Podmanivý

Podmanivý https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512070/bmid_podmanivy-msj-512070.jpg 4 353 63

Tajemný hříšník série

Vášeň ještě nikdy nebyla tak smrtící. Nebezpečně ostrá mafiánská romance. Rose Cassidy doopravdy nežije, jenom přežívá. Už dávno otupěla vůči všem pocitům. Když ji však v rámci boje o moc unese mafián Danny Black, zaplaví ji čirý děs. A ještě něco – nezkrotná touha. Už o něm slyšela různé zvěsti. Prý je bezcitný. Chladnokrevný. Ale nikdo jí nikdy neřekl, že je i tak hříšně sexy. Rose ze všech sil bojuje se silnou přitažlivostí, ale jde jí to jen těžko. Nejnebezpečnější ze všech her právě začíná. Může ji ale vůbec někdo vyhrát?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Brit , 2021

Elize
26.05.2023 3 z 5

Knížka byla celkem čtivě napsaná, dobře se četla, hlavní hrdinové zajímaví a příběh jim pasoval. Styl psaní autorky mi celkem vyhovoval, nebyly tam žádné hluché pasáže. Nicméně kniha se celou dobu potácí mezi tím, že životní příběh obou hrdinů je velmi brutální a krutý a na druhou stranu neskutečná naivita příběhu, kdy hlavní mafiánský boss je vlastně neskutečně kladný, i když občas nepříjemný hlavní hrdina. Nebylo to špatné, hodně oddechové, takový ten typ knihy, kterou přečtete, ale už se k ní nemusíte vracet. Mám pocit, že se těchto mafiánských příběhů poslední dobou vyrojilo přehršel a jsou i lepší, než je tento.

georginaa
25.05.2023 5 z 5

Podmanivý příběh mafiána Dannyho Blacka, který neměl lehké dětství. Jednou potkal muže, který jen když někam vstoupil naháněl všem strach, jenže Danny se ho vůbec nebál, ba naopak, fascinovalo ho to. Tím začíná příběh mafiánského bosse a nadvlády nad gangy. Dokud se mu do života nepřiplete Rose. Vidí v ní vnitřní boj, který skrývá a on ho chce pokořit, připomíná mu skryté tajemství, které má i on. Překonají spolu veškeré nástrahy co jim život přinesl? Může mafián mít normální život bez ohlížení, zda ho někdo nepřišel zabít? To se vše dozvíme v tomto divokém příběhu. Těším se na druhý díl.

maluck
22.05.2023 5 z 5

TAK TOTO SE POVEDLO!!! Super návyková dark romance. Danny a Rose, dva zlomení lidé, kteří i přes všechny nástrahy našli k sobě cestu.

proni
16.05.2023 3 z 5

Tato kniha mi připadala taková nijaká..je to již druhý pokus(druhá kniha)od této autorky a nesedí mi její styl psaní..

miloslava3256
15.05.2023 5 z 5

(SPOILER) Tady tato kniha byla eso tedy! Jedna z nejlepších co jsem četla. Skvělé popisy dějů, postav, neskutečně se do toho zažerete. Mafiánské prostředí zbožňuji, drsný, fakt drsný začátek, ničeho se autorka nebála a přitom to stále bylo dokonalé čitelné, celé scény barvitě popsané. Drsné střety, vnitřní spory. Nečekala jsem jakým způsobem se to celé rozhodne Danny vyřešit (než se tedy začala odvíjet celá závěrečná akční scéna) a doufala, že to dopadne k dobru obou hlavních postav.

Lucika002
15.05.2023 5 z 5

Tohle byla naprostá bomba!

Wewe111
14.05.2023 5 z 5

Vážení, tak toto byla naprostá pecka! Mám načteno fakt hodně románů tohoto druhu, ale po přečtení této knihy se nemůžu zbavit zvláštního pocitu. Chci číst dál,ale zároveň sem ráda, že je konec.
Příběh z drsného mafiánského prostředí se fakt povedl, nic pro slabší nátury . Ale oba hlavní hrdinové byli skvělý.

Na závěr knihy si připravte minimálně balíček kapesníčků. Moje hodnoceni 100/100 .

peta88
12.05.2023 5 z 5

Tak to byla pecka!!! Doporučuji všemi deseti!

Ketfl
11.05.2023 4 z 5

Hned na úvod musím říct, že autorka se rozhodně nezdráhala napsat tuto knihu pěkně drsně. Už prolog mě tak zarazil, že jsem na chvíli musela knihu odložit, abych rozdýchala, jak hroznou minulost musely hlavní postavy prožít. Ale rozhodně musím uznat, že takto si já představuji knihu o mafii.

