Strašidelná vagina

Strašidelná vagina https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367501/bmid_strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3 346 111

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie.... celý text

Literatura světová Horory Erotika
Vydáno: , Carcosa

The Haunted Vagina , 2006

Sherosraz77
03.02.2020 3 z 5

Kniha přečtená za jeden den. Celkem svižně napsaný, místy jsem se opravdu bavila. Titulní povídka mě bavila ze všech nejvíce. Ostatní trochu pokulhávaly, pokud ale chcete na chvíli vypnout, pobavit se a přečíst si něco jiného, tak tuto knihu doporučuji.

hanzmb
26.01.2020 3 z 5

V žádném případě se nejedná o nějakou literární bombu. To si tohle bizarní dílko ani za úkol neklade. Ale několik dobrých nápadů tam je, to se autorovi musí přiznat. V 1. povídce to je určitě neotřelý nápad, jak se dostat do jiné dimenze vaginou. A určitě je mi sympatičtější předávání pohlavních chorob z 3. povídky, než některá česká dílka z poslední doby, založená na stovkách mrtvol. Když vynecháte 2. povídku o nic nepřijdete.

lofasovec
22.01.2020 1 z 5

Literárně prenatální, textově nulově enumeratické a stylově odpovídající paraexistenciálně demonstrativní degeneraci. Zcela koncepčně disekliktické a pasivně ambivalentní. Textově-významová uchopitelnost prakticky nulová.

effa
17.01.2020 4 z 5

Chcete opravdu pořádně ujetou knížku? Právě jste ji objevili. Něco tak šíleného jsem za posledních šedesát let nečetl.

Tadeash
15.01.2020 3 z 5

Kniha je bizardní, jak napovídá obálka. Samotná výstřednost mi ale k hodnotnému zážitku nestačí.

Ne, že by celá kniha byla špatná. Titulní a nejdelší povídka Strašidelná vagina je kromě bizardního námětu poměrně dobře napsaná a zábavná, hodnotím ji nadprůměrně. Povídka Fantastické orgie má zajímavý námět a hlavní dějový zvrat, ale je dost roztahaná a místy nudná. Poslední kousek Porno v srpnu je vyloženě prázdný a nezajímavý, nebojím se říct ztráta času.

Celkový dojem z knihy je tedy slabší průměr. Navíc překlad do češtiny místy pokulhává.

Gustik5
11.01.2020 3 z 5

Taková správně ujetá blbina, kterou díky velkorysému řádkování a údernosti jednotlivých novel/povídek přečtete za jedno odpoledne. Dalo by se říci, že je to tak trochu červená knihovna pro fantasáky. Proč ne. Autor samozřejmě není žádný Tolkien (ostatně proto asi (spolu) utváří tenhle subžánr, kde se může vesele exhibovat), ale čtivost a nápaditost tomu upřít nelze.

Titulní příběh je ze sbírky asi nejslabší, Porno v srpnu je jedno velké WTF bez hloubky a jakékoli dějové konzistentnosti, no a nejlepší a celé knize dominující je pak Fantastická orgie s přenositelnými pohlavními chorobami, poskytujícími různé více či méně super schopnosti...

Rád si přečtu autorovu další knihu mezi nějakými na pozornost náročnějšími kousky. :-)

SugarDolly
09.01.2020 1 z 5

Nuda, nuda, nuda, strašlivá nuda.

Gracian1964
02.01.2020 3 z 5

No, tento náš milý Carlton je slušný úleťák. Pobavil som sa, hlavne na poviedkach. Je dobré vedieť, že existuje aj takýto žáner a oboznámiť sa s ním, aby mal človek aspoň akú takú predstavu, o čo ide. Z literárneho hľadiska nič moc, napísané je to veľmi jednoducho, hovorovým, úderným jazykom. Určite ma to nepohoršilo, ani nerozhodilo, ale pobavilo. Zo štýlu bizzare mi asi týmto pádom stačilo.

