Královský bukanýr – Novindus

Komando mstitelů vedené půlelfem Calisem a bývalým pirátem Amosem Traskem se vydává na neprobádaný kontinent Novindus. Putují po stopách ďábelské intriky pantathianských kněží, která má rozvrátit Ostrovní království a otevřít Pantathianům cestu ke Kameni života, ukrytému kdesi v Sethanonu. Dvousvazkový příběh, jehož děj se přesouvá až na vzdálený kontinent Novindus, spojuje Ságu Trhlinové války s Hadí ságou. (citace: www.legie.info)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30361/kralovsky-bukanyr-novindus-30361.jpg 4.3115

Synové Krondoru (3.)

The King's Buccaneer (1992)

Romány, Fantasy
Vydáno:, United Fans

špulo

Keďže sa jedná o dokončenie predošlej knihy, škoda k tomu niečo dodávať. Snáď len: Ou yes:)))

p3tris
28.06.2016

Je nám představen zcela nový kontinent se svou kulturou i tradicemi, ve kterém se můžou tvořit další kousky do barvité mozaiky historie světa Midkemie. Hrdinové na něm však nepobudou dostatečně dlouho na to, abychom ho poznali lépe. Autor tak má připravenou půdu pro další knihy, včetně mocného protivníka Lady Cibully, která zatím nedostala mnoho prostoru. Bohužel, jak je již zvykem, finále mi připadalo příliš urychlené.

Eldar80
24.09.2014

A Nicholasův příběh se uzavírá... Kniha samozřejmě začíná přesně tam, kde Crydee skončilo. Děj je bohužel pořád příliš pozvolný a chybí tomu napětí a až ke konci se to zlepší. Úroveň knihy je podobná předchozí, ale aspoň se opět objevují nové nápady a knihu spíš vnímám jako závěr Synů Krondoru. Samostatně to samozřejmě nemá smysl číst, protože z mého pohledu dost záleží jak si hlavní hrdiny oblíbíme. Ale musím se přiznat, že jako celek se mě Synové Krondoru určitým způsobem dotkli a to je asi hlavní důvod proč dávám 4 hvězdy. 75%

MiaVa
10.01.2014