžové brýle
Série Zaslíbená byla mnohem lepší

Chvilkasnění
22.03.2020 5 z 5

Pohodové čtení na klidné večery. Kdo by si nechtěl užít poutavý a strhující příběh ve kterém si každý najde to své. ☺

Denca363
12.03.2020 3 z 5

Velice předvídatelný děj od začátku až do konce. Připomínalo mi to 50 odstínů šedi, ale sexuální scénky oproti odstínům nebyly tak ohrané a opakující se, ale nedokázala jsem knížku hltat a četla na etapy, tak možná proto z toho mám ten dojem.. konec knížky jsem předvídala a teď tuším i to co bude v pokračování, pokud se pletu, tak budu mile překvapená

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Patří mezi mé nejoblíbenější. Celá série je super.Doporučuji!!!!!!

Bet
15.01.2020 3 z 5

Je to opět klasika, je to odpočinkové čtení :)

SmisekIvuska
31.12.2019 2 z 5

Bohužel musím říct, že jsem četla lepší. Nějak mě to nenadchlo a asi si nechám ujít i ty další dva díly...

niced
28.11.2019 3 z 5

Mám tyhle zamilované, erotické románky sice ráda ale tohle je prostě strašně ohrané a jednoduché. Ava je pro mě úplná blbka, mrzí mě, že takové jsou ženské postavy většinou. Pořád to samé dokola, začne to šílenou láskou na první pohled, kdy ona není schopná slova! jak originální. Vůbec nevadí, že jí Jesse o sobě neřekne vůbec nic, protože jakmile po ní začne vyjíždět, stejně zapomene úplně na všechno. Pravdu o hotelu se dozví až na konci prvního dílu, přestože to bylo už dávno zřejmé (ale ona je přece úplně zaslepená láskou, že jo), a přestože by to nemusel být takový problém, normální člověk by se zachoval spíš jako Kate ale to prostě hlavní postava nemůže. Ona musí udělat pořádnou scénu a být strašně ublížená. Potom přijde další ublíženost, když se Jesse v opilosti nechová jako mílius po tom co ho odkopla..
V celé knížce je na můj vkus až moc sexuálních scén. Všechny jsou úplně stejné, takže už to není moc záživné, a musíte se prokousat několika stranami pořád stejného sexu, aby se příběh posunul o kousek dál.. asi tak o pár prohozených vět, po kterých je zase sex.
A Avino ztrácení antikoncepce je zase vrchol její naivity, přece vůbec není zřejmé kam ty prášky mizí, jí ale nějaké vynechávání evidentně. Jenom čekám kdy zjistí, že je těhotná, aby těch ohraných klišé nebylo málo.
Celkově to je trošku zklamání, úplně špatné to není, na večerní počtení to stačí, ale žádný hlubší dojem to po přečtení nezanechá. Možná by to vylepšilo vyprávění z pohledu Jesseho, protože Ava mi fakt nesedí.

JanaSustr
05.11.2019 2 z 5

Jsem už prehlcena těmito nesmyslnými romány. Je to uplne na hlavu. Hned big laska co muze skály lamat, na to se z chlapa vyklupe totální magor a ona si všechno nechá líbit ale přece ho nemůže opustit protože ji miluje ..... To me tak rozčiluje. Všechno na motivy 50 odstinu. Vickrat to cist nebudu. Ještě 3 díly, uplne by stacil jeden. Jesseho bych nakopala a Ave dala po tlamě aby se oba probudili. První díl se čte dobre protože jsem zvědavá co z toho bude ale další to zbytečne prodlužují. Není to nic pro mě.

Cometka
24.10.2019 2 z 5

Nějak k téhle autorce neumím "přilnout". Její příběhy mi přijdou strašně nereálné a přitažené za vlasy. Jednu sérii jsem dočetla jen ke druhé knize a tato série asi skončí už u první. Začínám mít alergii na spojení "všukat mozek do hlavy", kterým autorka rozhodně nešetří a i když se jedná o erotický román, s erotikou to má pramálo společného. Opět se hlavní hrdinové přitahují od prvního pohledu, opět dominantní nadsamec a k němu totální nána, co si nechá všechno líbit. Kdyby to všechno mělo aspoň hlavu a patu, ach jo.

Toledo
16.10.2019 4 z 5

Moc se mi libi jak je vykreslena postava Avy. Musim rict, ze je vcelku osvezujici, ze ma hrdinka alespon trochu soudnosti a nenecha se hned zblbnout. Jesse me obcas stve, ale uz jsem si na takove postavy (cti manipulativni, sexy, bohate a vse kontrolujici chlapky) zvykla. Pribeh je zajimavy, ctivy a uz se tesim na druhy dil. Kniha splnila co jsem od ni ocekavala. Preci jenom je to oddechovka, kde vsichni vime jak to skonci :)

petraj30
13.10.2019

Hodnocení si nechám až na poslední díl, protože mám z toho rozporuplné pocity, ale je to u všech erotických románů stejné - "miluju tě od první chvíle, ale řeknu a dokážu ti to až v posledním díle, zatím se budeme pořád scházet a rozcházet, protože jsem tak trochu magor a mám problémy, až si dáme život do kupy, budeme žít šťastně, až do smrti. " Je to pořád dokola, ale mě se to líbí, je to dobře napsané, čtivé, nenáročné, ale ráda hodnotím jako celek.
Jen pro úvod - Ava na mě působí moc naivně. Někdy je tvrdohlavá, ale podle Jessyho by bylo lepší, kdyby se nechala zbavit svéprávnosti, aby jí mohl řídit celý svět.
Tak uvidíme v dalších dílech....

