Žár

Žár https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127578/bmid_sukuba-zar-zS5-127578.jpg 4 664 59

Sukuba série

Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že ji její šéf, arcidémon Jerome, vykáže za trest z města. Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle, jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seattlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil. Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti. Všichni se společnými silami pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nachází i kladnou stránku: když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Domino

Succubus Heat , 2009

ElisR1
01.06.2014 4 z 5

Tenhle díl mě nebavil tak, jako ty předešlé. Příběh se mi zdál předvídatelný a ne moc zajímavý. Ale příjemně mě potěšil návrat jedné postavy, už kvůli tomu si přečtu další díl.

KatnissLavender
25.03.2014 4 z 5

Tyhle sukubí příběhy mě prostě nikdy neomrzí... Líbí se mi autorčin styl psaní a charaktery jejích postav. Na tuhle knížku jsem čekala téměř dva roky (nějaký čtenář v knihovně si ji nadobro přivlastnil), ale to čekání stálo za to! Překvapilo mě, že jsem po té době vůbec nezapomněla, co se dělo v předešlých dílech, což se mi po takové době stává snad pokaždé... Na Georginu se prostě zapomenout nedá... No a co se týká tohoto dílu... Pořád věřím a doufám, že se sny plní... ;-)

Kačíí01
25.08.2013 5 z 5

Vynikající díl sukuby, miluju tuhle sérii :) :)

Eliz
17.08.2013 4 z 5

O něco slabší než předchozí tři díly, ale pořád vynikající. Ze začátku se to četlo rychle, ale nejvíc času mi zabrala druhá polovina, přes kterou jsem se nějak nemohla dlouho dostat. Děj byl celkem průhledný, ne tolik zajímavý a na konci mě nečekal žádný ten "šok", který bývá v každé Richellině knize. To možná bude tím, že od ní mám přečteno cca dvanáct knih a vím, co od ní můžu čekat. Každopádně to skvělé čtení je (kladů bych koneckonců dokázala najít víc než záporů) a určitě stojí za to.

Moňule13
24.06.2013

Mocenský boj mezi nesmrtelnými a hlavně vztah-nevztah Georginy a Setha dělá z této knihy a vlastně z celé série skvělé počtení, těším se na další díly :-)

JajaAP
24.06.2013 4 z 5

Opět to nepovažuji za ztracený čas. U hodně sérií si s každou další knihou říkám, jestli mám číst dál? Série sukuba mě zatím s žádným dalším dílem nezklamala. Kniha byla napínavá a čtivá a dokonce plná zvratů. SPOILER: Držím palce Georgině, zajímá mě jestli se ten její sen naplní, a docela mě zajímá kdo bude ten muž. Začínám si myslet že to nebude Seth. Jinak jsem ráda, že konečně po třech předchozích knihách, kdy o tom jen snili se spolu konečně Gergina a Seth vyspali. Uvidíme, co bude dál. Do konce série zbývají dva díly a rozhodně si je přečtu.

Lira
09.06.2013 5 z 5

Skvělá kniha. Myslela jsem podle anotace, že to bude teď trochu na nic, ale jsem ráda, že jsem se mýlila a přečetla si to. Tahle kniha se mi líbila a i když to byla detektivka, tak mě opravdu, ale opravdu bavila.
Doporučuji a doufám, že to Georgia nezpacká příště.

Nuttelka
31.05.2013 5 z 5

fííííha, tak to bylo taky super počtení... konečně jsme se dočkali :-) (Georgina Seth) a stejně jsem zvědavá, zda muž ze sna bude mít nějaké další pokračování a jak to s Georginou vlastně všechno dopadne... takže se vrhám na další díl :-)

snilek.holka
06.05.2013 4 z 5

první díl o kterém skutečně mužu říct...jo tak tohle se mi líbilo

dalfy
08.03.2013 3 z 5

těšila jsem se na další díl ale trvalo mi než jsem se začetla - začátek nic moc. Ale pak to bylo fajne :) jsem zvědavá na další díl

Pingu
07.03.2013 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl. Krásné, čtivé. Už se těším na pátý. Na konec mi bylo Setha i Gerginy líto.

SafiraDarkfire
05.03.2013 5 z 5

Skvělá kniha, fakt povedená, jsem zvědavá jaký bude další díl a Setha je mi fakt líto. :/

Dandulka
22.02.2013 5 z 5

Georgina na chvíli ztratila svou moc a byla z toho zmatená......Vrátí se jí její moc sukuby? Už se těším na pátý díl.

MiliKry
11.11.2012 5 z 5

Další krásný díl...už se nemůžu dočkat pátého dílu....

dqenisa
31.10.2012 5 z 5

No páni. Tahle serie mě nepřestává bavit, naopak sem do ní zblázněná až po uši. Skvělé, vtipné, osvěžující. Nečekla jsem nějaký úspěch po Vampýrské akademii, ale nezklamala mě. :-)

trynitrix
02.10.2012 5 z 5

jojo úžasný dílek a velice mě i překvapil ohledně některých postav jak chováním tak i jejich objevem :-) těším se na další pokračování a jsem zvědavá jak to dopadne mezi těma dvouma.

KateCullen
19.09.2012 5 z 5

Pokud můžu soudit, tohle byl zatím nejlepší díl. SPOILER Georgina, která ztratila svoje schopnosti a bojí se jen vystrčit nos z bytu, Seth s černou duší, Roman pod ochranou Jeroma... je to spousta převratů a myslím, že se to rozhodně povedlo!

Issiriana
19.09.2012 5 z 5

Přečetla jsem ji jedním dechem. :) Moc dobře se čte a zapeklitá síť událostí tomu jen dodává spád. Rozhodně doporučuju všechny knihy od Richelle Mead! :)

Vendulik
14.09.2012 5 z 5

Skvělá knihá plná napětí. Můžů doporučit. Jsem zvědavá na další pokračování.