Takoví normální #přátelé

Takoví normální #přátelé https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415431/bmid_takovi-normalni-pratele-Rjt-415431.jpg 4 164 50

Nic takového jako dokonalý život neexistuje. Jen dokonalá lež. Becca je dokonalá. Má práci snů, milujícího manžela, roztomilou dcerku, krásný dům, dovolené tráví na exotických místech a ráda o tom informuje své přátele na sociálních sítích. A proto toho o ní Lizzie ví tolik, i když vlastně nikdy nebyly přítelkyně. Dá se ale věřit všemu, co vidíte online? A není nakonec poznání pravdy ta nejhorší věc, kterou jste mohli udělat?... celý text

Romány Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Beta-Dobrovský

Friends Like These , 2018

maximus13
12.10.2020 5 z 5

1) nedejte na obal knihy
2) dobře se bavte u psychohrátek pomocí sociálních sítí
3) tipnete si kdo a jak to udělal?

Nany_cz
09.09.2020 4 z 5

Velmi povedený příběh spojený s tím, co vše se může stát na sociálních sítích, které téměř každý dnes a denně používá. V této knize je i krásně vykresleno to, že vše co je na sociálních sítích uváděno jako dokonalé, tak nemusí v reálném světě být.
Kniha mě opravdu chytla a stále jsem váhala, která z hlavních postav je vlastně možná oběť. Obálka je sice příšerná, ale tady aspoň dokonale sedí rčení nesuď knihu podle obalu, naopak knihu velmi doporučuji, byl to dobrý psychothriller.

JustWomen
20.06.2020 2 z 5

Omylem odeslaná zpráva na sociální síti, komu se to nikdy nestalo? Až do půlky jsem věřila, že to může být poměrně dobré čtení, ale nebylo. Příběh drhnul a konec byl opavdu banální, policie by musela být úplně blbá, aby neodhalila pravdu a řídila se jen podle toho, co ji kdo řekne. Tak to byl omyl...

perpe2a
14.06.2020 4 z 5

Knížka mě mile překvapila. Zajímavý a nepředvídatelný děj psychothrilleru. Doporučuji.

Martina023
30.04.2020 3 z 5

Kniha má podle mě hrozný obal,ale jinak se mi kniha líbila.Propojeni psychopatky a sociálních sítí je dost dobré.

harena
10.04.2020 4 z 5

"Kolik lidí v životě potkáme a nikdy je neprohlédneme? Kolik jich ukrývá před světem svou temnou stránku? Je děsivé jen pomyslet na všechna ta monstra skrývající své skutečné já."
Thriller pro ženy s aktuální tématikou a dokonce s prvky hororu. Psychopat + sociální sítě = naprostá tragédie. Všichni víme, že na sociálních sítích se ukazují lidé v nejlepším možném světle a skutečnost je leckdy úplně jiná, což stále a stále opakujeme svým dětem. Tady je vše dovedené až do krajnosti a autorce se tak povedl napsat čtivý a napínavý thriller. A jen na okraj : obálka je opravdu příšerná.

Danago
07.03.2020 5 z 5

Skvělé. Napínavé od začátku do konce. Výborně vymyšlený příběh. Přečteno jedním dechem.

Šánka
10.02.2020 5 z 5

Tato kniha je pro mne velkým překvapením, a to v tom nejlepším. Obálka je tedy (podle mne) příšerná a nelákající, docela bych si tento psychothriller dovedla představit s tou zlatou plackou, ale hlavně v pevné vazbě. To je ale jediné mínus této knihy.
Chcete vědět, co může způsobit jedna odeslaná zpráva na sociální síti nesprávnému příjemci, jak nebezpečné může být zveřejňování svého soukromí ? Ano, jistě víte, ale tohle si přečtěte :-). Je to velmi napínavé, temné, prolhané a v závěru až hororové. Musím říct, že tento typ závěru ráda nemám, ale tady je dokonalý.
Opravdu parádní psycho a já děkuji za tip mým oblíbeným uživatelům za lákavé komentáře.

