Kosmičtí Avengers

Kosmičtí Avengers https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/343384/bmid_strazci-galaxie-kosmicti-avengers-GNP-343384.jpg 4 133 27

Strážci galaxie série

Proč se ale ze Země najednou stala nejdůležitější planeta v galaxii? To se právě Strážci galaxie snaží zjistit! Připojte se ke Star-Lordovi, Gamoře, Draxovi, mývalovi Rocketovi, Grootovi a – pozor, překvapení! – neporazitelnému Iron Manovi, kteří vyrážejí na jednu z nejnapínavějších a nejpřevratnějších misí ve vesmíru. Tajemství, která tito galaktičtí Avengers objeví, otřesou čtenáři Marvelu na celé roky. Ale zatímco se Londýn vypořádává s invazí Badoonů, o osudu Strážců galaxie už bylo rozhodnuto miliony kilometrů daleko. Proč čekat na film? Všechno to začíná tady! Obsahuje: Guardians of the Galaxy (Vol 3) č. 0,1, 1-3... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Crew

Cosmic Avengers , 2014

victhoros09
16.09.2017 3 z 5

Žádnej pořádnej děj to nemá, staví to na hláškách.

Veve721
01.09.2017 5 z 5

Přestože je nám odkryto velmi málo opravdového děje, mě to bavilo. Jde spíš o úvodní díl, kde se dozvíme hodně zajímavých informací, které doopravdy znát nepotřebujeme. Nejsou pro děj zrovna podstatné. To ale neubírá na čtivosti. Úvodní příběh o seznámení rodičů je napsaný nejlépe - ten by si zasloužil plných 100%. Je vtipný, nápaditý a kresba odpovídá kvalitě scénáře. Hlavní linka je zde pouze nastíněná, proto nebudu hodnotit příběh jako takový. Zatím se Strážci pouze mlátí s mimozemšťany a zachraňují jeden druhého.

Lenka.Vílka
12.08.2017 5 z 5

Velice dobrý komiks, který má jeden velký problém. Když se začtete, už je po něm. Naštěstí na úplně poslední stránce zjistíte, že do konce roku dostanete další dávku v podobě pokračování, ale i tak. Kresba mě bavila. Přímá, barevná. Já si vážně připadala jako ve vesmíru (ta fialová mlhovina-nebo co to kolem nich ve vesmíru plave-mě tam úplně živě přenesla). Do děje se vlítne hodně rychle, ale druhá část to vynahradí. Jinak za mě v tomhle dílku mnohem víc než "Já jsem Groot", "Prásk jseš mrtvej." Těžko najít většího bombarďáka, bavila jsem se se všemi. Překvapivě se mi líbilo, že ubylo humoru. Možná proto to asi každému nesedne na 100%, ale za mě super.

MrBaboon
10.08.2017 4 z 5

Kresba i příběh super, ale kdybych se u toho mohl válet alespoň další hodinu nebo dvě, vůbec bych se nezlobil, naopak. Příběh je rychle useknutý a chytře navnadí člověka na další pokračování. Jen doufám, že Strážci Galaxie: Angela bude na tento příběh navazovat a nerozjede se jiný, pro nás momentálně nám ukradený, příběh.

RaggamuffinSVK
19.07.2017 3 z 5

Bohužiaľ, prvý diel Strážcov Galaxie ma veľmi neoslovil a oproti filmom mu niečo chýba. Aj keď tu akcia je, rovnako aj humor, chýba tomu "šťava". Záver celého komiksu je práve v tom najlepšom a tým pádom zostane čitateľ len v takom "meh" stave. Na druhý diel stále zvedavý som, ale ak zostane kvalita rovnaká, v čítaní tejto série pokračovať nebudem.

Atlantis
10.07.2017 4 z 5

Začnu lehce netradičně kresbou. Ta je ve Strážcích naprosto skvělá. Ostrá, přehledná a v kombinaci se skvostným coloringem (jako je například fialový nádech při scénách z jednání) nemá jedinou chybičku.
Co ale chybku má, je příběh. Není vůbec špatný, právě naopak, ale zrovna, když se začne rozjíždět, tak skončí. Prostě a jednoduše střih a to be continued... Velice rád bych obětoval závěrečné krátké (a zbytečné) epizodky za další plnohodnotný sešit.
Tento komiks jsou prostě Guardians of the galaxy, tak jak je máte rádi. Plus Iron man.

martinstefko
22.05.2017 3 z 5

Kniha "Strážci galaxie 1: Kosmičtí Avengers" vám ukáže, že Strážci galaxie vás budou bavit i v komiksu, jen příběh v této knize uteče až příliš rychle a vy nedojdete naplnění.