Zloduch v nesnázích

Zloduch v nesnázích https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/245883/mid_zloduch-v-nesnazich-245883.jpg 5 36 9

Temný pán série

U devíti pekel! Temný pán, největší ničitel a nejvyšší vládce Temnokraje, který je momentálně nucen přebývat v těle ubožáckého pozemského kluka, musí čelit dalším nesnázím. Doufal, že se konečně vrátí do rodného Temnokraje a že mu bude vládnout ve své pravé, děsuplné podobě. Jenže ouha, místo něj tam mocné kouzlo odneslo jeho pozemskou kamarádku Suz. Ale to ještě není to nejhorší. Ti pitomci v Temnokraji totiž považují Suz za Královnu temnot. A ta se pohodlně uvelebí Temnému pánu na jeho trůně a začne měnit říši podle svého vkusu. Orkové a paladinové ji však za svou vládkyni odmítnou uznat a raději navzdory staletím trvajícímu nepřátelství uzavřou spojenectví. Je nejvyšší čas zasáhnout! Temný pán se musí vrátit domů a postarat se o pořádek. Jenže jak?! Britský deník Daily Express označil Temného pána za „jednu z nejoriginálnějších knih roku“. První díl, který Argo vydalo v roce 2013, Temný pán - Školní roky, získal prestižní Cenu Roalda Dahla 2012 za nejvtipnější knihu.... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Argo

A Fiend in Need / Schooľs Out , 2012

dájavídek
05.10.2023 5 z 5

Lepší než 1 díl! Kniha se m i moc líbila!

Bulma
18.05.2018 5 z 5

výborná knížka :)

japan25
25.01.2017 4 z 5

Výborná knížka teď ji čte můj bratr a taky ji velice chválí

Paixan
27.03.2016 4 z 5

Výborná kniha, ale tu Suz fakt nenávidím.

kendllajf
11.08.2015

Jako u první knihy této triologie.:)

Ddaannddaann
31.03.2015 5 z 5

Doopravdy velice dobré, doporučuji

LordSnape
29.12.2014 5 z 5

Oproti prvnímu dílu ubylo humoru, ale zas přibylo napětí i akce, včetně morálních dilemat, které musí řešit Suz v Temnokraji, ale to je u dětské knihy dnes žádoucí. Příběh se vyvíjí dobře a já se opět královsky bavil i ve svém dospělém věku.

Želvička94
19.11.2014 5 z 5

Velice doporučuji! Nádherná kniha! :)

Brambram
26.09.2014 4 z 5

Musím říct,že se mi to líbilo víc než první díl i malůvky Temnokraje se povedly. Pěkná četba pro kluky tak kolem devíti let i když textově obsáhlejší.

padouchové, záporňáci

Jamie Thomson
britská, 1958
2013  85%Školní roky
1996  84%Talisman smrti
1998  77%Samurajův meč
2015  89%Navěky po škole
2014  91%Zloduch v nesnázích

Kniha Zloduch v nesnázích je v