Rose Cassidy je citově otupělá. Ví, že slouží jen jako loutka a hračka pro vyšší cíle muže, který ovládá její život. Však na ni má také velkou páku, kterou jí nutí držet pusu a plnit úkoly.

Danny Black je muž, který nedává druhé šance. V dětství si prožil doslova peklo na zemi a muž, který ho vychoval ho naučil tomu, že láska je jen velká slabina. Když však unese Rose, která mu má pomoci dosáhnout jistého cíle, rozhodně nečeká, že by právě díky ní zatoužil změnit svůj život od základů.

Chemie mezi Dannym a Rose byla opravdu úžasná. Někdy mě sice trochu otravovalo, jak se k sobě chovali, ale celkově se mi moc líbil vývoj jejich vztahu.

Téma knihy mě absolutně vtáhlo, příběh autorka vymyslela přímo mistrovsky a celkově jsem si čtení užila. Jediný problém mám akorát se stylem psaní autorky, který mi prostě úplně stoprocentně nesedí a přijde mi takový slabší. Rozhodně si však nenechám ujít další díly.

EvikU.
09.05.2023 5 z 5

Co to zase mělo být? Knihu jsem dočetla před 2 hodinami a stále ji rozdýchávám. Po celou dobu čtení jsem si knihu moc užívala. Ale těch 70 stran do konce bylo opravdu silných. Naštěstí jsem tušila, že budou potřeba kapesníčky, tak jsem byla připravená, ale i tak mi příběh vytrhl srdce z těla.

Mafiánské prostředí už znám z jiných knih, ale v téhle mi nějak dávalo největší smysl. Jak chování hlavního hrdiny Dannyho k Rose, tak k ostatním lidem, hlavně k těm zlým, zkorumpovaným chlapům, kterým bych i já ráda prohnala kulky tělem.

Danny má působit jako zlý bezcitný člověk, který ale ve skutečnosti prožil hrozné dětství a citů má dostatek, ale jen pro ty, co si to zaslouží. Rose je silná žena, protože musí. Musí, aby zachránila svého syna, kterého jí vzali. A tak si nechá vše líbitale jen do té doby než pozná Dannyho.

Jejich hádání a postupné zamilovávání nemělo chybu. Prostředí luxusu a krásných věcí jsem si užila. Napětí, láska, spravedlnost, drsné prostředí a zlomené srdceněkolikrát.

Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi drsnější romanci z mafiánského prostředí. Rozbitý muž a rozbitá žena. Tato kniha byla ve svém žánru mafiánů z těch lepších. Slzy na konci příběhu, velké emoce, jsem moc zvědavá, co přinese druhý díl. Už ho vyhlížím.

hana1039
07.05.2023 5 z 5

Autorka zabrousila trochu do jiných vod a podařilo se ji to skvěle :-) Já a knihy s mafiánským prostředím jsme velcí kamarádi :-)) Už potřebuji další dávku !!!

Matri
05.05.2023 4 z 5

Úprimne.. fakt som sa najskôr nevedela začítať, potom mi ale Danny a Rose začali byť sympatickí, hneď nato bola kniha až návyková, a nakoniec úplne neodolateľná.
Zo začiatku sa mi zdalo, že príbeh sa vyvíja až moc rýchlo, čo moc nemusím (radšej mám slow burn romantiku), ale to bolo len zdanie... Danny a Rose si moje sympatie získali na plnej čiare a čím ďalej sa príbeh uberal, tým som v tom bola viac. Kniha plná zvratov, prekvapení, akcie a v neposlednom rade emócii. Až do poslednej chvíle som uvažovala nad hodnotenim (záver som predpokladala už dávno vopred) ale autorka si zaslúži určite veľkú pochvalu, takže za mňa 4,5/5
Pokračovanie si určite prečítam ;-)

Lucie.285
05.05.2023 5 z 5

Tak tohle byla neuvěřitelná jízda! Za mě nejlepší kniha z mafiánského prostředí. Při čtení jsem snad ani nedýchala a musela jsem číst až do rána, protože nešlo přestat. S Rose a Dannym se život rozhodně nemazlil, když jsme se dozvěděli o jejich minulosti, svíral se mi žaludek. Oba jsou si strašně podobní, jsou stejně rozbití a po celou dobu to mezi nimi neskutečně jiskří, jsem si kolikrát říkala, aby mi knížka nechytla. Jejich rozhovory byly perfektní. U některých částí jsem se musela uculovat jako blázen a z konce jsem měla slzy v očích. Řadím mezi mé oblíbené knihy a už teď je mi jasné, že jsem jí nečetla naposledy. Takže za mě neváhejte ani chvíli. Jo a Danny je mafiánský boss, jak se patří, vůbec se s tím nemazlí a stejně jsem mu žrala úplně všechno. Rose je je jedna z nejsilnější hlavních hrdinek, co jsem zatím četla. A mimochodem erotické scény jsou napsány fakt luxusně. Top!

happy19
04.05.2023 5 z 5

Topovka z mafiánského prostředí!
Tohle mělo grády!Óoo Danny:-*
Skvělá kniha Vás musí nechat ve střehu!
U mě se to povedlo,takže ji řadím hodně vysoko v oblíbenosti ,-)
Těším se na další díl série!

