Ta, která prohraje

Ta, která prohraje https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450276/bmid_ta-ktera-prohraje-6XO-450276.jpg 4 208 66

Chce jediné. Dokonalou rodinu. Tu tvoji. Do přímořského ráje v Connecticutu přijíždí svůdná třicátnice Piper. Když se seznámí s pohledným a úspěšným právníkem Leem, vadí jí na něm jediná věc – snubní prsten. Ale Piper moc dobře ví, že žádné manželství netrvá věčně. Joanna trpělivě čekala, až se muž jejího života Leo vzpamatuje z těžké deprese. Těší ji, že je zase okouzlující, plný energie a věnuje se dětem. Šokuje ji ale, že to nebyla ona, kdo vzkřísil jeho radost ze života. Byla to jakási Piper. Leo se do ní bláznivě zamiloval a rozhodl se opustit Joannu i život, který si spolu vybudovali. Ale ujišťuje ji, že s dětmi může dál trávit čas. Joanna je zničená a odhodlaná zkompromitovat ženu, která jí ukradla život a lásku. Probírá se Pipeřinou minulostí a nachází znepokojivá tajemství. A tehdy začne mít strach o život Lea i dětí. Její terapeutka to však nazve paranoiou. Podaří se Joanně včas najít potřebný důkaz, aby své blízké zachránila?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Domino

The Wife Stalker , 2020

NelaMaty
05.03.2021 5 z 5

Skvělá kniha s ještě lepším koncem. Přečtena doslova na jeden nádech v rekordním čase, protože jsem ji prostě nemohla odložit. Na knize miluju, když konec dokáže vyrazit dech a to se stalo.

Wabinka
01.03.2021 3 z 5

Těch narušených žen bylo v knize nějak moc. Něco ve stylu všichni jsou blázni, jen já jsem letadlo. Zvrat opravdu nečekaný, ale za mě zbytečně hodně překombinovaný. Konec poslední kapitoly byl v žánru psychothriller na jedničku.

romana0733
25.02.2021 4 z 5

Opět dobrá kniha, ale ne jak ty ostatní. Byla taková průměrná, až na konci přišel zvrat, který jsem nečekala. Ten konec byl zvláštní, hlavně ta poslední věta. Opravdu nic není jak to vypadá, nebo to tak skutečně je? To už je asi na každém čtenáři, jak to pochopí.

Aiden888
15.02.2021 5 z 5

Další skvělý počin. Vzhledem ke svému psychickému stavu jsem se rozhodla dát si přestávku od prvoplánových a děsivých thrillerů, ze kterých mám ještě měsíc pocit, jak je svět ošklivé místo :) Sáhla jsem po něčem více pro ženy a nezklamalo mě to. Pro ženy to je, ale thriller taky, takže jsem byla čtenářsky uspokojena na všech frontách. Že je něco jinak, než si celou dobu myslíte, zjistíte nejspíš až v poslední čtvrtině knihy, ale to je v pořádku, tak to má přece být. Možná dokonce změníte na všechny hrdiny názor a bude vám k tomu stačit jedna jediná strana. Skvělé počtení.

Hvězdinka
28.01.2021 4 z 5

Klasický milostný trojúhelník? Ano, ale ne až do konce. Přijde zvrat, který snad vůbec nemůžete čekat. A poslední věta? - pád z výšin opět na zem. Kniha se čte skvěle, doporučuji.

Lkomrska
24.01.2021 2 z 5

Čtivá kniha, která mě lákala číst dál a dál. Konec mi přišel trošku přehnaný, ale asi na posouzení každého.

PaniJani
22.01.2021 4 z 5

Útlá knížka o 260 stranách a já si zhruba 240 stran říkala co je to za absurdní příběh. Chtěla jsem mít knížku co nejdříve přečtenou, protože jsem v příběhu stále viděla jakousi nelogičnost, absurdnost a celkově jsem byla zklamaná. Každopádně těch posledních zhruba 20 stran se to pěkně otočilo, já přestala být znuděná a naopak jsem měla chuť si to přečíst ještě jednou a vidět i to, co jsem předtím neviděla. Takže ne, není to špatná kniha, a ačkoliv Poslední paní Parrishová byla o kousek lepší, mohu i tuto doporučit . Je to vydařený "ženský" thriller a konec vás určitě překvapí!

