Tá hudba mi stále znie v hlave

Tá hudba mi stále znie v hlave https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394687/mid_ta-hudba-mi-stale-znie-v-hlave-T9w-394687.jpeg 3 86 33

Yanis je kreatívny a podnikavý muž, ktorému rastú pod rukami neuveriteľné, originálne a náročné projekty. Manželka Vera ho podporuje a spolu s úžasnými deťmi mu vytvára skvelé zázemie. Najnovší Yanisov megaprojekt však architekt odmietne a na scénu prichádza Tristan, klient, pre ktorého sa projekt realizuje. Zverí ho Yanisovi, avšak to, čo spočiatku vyzeralo ako splnený sen, sa postupne mení na nočnú moru. Dlhy, alkohol a pocit bezmocnosti Yanisa ničia, Vera trpí, ale Tristan je vždy nablízku... Láska je v tomto príbehu všadeprítomná, najdôležitejšia, a preto hrdinovia o ňu bojujú všetkými prostriedkami – peniazmi, intrigami aj psychickým nátlakom.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

J'ai toujours cette musique dans la tête , 2017

Toňula
24.02.2020 3 z 5

Docela zklamání, všechny předchozí knihy autorky mě nějakým způsobem oslovily, s hrdinkami jsem prožívala jejich příběh, ale tentokrát mě kniha nedokázala vtáhnout, dokonce jsem od poslední třetiny přeskakovala stránky, protože mě děj zoufale nudil. Možná kdyby byla kniha o tu třetina kratší a děj ne tak rozvleklý, tak bych byla čtenářsky více uspokojena, takto jen slabý průměr a hvězda navíc kvůli mé oblíbenosti autorky ... škoda.

Chika
29.07.2019 3 z 5

Byla to poslední kniha, co mi od této autorky chyběla a tak jsem si ji chtěla a musela přečíst. Její příběhy mě baví. Této knize dávám tři hvězdy, myslím si, že jiné knihy autorky byly o něco lepší. Zde mě začátek moc nechytl. A upřímně jsem hned nějak ze začátku tušila, co se asi odehraje, co se bude dít. Kniha jen doplnila detaily mých domněnek. Není to vůbec špatná kniha, je určitě zajímavá. Zase pohled na to, jak se lehce necháme zmanipulovat a ovládat.

Rosana
13.07.2019 5 z 5

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Přečetla jsem všechny knihy od této autorky a všechny se mi moc líbily.

uhnavka
27.06.2019 2 z 5

Neodvážila bych se ji někomu doporučit. Postavy příliš černobílé a konec předvídatelný.

Šalamoun
17.06.2019

Knihu četla v češtině.Krasna pohodová odychovka.
Mám od ní všechny knihy přečtené.

Aghatte
27.04.2019 odpad!

Nečekala jsem mnoho, ale to se fakt nedalo. Slátanina.

lidunka1
10.04.2019 3 z 5

Ta knížka není žádná TOP, ale je napínavá. Málo uvěřitelná je téměř dokonalá rodina Yanise a Véry. Takhle to prostě v životě nechodí, ale psychopatické chování Tristanovo, to se v životě skutečně objevuje.

katst
11.03.2019 1 z 5

Tak tato kniha pro mě byla velkým zklamáním. Kniha je od samého začátku velmi předvídateolná a nudná. Na 400 stranách se omílá stále to samé dokola, podstatné se dozvíte na zbývajících 50. Jako povídka by to šlo, ale jako kniha... :-(

okeey
18.01.2019 4 z 5

Vůbec jsem nevěděla, co od této knihy čekat, ale vzhledem k tomu, že jsem četla předchozí knihy autorky, tak jsem si udělala jakýs takýs obrázek, ale opak byl pravdou. Ze začátku to vypadalo jako romantická slátanina, ale pak se to slušně rozjelo do míst, které jsem teda vůbec v knize tohoto typu nečekala. Velice pěkný příběh.

Ivuska97
07.01.2019 3 z 5

Od autorky jsem zatím četla vše co napsala a musím říct, že jsem z této knihy trochu zklamaná. Je pravda, že jsem si u autorky zvykla na obrovské zvraty a šílenou romantiku. Ale tahle kniha nějak začala, chvilku se vyvíjela a nakonec dopadla tak jak začala. Celý děj se odehrává na 100 stranách, zbytek jsou jen okecávky.
Oddechovka jak hrom :) 3*

LibraryGirl
06.01.2019 4 z 5

Další milý příběh od Agnès. Jsem za něj moc ráda, že si ho můžeme přečíst v češtině.

Kvetulina
28.12.2018 3 z 5

Nebylo to úplně špatné, jako oddychovka docela dobré, jen mi teda hlavní postavy někdy lezly neuvěřitelně na nervy :-) :-)

zuzana2599
17.12.2018 4 z 5

Musím přiznat, že se mi tuto knihu moc číst nechtělo, ale láska ke knihám zvítězila. A ono to nakonec vůbec nebylo špatné čtení. Za dva dny přečteno, docela jsem čekala, kam až autorka zajde v tomto manželském trojúhelníku. Když do šťastného manželství zasáhne někdo třetí, všechno se začne hroutit. Tak tomu bylo i v příběhu této francouzské autorky. Dobrá oddechovka.