Tajemství živých

Tajemství živých https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399841/bmid_tajemstvi-zivych-ixE-399841.jpg 4 248 87

Život mladé maminky Abigail vypadá zvenčí naprosto dokonale: má pohledného úspěšného manžela, který ji miluje, rozkošnou malou dcerku a honosný dům na předměstí. Jenomže Abigailina minulost je plná temných tajemství, která zřejmě někdo odhalil. Někdo, kdo začíná postupně ničit všechno kolem ní... a kdo nakonec unese i miminko Izzy. Vyšetřováním případu je pověřena inspektorka Robyn Carterová. I její minulost je plná tajemství, těžkých ztrát a pocitů viny. Robyn se vrací k policii po roční pauze, kdy se snažila vyrovnat se smrtí snoubence, a její první případ zprvu vypadá jen jako nevinné pátrání po pohřešovaném učiteli hudby. Jenže lidé z okolí ztraceného Lucase začínají záhadně umírat, a když Robyn vytuší, že mezi jejím případem a únosem malé holčičky existuje spojitost, pochopí, že pátrá po několikanásobném vrahovi. A jestli má zachránit Izzy, nemá moc času…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Little Girl Lost , 2017

Mandlevest
19.10.2019 4 z 5

Další, nová detektivní série, která se vyvíjí více než slibně. Za mě místy trošku překombinované, ale určitě si přečtu, již avizovaný, nový případ. Jen ty detektivní inspektorky jako by v posledních sériích, které jsem měla možnost číst, jsou si hodně podobné, zatížené tragickou minulostí a různými démony. A tak čekám na nějakou šťastnou optimistku, které to na inteligenci určitě neubere a složitý případ dovede taktéž do zdárného konce :-).

JitkaHambi
05.10.2019 5 z 5

Bomba!!!Včera večer jsem začala číst a dnes odpoledne jsem knihu dočetla!Nemohla jsem se odtrhnout!Tolik zvratů a napětí už od začatátku!Opravdu výborná kniha, doporučuji!

esfinge
08.09.2019 4 z 5

Pomalejší začátek, konec jsem hltala. Zajímavá kombinace vypraveni minulého času, který postupně přechází do přítomnosti a tím celý příběh vyústí.

Jiparis
01.09.2019 4 z 5

Falesny zivot a touha po pomste za to, co se ji prihodilo v detstvi ji promenily ve zmatenou, poranenou zenu.Myslim,ze nakonec we ukazalo,jaka by mohla byt,kdyby zila v normalni rodine.

alilunka
26.08.2019 4 z 5

Zajímavá, čtivá knížka. Prolínají se tu 2 časové linie a člověka to nutí číst dál a dál. Mě bavila, i když od začátku člověk ví, kdo vraždí, tak to rozhodně neubírá na kvalitě knížky.

Lejdus
22.08.2019 4 z 5

Kniha byla skvělá, ale mám dvě výtky. Proto nehodnotím plnými hvězdami. Některé myšlenkové pochody inspektorky mne zaráží. Opravdu mi rozum nad tím stál, že si nespojila výpověď svědka, který jmenuje osoby a je přítomen i "pohřešovaná osoba". Zaráželo mne, že si to ještě nespojila, nedořešila s dalšími policisty atd. Také v závěrečné části si nechává vysvětlovat příběh v důležité chvíli, když hrozí smrt uneseného... Každopádně příběh velmi zajímavý, bavilo mne to. Někdy opravdu zamotané, ale postav ve výsledku nebylo moc, jen spousta jmen a je důležité si vše spojit jako to dělá inspektorka Robyn.

petula22
19.08.2019 4 z 5

Povedená kniha, hodně postav, ale dalo se orientovat, chytlavý děj a i styl psaní paní autorky mě bavil.

tacek01
07.08.2019 4 z 5

Zpočátku pro mě byla kniha trochu složitější, střídání postav mám obyvkle ráda, ale tady jsem chvíli tápala co kdo a s kým :) Ale byl to příjemně čtivý text, proto jsem pokračovala i přes úvodní zmatenost. Vyústění příběhu se mi líbilo...líbilo se mi vyprávění z pohledu oné rozkošné holčičky z úvodu, byl vidět její vývoj.... závěrečné odhalení bylo fajn

MirkaProk
02.08.2019 4 z 5

U této knihy jsem měla nejdříve problém se začíst a ne proto, že by mě nebavila, ale proto, že jsem se v knize trochu ztrácela a měla jsem zmatek v postavách, párkrát jsem se musela v knize i vrátit, abych si ujasnila o kom to vlastně čtu, ale postupně se zorientovala a kniha už se četla dobře, jelikož to vše mělo spád. Konečné hodnocení je, že je to napínavý thriller, který určitě stojí za přečtení.

peitho.1
09.07.2019 5 z 5

Velice povedený psychologický thriller, napínavý a čtivý od začátku až do konce. Prolíná se tu současnost s minulostí hned několika postav, aby se na konci všechno smysluplně poskládalo dohromady a i když jsem správně odhadla kdo je kdo, tak mě stejně čekalo nejedno překvapení. Milovníkům napětí a rozpracované psychologie postav vřele doporučuji!

Jájinka
08.07.2019 4 z 5

Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale pak to ujíždělo!

Gabetina
28.06.2019 4 z 5

Knížka, která mě dostala a nutila stále číst a číst. Vysvobodila mě z mojí takové malé čtecí krize. Za mě super, počet postav mi nevadil, příběh pěkně ubýval a stále jsem si říkala "sakra, kdo... "

alnahu
16.06.2019 4 z 5

Další zvláštní kniha.Kniha začíná příběhem Alice ,která si projde hotovým peklem .Ani se jí nediví ,že když dospěla toužila po pomstě.Její život, okolnosti a nedostatek lásky ji zcela změnily i když v ní přeci jen něco dobrého zůstalo.Zápletka je opravdu překvapující-četla se velmi dobře .

jehanys
14.06.2019 4 z 5

Moc mě ta kniha bavila.

alexis818
07.06.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila,jen jsem měla trochu problémy se spoustou postav a dějových linek.Jinak moc pěkné čtení.

Jamra
02.06.2019 3 z 5

Spousta postav, spousta dějových linek = velký zmatek.
Děj má ale přibližně od pulky knížky rychlý spád takže se čte rychle.

zuzana2599
01.06.2019 5 z 5

Skutečně výborný thriller, který se parádně a tak nějak lehce četl. Napínavý příběh, kde stará, bolavá tajemství a křivdy vyplouvají na povrch. Přišel čas pomsty a zúčtování. Vše je bezvadně propracované, děj i charakteristika postav. Také já se těším na další autorčinu knihu !

koudelu
24.05.2019 5 z 5

Naprostá pecka! Napínavé a skvěle napsané

ctenarkaEva
16.05.2019 5 z 5

Velmi čtivý příběh s mrazivým dějem a skvěle vylíčenými postavami. Určitě si od této autorky přečtu i další knihy.

dawson321
15.05.2019 5 z 5

Hodně zajímaví kniha. Ze začátku jsem byl poněkud zmatený z více dějových linek v knize a vracení se do minulosti, ovšem postupně, jak jsem knihu četl se celý příběh vyjasnil a já jen četl s otevřenou pusou. Hlavní postavy se mi líbili a knihu můžu jen doporučit, ovšem je to trochu depresivní čtení....

thrillery pro ženy

Carol Wyer