Styl jí sluší

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Román pro ženy vypráví o mladé zhýčkané ženě, která se po krátkém manželství s bohatým mužem musí po rozvodu postavit na vlastní nohy. Krásná a rozmazlená Angličanka se provdá za bohatého nápadníka s rozmyslem a bez lásky, rozhodnutá být mu dobrou manželkou a využít všech možností, které jí v Americe zprostředkují jeho peníze. Když pak zjistí mužovu nevěru, odchází od něho a po rozvodu zůstává bez prostředků. Najde zaměstnání u manželova konkurenta a společně s ním za krátkou dobu vybuduje prosperující podnik. Hrdinka za těchto okolností brzy najde zalíbení nejen v práci, ale i ve svém atraktivním a charakterním šéfovi.+...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12072/styl-ji-slusi-12072.jpg 3.947
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, BB art
Orig. název

A Kept Woman, 2000

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Styl jí sluší

Přidat komentář
laura
20.05.2020

Tak tahle kniha byla vážně dobrá. Hrdinka, zpočátku ufňukaná, ušlápnutá a ovládaná, se mění v ženu, která zná svou hodnotu a umí se s životem pořádně porvat.

Jo, moc se mi to líbilo. Fandila jsem jí. A na konci jsem si přála nakopat mu prdel stejně jako to udělala Diana... Chlapi jsou někdy pěkní neřádi :) Jenže my ženské taky umíme být intrikánky :)

Takže, milí pánové, dejte si pozor na ženskou, kterou zradíte. Odpouštíme velmi zřídka a pomstít se umíme s grácií...

MirrorIsis
15.12.2018

Odpočinková lehká četba...


Dagros
01.04.2018

Pěkné a pohodové čtení :)

Kamiliana
24.10.2015

Čtení jsem si moc užila a Dianě fandila. Ale dojem mi kazil velice slabý překlad (zejména předmětných vět), dále se objevují výrazy jako vodotěsná řasenka (inu, proč vlastně ne? i když jsem myslela, že vodotěsné budou všechny :-), aristokratka mluví nespisovně (opravdu nereálné), nejsou ani převedeny libry a stupně Fahrenheita či výraz želati... Škoda.

Laf
24.08.2015

Kniha mě nezaujala natolik, jak jsem si myslela, že by mohla. Už od začátku mi byla Diana nesympatická. Ze začátku se to čtení opravdu táhlo a nepřišlo mi to ničím zajímavé, ale od poloviny se to vylepšilo a ten konec byl taky nějaký rychlý. Čekala jsem větší pozdvižení od nich.

klaritkaa
13.08.2014

Čtivý romantický příběh :) doporučuji :)

kika 13
14.01.2013

Růžová knihovna,ale pěkné čtení a pohodové.

v.e.v.er.ka
07.08.2012

skvělá knížka, má spád a skvělý děj, úžasná oddechovka ;-)

1

Autor a jeho další knihy

Louise Bagshawe
anglická, 1971

všech 17 knih autora

Kniha Styl jí sluší je v

Přečtených81x
Doporučených1x
Knihotéce41x
Chystám se číst16x
Chci si koupit5x
dalších seznamech1x