Tatérka

Tatérka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386208/bmid_taterka-Nuw-386208.jpg 4 1315 1315

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který zaživa vyřezává umělecká díla z těl svých obětí. Marni skrývá tajemství a má pádné důvody, proč nedůvěřovat policii. Jak se proto rozhodne, když ji navštíví mladý, čerstvě povýšený inspektor? Pomůže mu vyšetřit jeho první vraždu, nebo se po stopách vraždící zrůdy vydá sama?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Plus

The Tattoo Thief , 2018

katka.oo
25.04.2019 5 z 5

Pecka, super kniha, dobře se četla, zajímavé neotřelé téma, hlavní postavy mi sympatické, doufám, že bude pokračování.

veru1979
24.04.2019 5 z 5

Čtivá líbilo se mi to

Laza27
18.04.2019 2 z 5

Celé to na mě působilo hrozně "amatérsky" a chování některých postav mi připadalo až trapné.
Určitě bych se bez přečtení této knihy obešla, i když nápad v tom je, komunita tatérů je také celkem zajímavá a obsahuje pár překvapivých pasáží.....

josska
13.04.2019 5 z 5

Knížka mě příjemně překvapila,byla výborná,čtivá,místy drastická,ale měla děj a spád...těším se na další pokračování

Avila
09.04.2019 4 z 5

Kniha je čtivá a nemá žádná hluchá místa,vše pefektně zapadá do celkového příběhu. Určitě stojí za přečtení...

Princezna22
08.04.2019 5 z 5

Za mě pecka ,četlo se to velice dobře. Nemohla jsem přestat číst. Děj napínavý až do konce,poměrně dost akce a brutalita též.. Já jsem spokojená! za mě doporučuji

Falda
04.04.2019 4 z 5

Nic převratného, ale kniha se četla velmi dobře. Líbil se mi námět a byl mi i hodně blízký. Za přečtení stojí.

nicole1990
01.04.2019 5 z 5

Super čtení. Napětí knížce nechybělo. Byla mi sympatická i Marni i vyšetřovatel Frank. Komplic vraha mi byl jasný skoro hned.

Beruska18
31.03.2019 3 z 5

Kniha je spíše takový průměr, že začátku mi dělalo problém se začíst, až ke konci se začalo něco pořádně dít. V každém případě prostředí do kterého byl děj vložen bylo zajímavé a neokoukané.

SimonaP
26.03.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila, akorát jsem moc nechápala vztahy mezi policisty a jejich chování. Jinak pachatele jsem odhadla celkem brzy.

mončičáček
24.03.2019 3 z 5

Dlouho jsem přemýšlela-dvě nebo tři? A výsledek? Jedna hvězda za námět, druhá za střídání vypravěčských perspektiv a třetí za pasáže psané kurzívou...Snad mi nikdo nebude vyčítat,že jsem knížku zařadila jako dílo od ženské autorky s mužskou hlavní postavou - vždyť co by byla Marni bez Francise...Ale Mikael s Lisbeth jsou těžká konkurence....

vera4669
24.03.2019 2 z 5

Knihu jsem koupila že zvědavosti, že má slušné hodnocení. Od začátku však ve mě budila spíše rozpaky. Neříkám, že nápad byl špatný, ale napětí nějak pokulhávalo.. Za mě hodně slabá kniha, kterou pošlu do světa, v knihovně by zabrala zbytečné místo.

Mandlevest
23.03.2019 4 z 5

Z doby, kdy jsem si myslela a hlavně troufala na to, že by se mělo zkusit skoro všechno :-), mám jednu malou ozdůbku na rameni. Proto jsem knihu výmluvného názvu nemohla opomenout. Začátek mě moc nebral, postupně jsem se začetla, ale žádná postava mi nebyla kdovíjak sympatická, spíše, hlavně postavy policistů včetně jejich nadřízeného, působily jako literární karaoke. Nevím, možná to byl záměr jako protipól k velmi krutě popsaným vraždám, ale nějak mi to k celému pojetí knihy nesedělo.

kikies
21.03.2019 4 z 5

Za mě super! Originální prostředí, zajímavý námět, dostatečně napínavé a tak akorát drsné. Moc příjemné čtivo, velice ráda budu pokračovat...

Kiris145
19.03.2019 4 z 5

Knížka mě bavila. Byla čtivá a ze zajímavého prostředí, ale trochu mi chyběl ten wow efekt...

Danago
14.03.2019 3 z 5

Zajímavé prostředí i nápad. Ale na mě knížka neměla dostatečný spád a napětí. Četla se dobře. Ale spíš taková oddechovka než, že bych se od ní nemohla odtrhnout. Uvidíme jaký bude další díl.

ArwenAragorn
13.03.2019 4 z 5

Neobvyklé prostředí tetovacích salónů, ale scházelo mi tam víc napětí, i když na konci ho zase bylo na několika stránkách až dost.. Jinak je ale kniha čtivá a nenudila.

Terrez93
08.03.2019 4 z 5

za me super..kratke kapitoly,ktere mely spad. cetlo se velmi dobre, konec mohl byt trosku vice rozepsan, bylo to ukonceno snad v jedny kapitole. Postavy super, dej neotrely..

Gabetka
07.03.2019 3 z 5

Zajímavé prostředí, postavy s příběhem a čtivý styl. Kdyby autorka neupozorňovala až příliš často bez zjevné nutnosti na jednu linku, asi bych až do konce ani netušila, kdo je pachatelem. Takhle mě to bilo do očí až příliš. Také tam na můj vkus byly až moc řešeny policejní tahanice, až jsem měla pocit, že policie je zcela nekompetentní k čemukoli jinému než vlastním vnitřním bojům. Další díl si však určitě přečtu.

fayne
04.03.2019 4 z 5

Hodne ctiva prvotina autorky, zajimavy namet z taterskeho prostredi, pomerne dost nasili a krve a pachatele jsem skoro do posledni chvilky netipovala. Neco malo tomu do dokonalosti jeste chybelo, ale verim, ze pokracovani predci moje ocekavani :-)