Ouninka
12.01.2021 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý...kniha mě neskutečně bavila, víc nemám co dodat. DOPORUČUJI !!!! :-)

romanka26
04.01.2021 5 z 5

Tak to byla pecka, líbila se mi stejně jako Poslední paní Parishova.. A ten zvrat na konci.. Skvělé!

ArwenAragorn
03.01.2021 4 z 5

61%
....Bez debat věděla, že tohle je teď její rodina. Dokonalá rodina. Taková, kterou po celou dobu úporně hledala. Bez závad. .....

Na knížku jsem byla natěšená, protože Poslední paní Parrisová od autorek se mi moc líbila. Měla jsem zpočátku pocit, že tahle jí nesahá ani na paty. Nějak to nemělo ten šmrnc. Chtěla jsem dát jen dvě *, ale díky závěru, který mi všechno vysvětlil, jsem dvě přidala. Musím uznat, že tím mě autorka dostala, myslela jsem si něco jiného. Dokonce mě zmátla tak, že jsem se v ději musela vracet. A ta poslední věta v knize - to bylo taky docela psycho. Takže nakonec musím říct, že to byl docela slušný psychologický román.
K přečtení doporučím, i když nečekejte nějaké velké vzrůšo. Trošku mi příběh připomínal Joy Fieldingovou.

mysterygirl
31.12.2020 5 z 5

Bylo to parádní a ten konec. LIV CONSTANTINE je PANÍ spisovatelka.

PéEm
28.12.2020 4 z 5

Fajn čtení. Má to spád, napětí a dost zajímavé rozuzlení.

Miluna40
26.12.2020 3 z 5

Nic pro muze pohodove,napinave,zenske cteni:-)

Agida
10.12.2020 4 z 5

Bylo to zajímavé, napínavé jen ten konec jsem čekala trochu jiný... Knížek s podobným tématem kdy se muž najednou bláznivě zamiluje do jiné ženy existuje celá řada, tady ovšem platí, že není vše, tak jak na první pohled vypadá... A i já si kolikrát říkala, jak to tedy doopravdy je...

L.Helena
10.12.2020 4 z 5

Knížka se mi opravdu moc dobře četla, Děj byl víceméně předvídatelný, i když jsem u některých momentů měla takové neurčité pochybnosti, že by se to ve skutečnosti opravdu tak mohlo dít… Pořád jsem čekala na nějaký zvrat, ten nakonec skutečně přišel a docela překvapivý. Všechny ty pochybnosti najednou dávaly smysl. Včetně poslední věty.

RomanaK
07.12.2020 5 z 5

Skvělá!

ladush
05.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Řekla bych, že se v tomto příběhu sešlo až příliš mnoho duševně nevyrovnaných žen v životě jednoho muže...musím uznat, že kniha byla velmi čtivá a doufala jsem v nějaké překvapivé rozzuzlení, kterého se mi sice dostalo, ale na paní Parrishovou jaksi nedosáhlo. I způsob vyprávění mi přišel o něco slabší. Přesto jako oddechovou knihu od severských detektivek ji hodnotím velmi kladně :-)

Kočička911
19.11.2020 3 z 5

Musím říct, že ostatní knihy byly lepší.. tohle docela slabota. Jak obsahem, zpracováním tak počtem stránek.. Těšila jsem a přečetla jsem to jen že jsem to přečetla :(

Hope80
19.11.2020 5 z 5

Kniha byla super. Po přečtení jsem si to chtěla dát znovu,abych pochytila co mi unikalo. Konec překvapivý zvrat. Skvěle napsané.

TessaJean
17.11.2020 2 z 5

Knihu jsem se snažila přečíst co nejrychleji, protože mě vůbec nebavila. Za mě tam bylo plno scén neuvěřitelných...vše bylo moc narychlo.