Veju007
29.01.2020 5 z 5

Takoví normální #přátelé je úplně šílenej psychothriller, kde si ani na chvilku nemůžete být jistí tím, co čtete... o síle sociálních sítí, o falešných životech, které tam žijeme, a o tom, čemu se dá věřit...byla to šílená jízda, která mě bavil od první do poslední stránky a jsem NADŠENÁ závěrem!

ennlady
13.12.2019 4 z 5

Hodně zvláštní knížka, která podle mě stojí za přečtení a kterou skutečně nelze soudit podle obálky. Dvě ženy - a každá z nich vypráví tentýž příběh po svém, ale hodně po svém a to tak věrohodně, že opravdu nevíte, která z nich říká pravdu a která je skrznaskrz prolhaná mrcha. Pak je tam ještě jeden muž, o kterém taky úplně nevíte, co si myslet, protože... Já tedy knížku doporučuji, i když mě jednu chvíli trošku nudila, ale fakt jen trošku.

Terka1975
04.12.2019 5 z 5

Opravdu jsem nevedela komu fandit a nekdy ani kdo je kdo. Prvni polovina je jako dortik ke kave, ale ta druha polovina knihy vas donuti nalit si whiskey, abyste to ustali.

Knihomolkateri
26.11.2019 5 z 5

Tady se skvěle hodí nesoudit knihu podle obálky, skvělý děj, napětí co by se dalo krájet, perfektní závěr. Doufám, že autorka napíše více knih.

ZimníLidé
20.11.2019 5 z 5

Co dodat...nemělo to chybu! Trochu víc psycho ;) Knihu DOPORUČUJI - TOP!

monci6485
15.11.2019 5 z 5

Tak tohle je hra na nervy, ani jsem nedýchala. Nikomu se nedalo věřit, prostě parádní od začátku do konce.
Nechápu, proč má kniha tak otřesnou obálku, když ta zahraniční je fakt pěkná. Já četla eknihu, u které to nevadí, ale tohle bych do knihovny nechtěla..

Kekik
08.11.2019 5 z 5

Po přečtení anotace jsem vůbec nečekala, že se v knize skrývá takový příběh. Je těžké se vyhnout spoilerům, takže jen DOPORUČUJI !!!

okeey
04.11.2019 5 z 5

Příběh o síle sociálních sítí. Už dávno víme, že na ,,insta" facebooku a dalších, se lidi ukazují v tom nejlepším světle a realita je pak úplně jiná. Ale tady to bylo zahnáno do takových krajností, které vedou k zamyšlení a konec? Ten mě naprosto rozložil, trošku jsem to tušila, ale že to bude tak promyšlené, to fakt ne. Každopádně se tento příběh snoubí s thrilerem, jež vás nutí číst stále dál a ,,to mám rád". Rozhodně nutnost, nečekej na nic, pořiď si to a čti!

kneslova
20.10.2019 5 z 5

Velice slušně napsaná kniha , která vás navede a pak zase vyvede z toho co jste si mysleli. Ano, povedená záležitost

plamínek21
15.10.2019 3 z 5

Rozhodně aktuální téma do dnešní doby "přátel", "lajků","hashtagů" a podobných dalších vychytávek, bez kterých si asi mnozí nedovedou svou existenci vůbec představit. Odvrácená strana velkého bratra gugla podaná příběhem, který sice trochu dře, ale možná přesně stejným způsobem jako realita mnoha lidí.

kiraa
29.09.2019 5 z 5

O co míň mě zaujala obálka, o to víc mě bavil vnitřek. Naprosto čtivá záležitost, kde jsem téměř do posledních stran tápala, kdo je oběť a kdo pachatel. Když už jsem myslela, že vím, vzápětí jsem zjistila, že mým favoritem je psychopat jak vyšitej. Prostě takovej pěkně rozehranej ping pong :) Fejsbůky a instáče jako přehlídka pseudoživotů, vytuněných ksichtů i těl prohnaných přes filtry a photoshopy. A teď chci alespoň deset lajků nebo si vás najdu ... a to budete koukat :)

Bar16
20.09.2019 4 z 5

Na knihu jsem natrefila náhodou a zaujal mě její název natolik, že jsem si ji hned koupila - a nelituji. Až na ten trochu americký konec byl příběh dobře promyšlený a zajímavě napsaný. Autorka dobře vystihla nebezpečnost sociálních sítí. A nejen to. Kolik manipulátorů kolem nás s posměškem na rtech denně projde? Kdo ví...