,,Láska odpouští všechno, anebo nic."

JanickaP
02.05.2023 5 z 5

Mam rada mafianske prostredi. A toto me opravdu bavilo. Danny byl drsnak kazdym coulem - mozna se trochu rychle stal klidnejsim, ale mel to i tak vse pod palcem. Rose...ta byla fakt tvrda, ale pak najednou jako lusknutim prstu se z ni stala citlivka. Jedine,co mi tam trochu vadilo bylo, ze vetsina spolecnych chvili Rose s Dannym se odehravala v posteli...moc si nepopovidali:D určitě by stalo za to jejich vztah trochu vice proplest prave dialogy - aby si je clovek lepe predstavil.

virgo_books
01.05.2023 4 z 5

Jestli máte rádi mafii se skvělou romantickou linkou, tak by tohle mohlo být něco pro vás.

Na začátku se dozvídáme něco málo o minulosti obou hlavních hrdinů, a že to oba rozhodně neměli jednoduché. Potom se přesouváme do přítomnosti, kde teprve začíná ta pravá akce.
Když se obě postavy konečně setkají, tak je to plné jiskření, zvratů, zrady, tajemství a spousty dalšího.
Rose byla skvělá hlavní hrdinka, která si nenechala nic líbit, a tím hezky cuchala Dannymu jak nervy, tak sebekontrolu.
Byly úžasné duo, i když to neměli jednoduché a jejich příběh si prostě musíte přečíst.
Samozřejmě nechybí spicy scény, ve kterých se ale nemusíte bát takových těch klasických výrazů, které by se z knih měli opravdu vyškrtnout.
Knížka má sice skoro 500 stránek, ale četla se krásně, pořád tam byla nějaká akce a ani chvilku jsem se nenudila. Možná proto jsem ji přečetla za dva večery.
Na konci mě knížka celkem dostala a já byla celé finále dost napnutá.
Kniha je sice součástí série, ale příběh Rose a Dannyho je v této knize ukončený, za což jsem byla dost ráda.
Tohle byla jedna z nejlepších mafií, které jsem četla, takže jí určitě dejte šanci.

Dávám 4,5/5

Knihu jsem četla v rámci spolupráce s @albatrosmediacz

Mishaacka
30.04.2023 4 z 5

Knihu jsem začala číst na doporučení s tím, že je to samostatný díl, protože další kniha je o jiné postavě. A s touto informací mi přišla první půlka knihy slabá, až jsem byla lehce zklamaná, protože Jodi je moje top autorka. V půlce knihy jsem si našla informace a zjistila, že kniha je součástí série a 3+4 díl pojednává znovu o Dannym a k tomu i Jamesovi (hl. postava 2 dílu) a jedná se o úvodní knihu série. Tak to už jsem měla na vše jiný pohled a odpustila jsem ze začátku utahaný děj. Druhá půlka knihy to už pak byla jízda. Jak už to Jodi umí, tak mezi Dannym a Rose to neskutečně jiskřilo, jejich vztah jsem jim věřila... Nakonec to dobře dopadlo, ale i tak samozřejmě dost věcí pro mě zůstalo otevřené a těším se na další díly. Zatím 4*

anna7852
30.04.2023 5 z 5

Krásný i když drsný příběh a hlavně jsem rada,ze díl byl ukončený:)
Jsem zvědavá na druhy dil

nufinek1
26.04.2023 5 z 5

Za me top knizka, samozrejme v danem zanru. Precteno jednim dechem, ja mam jeji styl psani totiz strasne moc rada - i hororove sceny dokaze popsat neuveritelne "krasne", knizky od ni se ctou velmi dobre.
Za me jednoznacne doporucuji...

evineckY
23.04.2023 5 z 5

Tak strašně tě nenávidím.
Nadechl se a pak dlouze vypustil vzduch z plic. Taky tě miluju.

Tak to je naprosto mafiánská pecka !!!
Scény jako z kmotra, mafiánský vrah, kterému musíte držet palce, i kdyby
jste nechtěli, násilí... a láska :-) A těch kapesníků, které jsem promočila...
Jsem moc ráda, že bude pokračování a nemůžu se dočkat.
Rozhodně doporučuji :-)