Tajemné pozadí Žanetina života

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Na samotu k Janským přiváží žena apatickou dívku Žanetu. Dívka se straní společnosti, všeho se bojí, nemluví. Stává se záhadou pro Janské a především pro jejich syna Honzu. Tomu se Žaneta zamlouvá. Je jediným mužem, z něhož nemá Žaneta strach. Kdo je ta záhadná holka? Jakým utrpením asi prošla? Jak je možné, že se nebojí koní, naopak, ve všech koňských disciplinách vyniká? Honza by všechny ty záhady rád rozlouskl, ale neví, jak na to.....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96622/tajemne-pozadi-zanetina-zivota-96622.jpg 4.328
Žánr
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Spira
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Tajemné pozadí Žanetina života

Přidat komentář
Ann98
13.02.2019

Hezké, poklidné a oddechové čtení. Znám lepší knihy od autorky, ale na to, že má poměrně dost stran, přečetla jsem ji během jednoho jediného dne. Žanety mi bylo upřímně líto, když vyplynulo na povrch, čím vším si musela projít. I nějaká ta slzička mi ukápla. Nebýt toho, že se dostala do rodiny Jánských, mohla pravidelně chodit ke koním a jedinému Honzovi důvěřovala, skončila by hodně špatně.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá kniha. Mohu jen doporučit!


Evik30
27.03.2015

Knížka je jedna z nejlepších od Věry Řeháčkové. Autorka v této knize propojila osu svých knih (psychologii a koně). Příběh je velmi hezky napsaný a dalo by se mu i věřit v normálním životě. Psychopatů a násilníků je pořád dost. A nejhorší je že si svou agresivitu vybíjejí na nevinných dětech. Knížka se dobře čte, je zajímavá až místy hodně dojemná. To když se Žaneta setká s babičkou a dědou. I její vztah k manželům Jánským jejich dceři Jolaně a ke kamarádovi Honzovi. Koně patří nerozlučně k jejímu životu a to vše ji drží při životě.

starenapanena
21.10.2013

Krásná knížka,přečetla jsem jí jedním dechem

sabanka
27.11.2012

užasná knížka .nej co jsem kdy četla

Doporučujeme

Zkáza a naděje
Zkáza a naděje
Sběratelka polibků
Sběratelka polibků
Andělé noci
Andělé noci
Deset tisíc nebí nad tebou
Deset tisíc nebí nad tebou