Ta, která prohraje

Ta, která prohraje https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450276/bmid_ta-ktera-prohraje-6XO-450276.jpg 4 208 66

Chce jediné. Dokonalou rodinu. Tu tvoji. Do přímořského ráje v Connecticutu přijíždí svůdná třicátnice Piper. Když se seznámí s pohledným a úspěšným právníkem Leem, vadí jí na něm jediná věc – snubní prsten. Ale Piper moc dobře ví, že žádné manželství netrvá věčně. Joanna trpělivě čekala, až se muž jejího života Leo vzpamatuje z těžké deprese. Těší ji, že je zase okouzlující, plný energie a věnuje se dětem. Šokuje ji ale, že to nebyla ona, kdo vzkřísil jeho radost ze života. Byla to jakási Piper. Leo se do ní bláznivě zamiloval a rozhodl se opustit Joannu i život, který si spolu vybudovali. Ale ujišťuje ji, že s dětmi může dál trávit čas. Joanna je zničená a odhodlaná zkompromitovat ženu, která jí ukradla život a lásku. Probírá se Pipeřinou minulostí a nachází znepokojivá tajemství. A tehdy začne mít strach o život Lea i dětí. Její terapeutka to však nazve paranoiou. Podaří se Joanně včas najít potřebný důkaz, aby své blízké zachránila?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Domino

The Wife Stalker , 2020

janina66
14.09.2021 3 z 5

70% Kniha byla velice čtivá, ale něco jí scházelo. Tři narušené ženy na jednu knihu je moc. Psychoterapeutku jsem odhadla správně, ale konec mě mile překvapil.

kackahracka
01.09.2021 2 z 5

Slabý sloh, zápletka, podaná stylem, který mi vůbec nesedl. Divné dialogy, chvílema jak z černobílých filmů pro pamětníky. Úplně ujeté myšlenkové pochody. Nefandila jsem ani jedné z postav, dětí mi bylo líto. Nedočetla jsem.

MirkaProk
16.08.2021 1 z 5

Tato kniha byla pro mne zklamáním. Kdyby měla aspoň o 250 stran méně, tak by se vůbec nic nestalo. Kniha byla pro mne zdlouhavá a nudná. Na konci knihy je sice malý neočekávaný zvrat, ale ani ten to nezachránil.

Sazinek
21.07.2021 4 z 5

Od autorek jsem četla všechny vydané knihy, za mě jednička paní Parrishová. Zajímavý příběh,vlastně ale děsivý...Každopádně doporučuji přečíst.

ladyka
14.07.2021 3 z 5

Fikané, čtivé, ale po přečtení nejspíš na knížku i děj za chvíli zapomenu. Paní Parrishová byla zapamatovatelnější. Pokud však hledáte nenáročnou oddychovku, svůj účel jistě splní.

Mandlevest
22.06.2021 4 z 5

Příjemné překvapení, od autorek jsem četla před časem Poslední paní Parrishovou a ta byla také výborná. Knížka má spád, je vyprávěna v jednotlivých kapitolách dvěma ženami, Joannou a Piper a nudit se určitě nebudete. Kdo vyhraje či prohraje, a jestli vůbec někdo, si nebudete jisti do posledních stránek. A kdo již četl výše uvedenou "Paní Parrishovou" tuší, že o překvapení nebude nouze a autorky si se čtenáři budou hrát až do poslední stránky:-).

Danago
22.06.2021 5 z 5

Takové knížky mě baví, co mě dokáží překvapit a šokovat. Knížka je velice čtivá bez hluchých míst.

Monuli36
07.05.2021 3 z 5

Konec zajímavej.Příběh celkem i taky,ale nemůžu si pomoci,knížka mě nebavila

jasmína
05.05.2021 5 z 5

Kniha skvělá, nemohla jsem se vůbec odpoutat, ale.....

SPOILER :

Pokud jsem to pochopila dobře, "vyšinuté byly obě "...... zvlášť ta poslední věta mě o upřímnosti Piper nepřesvědčila......

oolinkaa
02.05.2021 5 z 5

Výborná kniha. Tento styl mi sedí a hltam každou stránku

Lenama18
27.04.2021 3 z 5

Tak tohle byla od autorky nejslabší knížka. Konec sice překvapil, ale ne tak jak jsem očekávala, pro mě to bylo lehké zklamání.

Nixa
17.04.2021 4 z 5

Kniha je čtivá a napínavá s naprosto překvapivým zvratem na konci, který jsem rozhodně nečekala.
I když se mi více líbila Poslední paní Parrishová, tato kniha určitě stojí za pozornost.
Na další autorčinu knihu přijde brzy řada a moc se těším.

josska
17.04.2021 4 z 5

Kniha má pěknou obálku a moc čtivý obsah,,no bylo to skvělé,jak z pohledu Joanny a Piper,,a ten konec mě teda dostal,to jsem teda vubec nečekala,,,moc se mě to líbilo a bavilo,,,

niki7763
09.04.2021 3 z 5

(SPOILER) Mám ráda takové téma, kde se odehrává rodinné drama. Tahle kniha byla ze začátku opravdu jízda. Nestačila jsem se divit a říkala si... Co tam proboha může autor ještě nacpat?... Můj dojem byl správný. Půlka už se trochu vlekla, nic moc vzrušujícího se nedělo, pak to zase začalo nabírat grády, ale ten konec? Já Vám nevím. Možná málo stránek jako závěr či snad "maminka je v nebíčku" na začátku knihy, zároveň v nebíčku není, ale musí se to říkat kvůli dětem a na samém závěru teda v nebíčku celou dobu byla a paní není vůbec paní, za kterou ji máme. Já si celou dobu říkala, že ta Piper v závěru nebude až tak zlá, ale přišlo mi takové překombinované a rychle ukončené. Ale jinak fajn počtení :))

katst
06.04.2021 4 z 5

Kniha je, díky střídání vyprávění z pohledu Piper a Joanny a díky krátkým kapitolám, velmi čtivá. V určité fázi čtení mi ale všechny postavy začaly lézt na nervy a přišlo mi, že se stále řeší to samé (proto o hvězdičku méně), jenže nic není tak, jak se zdá...
Vše zachránil překvapivý konec a rozuzlení celé zápletky. Autorky moc dobře umí čtenáři podsunout to, co se jim hodí... :-), během čtení mě fakt vůbec nenapadlo, jak se věci mají...

Krchnaida
02.04.2021 4 z 5

Četlo se to fakt dobře, zvrat na konci byl pro mě opravdu překvapením.

Renatecka
24.03.2021 4 z 5

Dobře se to četlo, zakončení mě velmi překvapilo.

Dandy1
17.03.2021 3 z 5

Kniha hezky ubíhá. Krátké kapitoly nutí číst dál a dál. Věci jsou málokdy takové, jak se zdají být. Některé věci se mi zdály absurdní, ale nakonec měly smysl.

Januli
17.03.2021 3 z 5

Tolik nesympatickych postav na jednom místě. Závěr moje sympatie trošku zmírnil, ale než k němu došlo jsem nadávala, že to není možné, jak se ti lidi proboha chovají a jednaji. Jinak takovýto styl knih mám ráda, kdy až závěr Vám odhalí, jak vše je a není, a někdy ani to ne. :-)

perpe2a
12.03.2021 3 z 5

Průměr, nepřekvapí, neohromí, nic moc.