Tatínkova holčička

Tatínkova holčička https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8335/bmid_tatinkova-holcicka-UK9-8335.jpg 4 257 69

Ellie Cavanaughové bylo teprve sedm, když byla její starší sestra Andrea zavražděna. Právě ona tehdy ukázala rodičům skrýš, kde se znetvořené sestřino tělo našlo. Dramatická událost poznamenala celý Elliin příští život, neboť rodiče ji od počátku svým způsobem vinili z tragédie a vyčítali jí, že jim o skrýši neřekla hned tu noc, kdy Andrea zmizela. Matka ze zoufalství začne propadat alkoholu. Díky svědectví malé Ellie je uvězněn muž, o jehož vině byla přesvědčena. Ten také, jakkoli svou vinu vytrvale popíral, strávil příštích dvaadvacet let ve vězení. Pátrání však mnohem později odkryje nová děsivá fakta, která postaví tehdejší sestřinu vraždu do zcela jiného světla. S každým dalším zjištěním je Ellie, z níž se mezitím stala novinářka, blíž a blíž nebezpečnému střetu se zoufalým vrahem. Ellie je však tentokrát odhodlána zjistit pravdu za každou cenu a nechat si ji pro sebe.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Daddy´s Little Girl , 1997

konicekbily
29.11.2017 3 z 5

Standardni autorčin příběh neoplývá ničím navíc - někakým bodem zvratu. Čte se dobře, ale žádná velká překvapení v knize nečekejte. Dobrý relax z amerického prostředí.

Mindy
26.11.2017 1 z 5

Tak tohle mě teda nepohltilo, zdlouhavé, nezáživné, na konci mě vlastně ani nezajímalo,kdo je pachatel. V rozhovorech skoro každá věta začínala oslovením, to mi hodně vadilo.

Godžaver
31.10.2017 3 z 5

Knížky od Mary Higgins Clark mám ráda, ale tato celkem zklamala.

Len2očka
30.10.2017 3 z 5

Knížky od této autorky mám moc ráda,ale tahle nepatří mezi ty moje nej.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Tahle kniha je děsivá a krásná zároveň. Wow. Nejlepší autorčin počinek.

Paja1709
15.03.2017 5 z 5

Velmi povedena krimi.Napeti az do konce .Doporucuji.

Olous1
11.03.2017 5 z 5

pěkné,doporučuji přečíst.

Deni17
07.02.2017 4 z 5

Čtivá kniha.

prochajda
27.12.2016 4 z 5

Kniha mě nezklamala, byla čtivá a napínavá až do konce i když jsem dle názvu čekala úplně jiný příběh.

dom.ini
24.09.2016 3 z 5

Pro mě to bylo takové pohodově počtení. Knížka nebyla nějak super napínavá, ale tím rozhodně nechci říct, že by byla nudná nebo nezáživná. Za mě to byla spíše taková klidnější detektivka s hezkým příběhem, kterou jsem si ráda přečetla, ale za pár dní na ni pravděpodobně zapomenu.

motolka
23.08.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Doporučuji. Clarková patří k mým nejoblíbenějším spisovatelkám. Zatím mě nezklamala ani jedna knížka od ní.

Hned jsem začala číst další její knížku: Kam se poděly děti
I tahle knížka je už napínavá od první stránky.

barusak1
03.07.2016 5 z 5

Moje první kniha od autorky a veliká spokojenost. Kniha se dobře četla, příběh napínavý. Ráda si přečtu další knihy.

maličkán
27.05.2016 5 z 5

Perfektní. M.H.Clarková zase nezklamala. Přečteno jedním dechem.

AnetSpring
15.05.2016 5 z 5

Naprosto geniální detektivka! Celá knížka je vlastně hrozně smutná. Od autorky si určitě koupím nějakou další knihu, kterou napsala.

Pajina68
31.03.2016 5 z 5

Další skvělá kniha od této autorky.

skyt
14.11.2015 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Až na konec, který skončí vrcholení děje na posledních stránkách.

1casper
11.11.2015 5 z 5

Jak detektivky nemusím, nevyhledávám je, tak tahle mě pohltila od první stránky. Pořád jsem čekala, KDO......Skvěle napsaná knížka.

Vlaďka189
17.09.2015 4 z 5

Podle názvu jsem měla trochu obavy co mne čeká, ale o to větší bylo překvapení. Kniha mne chytla od první stránky a nemohla jsem se od ní utrhnout, i přesto, že některé pasáže byly zdlouhavé a tak trochu o ničem, ale do poslední chvíle jsem si nebyla jisté jak to dopadne, i když tip jsem měla.

mariva
12.08.2015 5 z 5

Autorka patří mezi mé oblíbené, ale už dlouho jsem od ní nic nového nečetla. Tahle knížka mě zase chytla, četla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se dočkat odhalení skutečného vraha.

malen
25.07.2015 5 z 5

Taky jsem přečetla jedním dechem ..