Seabeast
02.01.2020 5 z 5

Carlton Mellick III je pozoruhodná existence a myslím, že samotný název knihy vyvolá úsměv na tváři. Nebo minimálně škleb nad podivností. Žánr "bizzaro fiction" bude asi pro spoustu lidí velká neznámá a i já nemám tucha o více podobných publikací. Kde jinde chcete hledat kombinaci erotiky, hororu a brakovité literatury? Výraz "brak" ovšem neznamená nic pejorativního a svou výstředností je zdrojem netradiční zábavy. Nicméně zpátky ke knize. Jedná se o soubor tří ujetých povídek prošpikované perverzním humorem, fantasy prvky spolu s přijatelnou porcí děsu v hodně bizarním kabátku. Zaujala mě celá triáda, ale nejvíc královsky jsem se nasmál u té poslední - Fantastická orgie. Zbrusu neotřelé pojetí SPN (Sexuálně přenosných nemocí) umístěné v nočním klubu, v němž probíhá ta nejšílenější swingers párty, je doslova k popukání s "Tarantinovským" zakončením. Literární jazyk je velmi dobře stravitelný bez šroubovitých souvětí, čtivý a nepostrádající spád. Výborně jsem se bavil a na další vydaný titul "Zbouchnul jsem Satanovu dceru" od tohoto autora už se třesu, jak můra na světlo!

Měňavka
27.12.2019 5 z 5

Moje první setkání s bizzaro fiction a překvapivě pro mne láska na první počtení. Avšak rozhodně to není pro každého. Člověk musí být trochu nad věcí a mít dost velkou fantazii, kterou dokáže vstřebat a přijmout tento neobvyklý styl v literatuře. Jsem zvědavá na další autorovu tvorbu.

Guomej
26.12.2019 2 z 5

Totální Ufo porno, v kombinaci s audio knihou to byl obzvláště zavrženíhodný počin.

Marketplace
25.12.2019 2 z 5

Nejdříve jsem četl "Zbouchnul jsem Satanovu dceru". To mi připadlo o málo lepší. "Strašidelná vagina" je hodně originální dílo, dás se to přečíst, ale žádná pecka to není. Knihu ale prodávají i názvy a obaly a ty jsou stejně originální jako samotné dílo. Druhá povídka nic moc, třetí asi nejlepší.

mot33
17.12.2019 4 z 5

Hlavně poslední povídka super výměna mutací.

hardrock
12.12.2019 4 z 5

divné, absurdné, ale pobavilo. Je to originálne dielko. bolo to lepšie, ako som očakával

Maruspulpanu
11.12.2019 3 z 5

Docela jsem byla zklamána, ale dalo se to číst. Čekala jsem něco extra, ale bylo to ....

Enxinka
10.12.2019 4 z 5

Tak tohle me hodne bavilo! Zvracene, vtipne a trochu me to desi, ale i realisticky podane. Kazdou scenu jsem si predstavovala, jako bych byla pritomna. Autor ma neuveritelnou mozkovnu, potrebuji si precist neco dalsiho!

Zdendoss
09.12.2019 4 z 5

Kniha má celkem 3 povídky.První podle titulního názvu celkem ujde a dost jsem se pobavil:-) druhá s názvem Porno v Srpnu je kravina ale Letájící Žraločice s prsama nemám slov:-),a poslední třetí povídka ta nemá chybu nej z knihy název Fantastické Orgie:-) kam se hrabe X-mAN,tohle zfilmovat tak je to absolutní hitovka ale opravdu přístupná až od 18 let,Jste někdo taky Šukmutant?:-)

Kluvo
02.12.2019 4 z 5

Ked raz Mellick IV docita tuto tatovu knihu, tak len nechapavo pokruti hlavou a povie si: "A to isiel z koze vyskocit, ked ma vtedy v noci pristihol pozerat to porno na mobile..."

QEDS
18.11.2019 3 z 5

Snažil jsem se na tuhle knihu připravit předem než začnu číst. Teď už vím jedno. Na tohle se nedá připravit. Něco tak šíleného jsem ještě nečetl. Kniha se skládá ze tří povídek.

Ta první vystihuje název knihy a je hodně bizarní. Při popisování právě těch bizarních scén jsem nevěděl, jestli se mám smát, být překvapený nebo být znechucený.

Ta druhá..... U té jsem si jen říkal co to kur.... je?! Ani se jí nebudu snažit hodnotit. Raději si názor udělejte sami.

Ta třetí je v celku zajímavá. Samozřejmě je taky naprosto bizarní, ale má velice zajímavou myšlenku.

Na konec zmíním, že autor má velice osobitý styl humoru a hlavně naprosto zvrácenou mysl. Jsem rád, že jsem se do čtení nakonec pustil, protože něco tak bizarního si už asi nepřečetu.

Finn69
15.10.2019 2 z 5

Asi nebudu nic moc vymýšlet a napíšu rovnou, že je to děsná krávovina, mizerně napsaná a ani ne moc vtipná. Zřejmě nebudu cílová skupina.

humor erotika napětí fantasy bizarro fiction

Část díla

Carlton Mellick III