Tajemství živých

Tajemství živých https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399841/bmid_tajemstvi-zivych-ixE-399841.jpg 4 248 87

Život mladé maminky Abigail vypadá zvenčí naprosto dokonale: má pohledného úspěšného manžela, který ji miluje, rozkošnou malou dcerku a honosný dům na předměstí. Jenomže Abigailina minulost je plná temných tajemství, která zřejmě někdo odhalil. Někdo, kdo začíná postupně ničit všechno kolem ní... a kdo nakonec unese i miminko Izzy. Vyšetřováním případu je pověřena inspektorka Robyn Carterová. I její minulost je plná tajemství, těžkých ztrát a pocitů viny. Robyn se vrací k policii po roční pauze, kdy se snažila vyrovnat se smrtí snoubence, a její první případ zprvu vypadá jen jako nevinné pátrání po pohřešovaném učiteli hudby. Jenže lidé z okolí ztraceného Lucase začínají záhadně umírat, a když Robyn vytuší, že mezi jejím případem a únosem malé holčičky existuje spojitost, pochopí, že pátrá po několikanásobném vrahovi. A jestli má zachránit Izzy, nemá moc času…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Little Girl Lost , 2017

Skalara
22.06.2020 2 z 5

Kniha měla skvělé hodnocení, ale mě velmi zklamala. Bylo to odpočinkové nic co by mě táhlo dál číst. Spíše se to vleklo a já musela se nutit číst. Zároveň od začátku knihy máte tušení, kdo by se mohl mstít. Pro mě to byla bohužel slabší kniha a nelíbila se mi ani vylíčení postavy vyšetřovatelky.

Murasaki
30.05.2020 4 z 5

Knížku bych nazvala takovým odpočinkovým thrillerem. Sice jsem téměř hned měla jasno kdo je kdo, ale i přesto mě to donutilo dal číst a bylo to fakt super. Postupně vyplouvala na povrch všechna tajemství, ze kterých mrazilo. Knížka se krásně četla, dej ubihal svižně. Našlo se pár věcí, které byly tak trochu mimo mísu a ten konec mi přišel hodně useknuty, ale jinak dobré čtení.

playada
23.05.2020 1 z 5

Já nevím. Nějak mě to nebavilo...

Bubuš
15.05.2020 5 z 5

Úžasná kniha, napínavá až do konce.

Hella
04.04.2020 3 z 5

Nesnáším tupé hrdinky, které si nechají "rozmluvit nos mezi očima", a to přesně Abby byla, viz např. "v dětském pokoji jsem něco slyšela, ale ono se mi to určitě zdálo". A to je přesně ten důvod, proč hodnotím jen třemi *, a i to je možná moc.

JustWomen
14.03.2020 3 z 5

Thriller pro ženy, docela čtivý, ke konci jsem se dokonce nemohla odtrhnout, ale vysvětlení trochu drhlo, ty Lucasovy nalezené dopisy a ten náhrdelník na konci neberu, to bylo úplně mimo mísu, nesmysl.

Bee240
14.03.2020 5 z 5

Dnes dopoledne jsem dočetla pátou knihu tohoto roku. Tajemství živých je thriller u kterého jsem hned po prologu měla chuť ho odložit. Mám doma malou dceru takže zneužití malých dětí se mě vždy dotkne, ale knihu jsem neodložila a hltala stránku po stránce. Při čtení se může zdát že je to klasický předvídatelný thriller, ale opak je pravdou. Směr kterým se celý příběh postupem času ubíral byl stále více a více zajímavý. V knize máme různé pohledy do příběhu od různých postav a všechny se mi líbily. Musím říct že je to velmi poutavá a povedená kniha. Kdo ji nečetl rozhodně doporučuji.

mariva
29.02.2020 5 z 5

Knížka přesně splnila to, co jsem od ní očekávala. Zajímavý příběh, napínavý a rychle se odvíjející děj, ze kterého mrazí, ale většinou nejde o přehnaně drsné popisy (až na jednu výjimku a v té chvíli to čtenář oběti snad i přeje jako zasloužené). Knížka se výborně četla, jen odhalení pachatele mohlo přijít ještě o něco později, ale i tak to byl výborný thriller. Jsem zvědavá na další díly.

Višnička
26.02.2020 5 z 5

Kniha se moc dobře četla , kdo čeká nějakou sofistikovanější zápletku, tak se asi moc nedočká, karty jsou rozdány od začátku, ale i tak mě knížka moc bavila a stránku od stránky jsem byla nedočkavější, jak to celé dopadne.

gordon13
21.02.2020 5 z 5

Tajemství živých je přesně typ knihy, který se mi velmi líbí, takové napínavé vyprávění bez přehnaných, nevěrohodných pasáží, opravdu povedená kniha, skvělé!

Ráčkajda
21.02.2020 5 z 5

Velmi povedená knížka, moc se mi líbila. Určitě doporučuji.

konicekbily
18.02.2020 4 z 5

Na prvotinu - velice dobře napsaná knížka. Doporučuji číst knihu pomalu, tedy zpočátku pomalu, je tam více postav a potom také skákání v čase. Střídá se způsob vyprávění, část je Ich-forma hlavní podezřelé. Další knihu autorky bych si rád přečetl.

Havrnka
30.12.2019 5 z 5

Kniha se četla dobře. Líbilo se mi, jak autorka přehledně rozlišovala myšlenkové pochody pachatele.

Danago
19.12.2019 5 z 5

Mladá maminka Abigail má úspěšného manžela, který ji miluje, rozkošnou dcerku a krásný dům , ale její minulost je plná temných tajemství. Ta tajemství ale někdo zná a začíná postupně ničit všechno kolem ní...
Moc dobře vymyšlený příběh. Věrohodná zápletka. Knížka se skvěle četla.
Je to první díl nové série, těším se na další příběh. Laťka je hodně vysoko.

Pajosek
16.12.2019 3 z 5

Kniha měla trošku pomalejší rozjezd. Nakonec, ale docela dobrá kniha. Přečetla jsem rychle. Konec super. Určitě stojí za přečtení.

klarinka9974
29.11.2019 5 z 5

Po brutálních thrillerech jsem byla ráda za tuto skvělou oddechovku. Celé to bylo tak dobře promyšlené, zamotané a k přemýšlení, až se nakonec ukázalo, že za to můžou všichni a zároveň nikdo. Kniha se skvěle čte, tajemství postupně vyplývá na povrch a vražd se taky dočkáte. Kniha se mi moc líbila. Doufám, že autorka bude psát dál.

Jamira
24.11.2019 4 z 5

Chytne a nepusti. Sice je pribeh prirazeny za vlasy, jak uz to u tohohle zanru byva, ale ocenuji, ze vse hezky a logicky zapada do sebe.. :)

martineknatasa
18.11.2019 5 z 5

Moc se mi kniha líbí. Vřele doporučuji k přečtení. Už se těším na pokračování.

SimonaP
18.11.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila moc, napínavá, hezky psaná. Pachatele jsem neodhadla, i když jsem věděla, kdo za tím stojí.

Ivulka432
10.11.2019 5 z 5

Pecka! Super kniha. Ráda se přidávám ke kladnému hodnocení této knihy. Už aby bylo další pokračování s Robyn. Opravdu povedené :-)

thrillery pro ženy

Carol Wyer