Tajemství Elly a Michaela

Tajemství Elly a Michaela https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/167604/bmid_tajemstvi-elly-a-michaela-2WJ-167604.jpg 4 364 71

Tajemství (J. Sorensen) série

Chtěla se stát někým jiným. A on chtěl, aby zůstala stejná jako dřív… Ella dříve nosila srdce na dlani, bylo jí všude plno a zvysoka kašlala na všechna pravidla. Pak ale nastoupila na vysokou a udělala za dřívějším životem tlustou čáru. Stala se z ní nová Ella, která dělá, co se od ní čeká, je smířlivá a pečlivě skrývá všechny své problémy. Jenomže se blíží prázdniny a Ella nemá kam jet. Leda domů. A tam hrozí, že všechno, co v sobě tak pečlivě pohřbila, znovu vyplave na povrch. Zvláště když vedle bydlí Michael. Je chytrý, sexy a sebevědomý. Dokáže se Elle dostat pod kůži jako nikdo jiný. Ví o ní všechno, zná její nejtemnější tajemství. Odjakživa ji miloval a teď je odhodlaný probudit v ní znovu takovou Ellu, jaká byla dřív. A je ochoten pro to udělat cokoli...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Secret of Ella and Micha , 2012

Ivy
21.04.2014 4 z 5

Příběh to byl vcelku hezký, což o tom, ale styl psaní autorky mi přišel nic moc. Přišlo mi, že se jednoho rána rozhodla napsat knihu a sfoukla to za jeden den. Je škoda, že nezaběhla ve vyprávění víc do detailů, nepopsala podrobněji pocity hlavních postav, protože by to bylo bezpochyb zajímavé. Myšlenky Elly, která si prošla nečím, co ji poznamenalo a ovlivnilo nebo vztah Lily a Ethana by si zasloužil rozvést - to mi tam opravdu chybělo.

Lenka.Vílka
18.04.2014 5 z 5

Uz je to dlouho, co jsem knihu precetla za jedno odpoledne, nehlede na ostatni povinnosti. Nemohla jsem knihu jen tak odlozit a prestat cist, ani prestavku jsem si nedovolila...krasa a nadhera...uz aby v knihovne bylo pokracovani...chodit do knihkupectvi a slintat na knihu na regalu mi nepripada nejhodnejsi ;)

shey
25.03.2014 5 z 5

Přečetla jsem najednou včera večer. Knížka se četla sama a i když jsem chtěla jít brzy spát nedokázala jsem knihu odložit. Kniha nemá nijak hlubokou myšlenku - nebo aspoň mě unikla, ale postavy mi byly sympatické a těším se až dnes otevřu pokračování. Za přečtení určitě stojí.

Shanny
24.03.2014 3 z 5

Nu, špatné to nebylo, ale že by mě to nějak chytlo. Něco mi tam prostě chybělo. Ale jinak fajn počtení na víkend.

Jodie
23.03.2014 3 z 5

Příjemná oddechovka, neurazí, nenadchne. Jediné co mi vadilo, byl nic moc překlad.

IvcaK98
15.03.2014 3 z 5

Upřímně? Není to špatné, ale ani dobré. Je to prostě nijaké. Autorčin styl je mírně řečeno jalový, přestože jsem u knížky tohoto žánru nečekala žádné velké rozepisování, občas mi přišlo, že čtu jenom nějaký scénář, bez jakéhokoliv delšího popisu nebo rozvinutého charakteru alespoň hlavní postavy, prostě nic. Tajemství Elly a Michaela ( které tedy bylo opravdu "tajemné" ) mi nic moc nepřineslo, ale zase ho neřadím mezi bůhvíjaké propadáky, takže tři hvězdičky jsou akorát :-)

muchomurka
18.02.2014 5 z 5

Když jsem se do knížky pouštěla, říkala jsem si, jestli se mi bude chtít ji dočíst, bylo to dost pesimistické. Ale pak jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Příběh se mi moc líbil, Ella, Michael, Lila, Ethan mi přirostli k srdci. Líbil se mi vztah Elly a Michaela, to, jak se jí nevzdal a bojoval o ní, jak ji měl rád a to, jak ona pochopila, že bez něj to nikdy nepůjde.
Skvělý styl autorky, která se příliš nerozepisovala obsáhlými popisy, střídání pohledu, ze kterého je příběh vyprávěn, určitá syrovost, láska, bolest, štěstí a mnoho dalšího dělá tento příběh naprosto strhujícím.

JajaAP
14.01.2014 5 z 5

Moc hezký příběh, až mě mrzí, že si musím počkat na pokračování. Ani nedokážu říct, co se mi na knize tak líbilo, ale nemohla jsem se odtrhnout, dokud jsem jí celou nepřečetla a rozhodně jsem jí nečetla naposledy.

evasamankova
25.12.2013 3 z 5

Hezký příběh, ale musím přiznat, že jsem čekala o něco více. Především větší emoční rozbor hrdinů. Místy mi to přišlo hodně strohé. Nějak se ke mně pocity obou nestačily přenést a bylo to jen obyčejné oddechové čtení.

Keksík
23.12.2013 2 z 5

Já nevim. Takhle kniha mě neoslovila. Přečetla jsem jí během pár hodin. Je to taková oddychovka u které nemusíte přemýšlet. Už od začátku víte jak kniha dopadne a "tajemství" až takové tajemství nebylo. Já bych tuto knihu spíše nedoporučovala. Přijde mi taková hloupá. Co, ale musím pochválit, je obálka. :)

ciniminisek
16.12.2013 5 z 5

Výborná oddychovka. Při prvním setkání až do toho posledního se buď smějete, nebo motýlky vám létají po celém těle. Moc pěkný příběh. Oba hlavní hrdiny jsem si oblíbila, i když nad Ellou jsem občas valila oči, ale Michael mi to vše vyvažoval. Doufám, že se dočkáme dalších dílů, na našich pultech a dozvíme se i víc Lile a Ethanovi. Za mě plný počet bodů. Velmi chválím naší obálku, je o mnohem lepší než originál.

přátelství láska tajemství prázdniny léto vysoká škola nový začátek

Jessica Sorensen
americká, 1983