Tajemství srdce

Tajemství srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142817/tajemstvi-srdce-142817.jpg 4 3 2

Teologie srdce, tak záhadná při nacházení vlastního definování, tak nezbytná pro identitu každého křesťana, upřímně toužícího po jakostním duchovním životě. - Boris Vyčeslavcev, Srdce v křesťanské a indické mystice. - Richard Čemus, Našel jsem své srdce! - Jan Andres, Člověk a jeho srdce očima matematika. - Jean-Yves Leloup, Modlitba srdce podle starce Serafima z hory Athos. ... celý text

Achillesaželva
21.02.2024 5 z 5

Pro mne byl velice zajímavý příspěvek od Jana Andrese. Dosud jsem se s matematikou v teologii nesetkala, nebo ne takto..a ač jsem to rozhodně nedokázala "číst s porozuměním", ráda jsem poznala něco nového. Celá kniha vlastně hodně netradiční a unikátní, není snadná, ale kdo má zájem o duchovní život a teologii srdce, stoprocentně ocení i přes náročnější pasáže. Moc pěkné!

Chuchwi
18.12.2022 3 z 5

Různorodost definic a pojmů srdce a opravdu nezvyklých náhledů jak k fyzickému orgánu tak symbolu.Teologicky náročnější čtivo,ale ne nepochopitelné.