Strašidelná vagina

Strašidelná vagina https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367501/bmid_strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3 346 111

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie.... celý text

Literatura světová Horory Erotika
Vydáno: , Carcosa

The Haunted Vagina , 2006

katchamccall
09.10.2019 4 z 5

U jeho knížek se směju nahlas a fakt obdivuju jeho fantazii :D. Ale ráda bych znala jeho diagnózu, protože jeho příběhy jsou super cesty do hlubin šílencovy duše :D.

assenora
13.08.2019 5 z 5

Kniha pozostáva z viacerých príbehov a každý je iný, ale spoločné majú jedno a to bizarné erotické fantázie autora, ktoré môžu odradiť slabšie povahy čitateľov. Je to niečo nové a svieže v tejto oblasti literatúry. Pre mňa je to autor, ktorý dokáže vtiahnuť do deja a nepustiť až po prečítaní celej knihy.

adela2230
10.07.2019 4 z 5

Poměrně jednoduché dílo, není to nějak velké literární dílo, ale přečíst se to dá. Navíc to vzbuzuje divné pohledy lidí okolo, když se to čte mimo domov...

Janadvorackova
04.05.2019 2 z 5

Děsivá frnda mě sice nevystrašila, ale když přijmu žánr a námět, číst se to dá.
Nesmíte v tom hledat kdovíco, už vůbec ne poselství :), spíš jenom dávku úchylnosti, ujetosti a sem tam vtipu.
Čekala jsem, že kniha bude plná vulgarismů na oko, aby autor dokázal, jakej je kolík, no. Ale nakonec ani tímhle směrem znechucení se příběhy nevydaly. Jely prostě podle svých pravidel a nezasahovaly do pravidel žánrů, jak je známe a máme rádi.
Je to jiné a svým způsobem zajímavé.

Kaik
20.04.2019 3 z 5

Slušnej úlet! Můj záměr proložit seriózní četbu něčím lehčím se splnil beze zbytku. A bylo to i docela zábavné.

martinstefko
16.04.2019 4 z 5

Já se přiznám, že jsem se zamiloval a ten bizarní styl zasazený do skutečného světa, je prostě jedinečný. Funguje to v každé povídce, a to i přesto, že budete mít pocit, že to nedává smysl. Je to jedno, protože důležité je to, jestli vás to bude bavit. Za mě patří nakladatelství Carcosa velký dík a doufám, že to není poslední český Mellick. Plné hodnocení nedávám jen proto, že si myslím, že má ještě lepší knihy.

Morbidus
12.04.2019 3 z 5

Solidní úleťárna. Je to něco trochu jiného než jsem prve očekával, ale pobavilo mě to. Každý příběh už samotnými náměty leží někde za hranicemi běžného myšlení. Přesto děj nějakým záhadným způsobem držel pohromadě a dával smysl.
Pokud vám nevadí trocha prasárniček, úchyláren a absence pointy, jde o pohodové odpočinkové čtení. Kniha pro každého, kdo se nebojí zkusit něco nového.

Kyri
18.03.2019 4 z 5

Povídky jsou trochu úchylné, ale zároveň originální, velmi nápadité. Člověk nesmí mít předsudky, protože je to silnější káva. Na druhou stranu jsem byla opravdu zvědavá, jak to nakonec dopadne a docela jsem se bavila.

martin6849
31.01.2019 2 z 5

Kdyby byly povídky úchylné a vtipné nebo úchylné a s pointou, bylo by to super. Ale bohužel byly úchylné a... o ničem. Fantastické orgie byly jednoznačně nejlepší, u nich jsem se aspoň jednou zasmál, ale celkově prostě slabota.

DriftBooks
30.01.2019 3 z 5

Život umí být řádně bizarní. Tak proč nezkusit zrovna tenhle žánr. Představa, že vlezu do vagíny své (dnes už bývalé) ženy a spatřím tam vše, co jsem nikdy vidět nechtěl, je natolik strašidelná, že mě tahle kniha asi ničím nemůže překvapit…

Dostanete vše, co obálka i anotace nabízí. Není to až taková řacha, jak jsem se těšil, ale lepší knihu jsem si prostě ve svém rozpoložení přát nemohl. U povídky, kde si novodobí mutanti vzájemně předávají své vskutku bizarní sexuální nemoci, jsem se lámal v pase. Smíchy... Mellick mě prostě vcelku pobavil, protože jsem fanoušek podobných úchylností a praštěností. Mám rád netradiční humor a gejzíry netradiční fantazie. A to v knize rozhodně najdete.

Awča
16.01.2019 3 z 5

Opravdu divnokniha. Autor má buď neskutečnou fantazii nebo čerpá z divokých snů.
Ale pobavila jsem se, všechny tři povídky měly něco do sebe. Kniha již koluje mezi mými kolegy, kteří se ji styděli koupit :-)

MisaSutcliff
12.01.2019 3 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších loňských divnoknih. Úchylárnička na jedno odpoledne, která si na nic nehraje a chce pobavit. Tohle rozhodně není poslední Mellick III, kterého jsem četla.

růžovámakrela
31.12.2018 2 z 5

Přečteno v rámci sázky. Přestože se tam nějaký proroctví na konec civilizace najde, já mám po týhle hororový erotice hlavně vážnou obavu, že zůstanu do konce života frigidní.

