Kouzlo okamžiku

Kouzlo okamžiku https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64676/bmid_kouzlo-okamziku-dTQ-64676.jpg 4 223 31

Svatební quartet série

3. díl série Bride Quartet. Laurel je do Dela zamilovaná od prvního chvíle, co ho poznala. Dlouho potlačované city ji přimějí, že jednou popustí uzdu své vášně a vroucně Dela políbí. Zaskočený Del si musí chtě nechtě připustitm že mu Laurel vůbec není lhostejná, ale copak se může úspěšný právník oženit s nemajetnou cukrářkou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Savour the Moment , 2010

Markett
16.12.2014 5 z 5

Třetí díl téhle série se mi zase moc líbil. Ačkoliv je to v každém díle hodně podobné, moc se mi osudy hlavních hrdinek líbí a ráda tuhle sérii čtu. Já nejsem moc na romantické knížky, ale tahle série se mi moc líbí, protože je originální všemi těmi svatbami a hlavně je mezi hrdinkami silné přátelství a důvěra, což se mi taky hrozně moc líbí. Já si na tuhle sérii nemůžu vůbec stěžovat. :)

vaili
26.09.2014 3 z 5

Stále stejné nápad dobrý, proč ne si přečíst sem tam nějakou oddechovku, ale trošku přepísknuté s těmi okamžitými a vždy rychlými zásnubami...proč hned rovnou svatby..to je na hlavu :)

Poutnice
26.08.2014 4 z 5

mě u téhle série nějak nesedí její jazyk...ne to, jak je psaná, ale to, jak se spolu postavy baví. Je tam spoustu přímé řeči, v podstatě nulový popis aktuálních projevů, jen se valí přívaly slov na obou stranách....a to mi v tomhle případě vůbec nesedí. Už jsem nad tím přemýšlela nad prvním dílem (druhý jsem četla asi před rokem, tak nevím, jestli to bylo i tam). Že takhle se spolu lidi a hlavně ženy vůbec nebaví. Mají nějakou neverbální komunikaci, která se běžně v knihách popisuje...samozřejmě jsem na to narazila i u jiné autorky (historických románů) a tam to naopak hodně sedělo, bylo to provázané a kniha se četla dobře a rychle. Tady mi to přijde naopak dezorientující. Jinak oddechovka dobrá

zoja
14.06.2013 3 z 5

Opět kopie předcházejících dílů pouze s výměnou postav. Kdyby se jednalo o samostatný díl, tak by čtení bylo rozhodně zajímavější, ale po přečtení téměř 1000 stránek se děj v podstatě nikam neposouvá, jak poznamenala Modranka. Vzhledem k tomu, že jsem se dostala až ke třetímu dílu, dočtu i ten čtvrtý, ale klidně bych se vsadila, že "zápletka" bude totožná s předcházejícími třemi díly.

liletka_a
30.05.2013 5 z 5

Tak tato knížka se mi trefila do noty. :)) opravdu se mi líbila, byla vtipná, romantická, nádherně pohodová zakončená klasickým hapyendem. :) Do Dela jsem se taky zamilovala na první pohled, zbožnuju paličaté a zároveň starostlivé muže. ;) U Laurel jsem byla lehce na vážkách, nevím proč jsem si jí z popisu představovala jako tichou, milou, ostýchavou dívku, ale to jsem se opravdu přepočítala, výbušná, hádavá, zábavná a plná energie, ale jo, taky jsem si jí postupem času oblíbila. :) Má čestné místo v mé knihovně! :)

adajka
17.05.2013 odpad!

Tak toto na mě teda bylo až moc přeslazené, nemělo to prakticky žádný zádrhel, hrdinové si museli prostě vytvořit problémy tam, kde žádné nejsou.

kika 13
03.03.2013 3 z 5

Pěkné čtení na nenáročné odpoledne.

modranka
28.02.2013 3 z 5

Zaväzujem si oči a šťukám na tri hviezdičky, inak by to bolo iba jedna. Nie preto, že by sa dobre nečítala, ale preto, že jej námet je totožný s dvomi predchádzajúcimi časťami, a čítala som všetky po sebe. No, konieckoncov je to séria, ale autorka si mohla dať toľko námahy, aby príbeh posunula ďalej. Mužský element mi v tomto príbehu pripadal ako nejaká doplnková kreácia. Škoda.

jaja10
06.09.2012 4 z 5

Moc pěkně napsaná knížka. Ikdyž jsem předchozí díly nečetla, vůbec to tomu nevadilo. Takže neváhejte a přečťete si ji. :-)

Misulka1995
02.05.2012 5 z 5

Krásná knížka :) Přečetla jsem ji o prázdninách během 2 dnů, nemohla jsem se odtrhnout :)

LibraryGirl
04.10.2011 5 z 5

Pro mě nejvtipnější a nejlepší kniha z celé série :-), zatím. Ještě se moc těším na poslední díl (už aby vyšel). Bavila jsem se až do konce knihy. Doporučuji:-)

pro ženy milostné romány

Nora Roberts