Tatínkova holčička

Tatínkova holčička https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8335/bmid_tatinkova-holcicka-UK9-8335.jpg 4 257 69

Ellie Cavanaughové bylo teprve sedm, když byla její starší sestra Andrea zavražděna. Právě ona tehdy ukázala rodičům skrýš, kde se znetvořené sestřino tělo našlo. Dramatická událost poznamenala celý Elliin příští život, neboť rodiče ji od počátku svým způsobem vinili z tragédie a vyčítali jí, že jim o skrýši neřekla hned tu noc, kdy Andrea zmizela. Matka ze zoufalství začne propadat alkoholu. Díky svědectví malé Ellie je uvězněn muž, o jehož vině byla přesvědčena. Ten také, jakkoli svou vinu vytrvale popíral, strávil příštích dvaadvacet let ve vězení. Pátrání však mnohem později odkryje nová děsivá fakta, která postaví tehdejší sestřinu vraždu do zcela jiného světla. S každým dalším zjištěním je Ellie, z níž se mezitím stala novinářka, blíž a blíž nebezpečnému střetu se zoufalým vrahem. Ellie je však tentokrát odhodlána zjistit pravdu za každou cenu a nechat si ji pro sebe.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Daddy´s Little Girl , 1997

-Nikola-
08.06.2015 2 z 5

Po celou dobu četby této knihy jsem se nemohla vžít do role hlavní hrdinky. Nějak jsem ji prostě nerozuměla. Možná to bylo i opačnými názory vedlejších postav.
Zápletka i vyvrcholení bylo úžasné. Ovšem zdálo se mi, že na tak malé ploše vystupovalo až příliš moc postav a děj se odehrává příliš rychle.
Autorka nezacházela moc do detailů, jak by se u detekitvního románu dalo očekávat. Naopak jsem byla znuděna neustálými stereotypy hlavní hrdinky. A to, že neustále navštěvovala kdejakou restauraci či penzion, objednávala si čaj nebo kafé.
Taky bych asi čekala větší vykreslení postav pomocí psychiky a emocí.
Kniha byla pro mě oddychovou záležitostí u kávy, přečetla jsem ji během 2 dnů. Bavila mě, ale vyhledávat znova ji už nebudu.

noral
16.05.2015 4 z 5

Moje první knížka od této autorky a moc se mi líbila. Určitě si přečtu i další její knihy.

Jajulle
14.04.2015 5 z 5

Krásně napínavá kniha, přečetla jsem ji jedním dechem.

ovpana
03.12.2014 5 z 5

Prostě úžasná kniha,dobře se čte

krejcovka76
04.10.2014 5 z 5

Velmi dobře čtivá. Příběh mě upoutal už od samého začátku. Jsem pouze zklamaná velmi rychlým koncem, kdy na posledních 2 stranách vyvrcholil celý napínavý příběh.

kety76
16.09.2014 5 z 5

Kniha se četla velice dobře, má zajímavý námět a zpracování, rozhodně stojí za přečtení.

vterinka
15.08.2014 5 z 5

Úžasná kniha, která ve mě stále vyvolávala emoce a mrazilo mě z ní. Rozhodně doporučuji přečíst. :-)

michaelapond
29.07.2014

Parádní kniha. Chytla mě tak, že jsem ji přečetla za tři dny. Obecně miluji detektivky od této autorky, ani jedna mě zatím nezklamala.

Michnicka
23.06.2014 5 z 5

Výborná kniha. Podle názvu mě o nelákalo, ale příběh je úplně o něčem jiném. Čte se sama a i přes veliké přesvědčení hlavní hrdinky je to velmi zajímavě vyřešeno a o napětí není nouze. Podle mě, zatím nej kniha od Mary, kterou jsem četla.

Ellis
29.05.2014 4 z 5

Celkem dobré čtení, na začátku mě bavila dost, zaujala mě zápletka. Pozdější vyšetřování už tak čtivé nebylo, ale celkově to šlo. Přečteno za 2 dny.

keselylenka
04.05.2014 4 z 5

Líbila se mi, děj byl zajímavý, i když jsem pořád čekala něco víc, nějakou tajemnější zápletku :-), ale to už je asi deformace od jiných spisovatelů.

terezaeaby
21.04.2014 5 z 5

Byla to moje první kniha od autorky a naprosto mě dostala , od té doby je moje nejoblíbenější

Jack Bauer
09.02.2014 2 z 5

Po tolika oslavných komentářích jsem se po několika letech opět vrátil k nečtenější autorce současných detektivek, ale tentokrát jsem byl zklamán. Napětí s prvky hororu se vytratilo jedná se vlastně jen o investigativní vyšetřovaní jednoho starého případu. ne že by kniha byla špatná, ale oproti předchozím mistrovským dílům je to krok vedle.Všichni tu píší napínavá, mě nepřipadla ani trochu.

Hany...
04.11.2013

Kniha se mi moc líbila, a četla se dobře:)

rtesarova88
12.09.2013 5 z 5

Tato autorka je prostě nejlepší!! Její knížky jsou ty nejlepsí..

monte
31.08.2013 4 z 5

Napínavá a čtivá. přečtena za dva dny

Marika Vanova
16.08.2013 4 z 5

Kniha se četla celkem dobře, ale chvílema mě šťouravá Ellie prudila.

bobina58
15.08.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila,napínavé čtení.

chiara
21.07.2013 4 z 5

Titul knihy mne zpočátku silně odrazoval, musím ale přiznat, že se četla velmi dobře, příjemná oddychová četba se kterou jsem se rozhodně nenudila.

luciaveli
05.03.2013 5 z 5

Moc pekna, autorka me opet nezklamala:) doporucuji...