tanuki
03.12.2018 3 z 5

Je to dost ujeté čtení. Bizarní, hororové, psychedelické i mírně pornografické...ale opravdu jen mírně. Tři povídky, každá úplně jinak úchylná. Pokud ve vagíně své přítelkyně objevíte celý nový svět, je jasné, že to nebude jen nějaká obyčejná alternativní realita, ale spíš něco v Murakamiho stylu, jen trochu víc bizarní. Naproti tomu skupina pornoherců vysazená uprostřed oceánu, kde mají natáčet film, se dostane do velkých potíží. Bohužel natolik halucinogenních, že už to snad není ani pořádně vtipné a zábavné. Což naštěstí neplatí pro poslední povídku, kdy se orgie v klubu Ďáblovo semeno zvrhnou způsobem téměř apokalyptickým. Konečně pořádná akce a zábava, kterou jsem v podobné intenzitě čekal hned od začátku. Díky za ni. :o)

tea23
09.10.2018 1 z 5

Jedna z mála knih u které lituji vynaložený finační obnos.
Autor se zaseknul někde v pubertě a to jak s rozuzlením příběhu, tak se zkušenostmi ohledně sexu.
Druhá povídka jakžtkaž ujde, ale zase je to plácnuté od nikud nikam...
Rozhodně bych se nepovažoval za cimprlínu - viděl, přečetl a zažil jsem už dost ujetin, ale tohle je totální slabota.

jaroiva
13.09.2018 3 z 5

První povídka (titulní) mi připadala ujetá, ale to jsem ještě nepřečetla druhou, která mi přišla ještě ujetější. Ale ani jedna mě nijak neurážela, spíš jsem se jen nestačila divit autorově ujeté fantazii.
Třetí mě dost pobavila. Už jen kvůli ní bych knížku doporučila čtenářům, kteří nejsou příliš cimprlich.
Ale i když se to tváří jako erotika, není to ani tak pornografické, jako spíš humoristické dílko.

slawa.cap
10.09.2018 3 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu. Čekal jsem od toho trochu víc, ale celou dobu jsem se bavil. Více u jednotlivých povídek.

Ninjer
01.09.2018 4 z 5

Kniha, kterou jsem dostal jako dárek (opravdu!). Vypadá to na pěknou prasárnu... což taky je, ale zároveň je to překvapivě dobrý čtení.

Carlton Mellick III je jedním z předních spisovatelů žánru Bizarro, v němž se dějí neskutečně bizarní a nechutné věci, což tamější postavy moc nepřekvapuje. V této knize jsou tři povídky a každá se nějak týká sexu. Ve Strašidelné vagině hlavní hrdina zjistí, že pohlavní otvor jeho přítelkyně mluví a dokonce v sobě schovává jakýsi podivný svět, a tak se ho na její nátlak vydává prozkoumat. Potom je tu Porno v srpnu o natáčení pornofilmu na moři, na němž herci ztroskotají, a neustále usínají a probouzí se do měnící se reality, a na závěr tu máme Fantastické orgie o chlápkovi ve swingers clubu, v němž si účastníci předávají zmutované sexuálně přenosné nemoce, které zvětšují pohlavní orgány či třeba přidávají křídla nebo šupiny.

Všechny povídky jsou velmi zábavný a čtivý (snad jen Strašidelná vagína by mohla být podle mě kratší), autor se moc nezdržuje popisy prostředí a atmosféry, ale zároveň jeho neskutečně ujetá fantazie jede na řádcích na maximum. Hádám, že se v bizarnostech hodně inspiruje u Japonců - u nich jsou takové věci možná i ve školních čítankách, ale pro západního čtenáře je určitě tohleto dílko pořádně nezvyklým čtením.

Zároveň se ale nejedná jen o sled nechutností a ujetostí. Každá povídka má nějakou "hloubku". Hlavní hrdinové se třeba často snaží vyhovět svým partnerkám, až to bývá dojemné, a především v snovém příběhu o pornohercích na moři si člověk taky může nacházet různé významy (i když autor tvrdí, že rozbory vysokoškoláků o tom, jak kritizuje prázdnost pornoprůmyslu, jdou mimo něj).

Především je ale Strašidelná vagina ujetou zábavou plnou netypických, ale poměrně originálních obrazů - ale zase pokud znáte japonský ujetosti, tak můžete mít i pocit deja vu (jako já, ehm). Každopádně si rád přečtu další dílka Mellicka, případně další knihy z podobného žánru.

Sedm bizarních ujetostí z deseti.

DiLay
27.07.2018 5 z 5

No ujeťárna na entou, ale jako dobrý :D Přečteno na jeden zátah. Když to tak vezmu, tak to vlastně není zas takový výkon (100 stran). Každopádně chci další nálož tohohle pokladu :D Jezero ze spermatu mě prostě okouzlilo. :D

tovlasek
18.06.2018 4 z 5

Na knihu jsem byl zvědav, už jenom z principu toho, že jsem byl rozhodnut si ji přečíst jako odpočinek během četby Bratrů Karamazových, což tomu ještě dodávalo na absurditě. Bylo to čtivá zajímavé jízda, plná bizarností, fantazie a zajímavých motivů. Titulní novela Strašidelná Vagína se četla velmi příjemně a nápad to byl vskutku zajímavý, zpracování se mi líbilo i příběh odsýpal rychle. Porno V Srpnu byl vskutku snový zážitek, surrealisticky podivný. Fantastická Orgie měla nejzajímavější téma a povedlo se jí ho využít skvěle. Když jsem nad knihou tak přemítal nakonec musím říct, že mi nepřišla vlastně skoro vůbec explicitní, samozřejmě se dá říci, že hlavní tématikou je pořád "sex", ale možná je to už mojí zvrácenou povahou 21.století přesto jsem se nad ničím nepohoršil, neošíval a ani mi to nepřišlo, že by se nad tím někdo jiný mohl ošívat. Kvalitní odpočinková četba, plná nezměrné fantazie pana Mellicka III. Rozhodně jsem zvědav s čím nakladatelství Carcosa přijde příště.

humor erotika napětí fantasy bizarro fiction

Část díla

Carlton Mellick III