Tajemné pozadí Žanetina života

Tajemné pozadí Žanetina života https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96622/tajemne-pozadi-zanetina-zivota-96622.jpg 4 34 6

Na samotu k Janským přiváží žena apatickou dívku Žanetu. Dívka se straní společnosti, všeho se bojí, nemluví. Stává se záhadou pro Janské a především pro jejich syna Honzu. Tomu se Žaneta zamlouvá. Je jediným mužem, z něhož nemá Žaneta strach. Kdo je ta záhadná holka? Jakým utrpením asi prošla? Jak je možné, že se nebojí koní, naopak, ve všech koňských disciplinách vyniká? Honza by všechny ty záhady rád rozlouskl, ale neví, jak na to..... celý text

Zlatinka.Emilly
09.04.2023 5 z 5

Pěkná knížka od mé oblíbené spisovatelky. Když se zasívá láska, vyroste z ní jen láska.

Ann98
13.02.2019 5 z 5

Hezké, poklidné a oddechové čtení. Znám lepší knihy od autorky, ale na to, že má poměrně dost stran, přečetla jsem ji během jednoho jediného dne. Žanety mi bylo upřímně líto, když vyplynulo na povrch, čím vším si musela projít. I nějaká ta slzička mi ukápla. Nebýt toho, že se dostala do rodiny Jánských, mohla pravidelně chodit ke koním a jedinému Honzovi důvěřovala, skončila by hodně špatně.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!

Evik30
27.03.2015 4 z 5

Knížka je jedna z nejlepších od Věry Řeháčkové. Autorka v této knize propojila osu svých knih (psychologii a koně). Příběh je velmi hezky napsaný a dalo by se mu i věřit v normálním životě. Psychopatů a násilníků je pořád dost. A nejhorší je že si svou agresivitu vybíjejí na nevinných dětech. Knížka se dobře čte, je zajímavá až místy hodně dojemná. To když se Žaneta setká s babičkou a dědou. I její vztah k manželům Jánským jejich dceři Jolaně a ke kamarádovi Honzovi. Koně patří nerozlučně k jejímu životu a to vše ji drží při životě.

starenapanena
21.10.2013 5 z 5

Krásná knížka,přečetla jsem jí jedním dechem

sabanka
27.11.2012 5 z 5

užasná knížka .nej co jsem kdy četla