PetraT12
24.09.2019 5 z 5

Kniha je čtivá a nenechám Vás se ani odtrhnout.

margitka13
01.09.2019 5 z 5

Ach Jesse..... Najtvrdohlavejší chlap, aký kedy "existoval". Mala som naňho riadne nervy. Svoju namyslenosť však kompenzoval láskou. Je to asi namilujúcejši knižný chlap akého poznám a preto som mu nedala kopačky, ehmm, teda Ava ;-) ❤
A Ava.. tak tej som zo začiatku vôbec nezávidela. Čudovala som sa že ho vôbec ešte berie na vedomie, ale neskôr? Bola som za ňu šťastná.
A tie hlášky? Jednoducho bomba. 3, 2, 1, nula zlatko.
Odo mňa asi všetko :D

pipi.sava
10.08.2019 odpad!

Jsem v polovině knihy a mám co dělat abych pokračovala ve čtení dále. Kniha se mi vůbec nelíbí. Eva je v pohodě ale Jess je mi silně nesympatický. To psychické násilí co v knize dělá se nedá číst. To není normální.

petra8095
23.07.2019

Prosím ví někdo názvy knih od Jodi Ellen Malpasove? Koupila jsem si knihu Odhalení je to 1 a chtěla bych si koupit i ty dvě ostatní. Děkuji a přejí hezký den

MaléZlo
14.04.2019 1 z 5

Já vlastně ani nevím, co jsem od knihy čekala. Přiznám se, že tohle byla první kniha tohoto žánru a pochopila jsem, že v budoucnu to pro mě asi nic nebude. Věřím, že kniha zaujme spoustu čtenářek, kniha nebyla špatně vedená, četla se velmi dobře. Ale zajímalo by mě, jestli spisovatelka ví o čem mluví. Ono to totiž v knize působí dost směšně někdy až, že to člověka rozčílí, když vykresluje muže majetnického a tak nějak, že ovšem rozhoduje. Ale v reálném životě, to úplně člověka ničí a zadupává jeho osobnost pod zem.
Dost věcí mě přišlo absurdních a tak neuvěřitelně trapných, že jsem myslela, že knihou hodím někam z okna. Například když byli všichni v baru a Jesse začal tancovat na JTýho. A ještě jak o tom mluvili.. Prostě jsem si tuhle situaci nedokázala představit jinak, než jak se všichni smějí okolo, ale v knize to bylo popsáno jako něco, co jen tak chlapi nesvedou, tancovat tak skvělými pohyby, dokazovat, jak je někdo skvělý tanečník.
Knihu jsem dočetla jen proto, abych věděla, jak dopadne, ikdyž mě závěr stejně nepřekvapil.
V sérii pokračovat dál nebudu, prostě jsem šlápla s žánrem vedle.

wendy944
01.04.2019 4 z 5

serie celken dobře čtiva postavy super měly hloupku vtipne i smutne ale sexy

michaela8804
26.12.2018 4 z 5

Než jsem se pustila do této trilogie, resp. prvního dílu, četla jsem hodně recenzí, jak od českých čtenářů, tak i zahraničních a tak nějak mi vrtá hlavou, proč je tahle autorka a vůbec tahle trilogie v zahraničí tak oblíbená.
No není to pro každého, to jednoznačně. Já jsem se do tohohle příběhu zbláznila hned během prvních pár stránek.
Samozřejmě, Jesse je trochu cvok, ale Ava se mi hodně libí. Myslím, že je chytrá, nezávislá a svým způsobem i trochu naivní, ale to já jsem byla taky, protože mi prostě do poslední chvíle nedocházelo, co to ten jeho "hotel" vlastně je.
Ava s Jesseho chováním bojuje, snaží se tomu i porozumět a i se tomu vzpírá. Je to sice těžký boj, ale ona to nevzdává, opravdu se snaží mu porozumět a mě se to vážně líbí. Je chápavá, ale nenechá se tak snadno bez boje pokořit.
Jenom první díl má 500 stran a nebyla chvíle, kdy bych se nudila nebo si řekla, že už není o čem psát. Vůbec ne! Děj má spád, pořád se tam něco děje a nutí vás to číst dál. Jsem překvapená, že to Jodi, takhle zvládla a podle mého názoru ji to katapultuje mezi první příčky best selling autorek. Proto je v zahraničí tak oblíbená.

erotika

Jodi Ellen Malpas