Vyvolení

Vyvolení https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115226/temna-akademie-vyvoleni-115226.jpg 4 339 57

Darkova akademie je škola jako žádná jiná! Každý semestr se stěhuje na nějaké nové úžasné místo a studují tu jen neuvěřitelně krásní a inteligentní mladí lidé. A čím více se toho nová zahraniční studentka Cassie Bellová o Akademii dozvídá, tím je zvědavější...Jaká zlověstná tajemství střeží Vyvolení – skupina vybraných studentů, kteří se od nezasvěcených drží dál? Kdo je tajemný cizinec, který se v noci potuluje po chodbách? A co se doopravdy stalo před rokem, kdy tu za záhadných okolností zemřela studentka? Cassie zjišťuje, že vědět málo je sice nebezpečné, ale vědět příliš mnoho ji může zabít. -- 1. vydání. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Secret Lives , 2009

barborelka
11.04.2013 2 z 5

Dobrý nápad ale napsané absolutně nezáživně. Do čtení jsem se musela nutit a sem tam i přeskakovala ;-/ Po dalším díle bohužel nesáhnu ....

Petronela
09.04.2013 5 z 5

Velmi nápínáva kniha s překvapivým vyvrcholením

RouZuše =P
09.03.2013 5 z 5

Krásná, zajímavá, ... prostě super knížka :)

VeverQa
13.02.2013 5 z 5

Další kniha u které nechápu, proč má tak malé hodnocení. Mně se rozhodně moc líbila. Ranjit je k sežrání :D
OBROVSKÝ SPOILER
Čekala jsem, že Vyvolení budou upíři, hodně věcí tomu nasvědčovalo, ale nakonec se ukáže, že jsou to lidé + duchové! to bych teda nečekala, ale nápad je to velice originální.
KONEC SPOILERU
Rozhodně se těším na další díl!

Atík
03.02.2013 5 z 5

Tuto knihu jsem měla přečtenou za dopoledne. Moc dobře se četla a byla velmi poutavá a srozumitelná. Nejlepší je vztah Cassie s Ranjitem♥, čili konec knihy. :)

deedulka
25.12.2012 5 z 5

Trochu jiné duchovno, ale stejně mě děj strhnul a stránky jsem hltala plná napětí. Teď se nemůžu dočkat až se mi do ruky dostane 2. díl. :)

Kate.S
24.12.2012 1 z 5

No, příběh to není možná špatný, ale mě to prostě přestalo bavit. Přečetla jsem něco málo přes půlku, ale scházelo mi tam něco, co by mě zaujalo. Nic takového jsem tam nenašla.

~.Lucy.~
09.11.2012 4 z 5

Skvělá, skvělá knížka ! (spoilery) Ale duchové co se živí z ostatních ? Vážně ? Sice originální, to jo, ale. Prostě mi to moc nesedí. Zase něco nového :) Nakonec jsme Mooooc ráda že je s Ranjitem ♥ :) Ale na 5* to není. Ale určitě, Doporučujíííí !

Rose18
02.11.2012 3 z 5

Myslím si, že jsem od této knihy očekávala mnohem víc, než bych měla... Samozdřejmě jsem byla zklamaná. - Některé pasáže jsem musela číst několikrát, protože se hodně špatně chápaly a autorka se naprosto zamotala v postavách.

greetchen
18.09.2012 3 z 5

Trochu pomalý rozjezd, ale nakonec se to rozjede a ke konci už kniha nepostrádá spád, napětí a chuť začíst se do dalšího dílu. Autorce ovšem nelze upřít poněkud kostrbatý jazyk.

Iworri
13.09.2012 3 z 5

Děj by mohl být svižnější, tímto tempem na mne kniha působila průměrně. :/

jesie
20.08.2012

Knížka mě nenadchla ani neurazila, bohužel jsem čekala originálnější nápad. Je to trochu podobné knize Hostitel, která se mi, ale líbila mnohem víc. Po éře upírů, přichází éra duší :-)

frukeška
28.06.2012 4 z 5

Podle mě, to byla dobrá knížka na odreagování. Odháněla jsem všechny, kteří mě od ní chtěli odpoutat. Doporučuju a rozhodně si přečtu další díl. Jsem strašně zvědavá, jak to s Cassie dopadne :)

ciniminisek
21.06.2012 4 z 5

Pěkná knížka,dobře a rychle se čte.Taková oddechovka.Zase něco jiného o proti upírům a andělům.Občas trochu "páté přes deváté".Znovu bych si ji asi už nepřečetla ale druhý díl 100% ano.

Nicoletka
19.05.2012 4 z 5

Velmi dobře se mi četla, přečtená během jednoho dne. Je to zase něco jiného. Rozhodně všem doporučuji. :))

mis22
04.04.2012 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Je to vlastně zase trošku něco jiného. Určitě doporučuji. Zkrátka takové oddychové čtení:D.

Lea
04.04.2012 3 z 5

Průměrné čtení pro mladší milovníky tajemna. Neurazí, nenadchne.

pro dospívající mládež (young adult)

Gabriella Poole
skotská, 1964